Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
  1. #1
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás adenocc - bemutatkozó videó

    adenocc: adenocc bemutatkozó videója.

    A videó itt tölthető le.

  2. #2
    Fanatikus tag limisus avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 20.
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólások
    418

    Alapbeállítás

    Üdv.

    A videóban látható nash push nevű programot honnan lehetne letölteni,megszerezni ?
    A horoszkópom azt mondja, a sors ujja rám fog mutatni. Sajnos a középső ujja volt.

  3. #3
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 10. 19.
    Hely
    Marcali
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Küldtem privát üzenetet!

  4. #4
    Fanatikus tag limisus avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 20.
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólások
    418

    Alapbeállítás

    Ok. Nézem.
    A horoszkópom azt mondja, a sors ujja rám fog mutatni. Sajnos a középső ujja volt.

  5. #5
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet adenocc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Küldtem privát üzenetet!
    Esetleg én is érdeklődhetnék a progi után?

  6. #6
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    A4o: pre dobd utgből, csak rosszul jöhetsz ki belőle, de ha már megadtad floppon a donkra is dobnod kéne. Rebuyos ipokeres versenyek tele vannak calling fishekkel value handjeiddel játszál.
    K5s: ezzel is felesleges izolálni, floppon meg 1/3-ot hívnék, hogy pont ch/r vagy pushra tudjak dobni mert a megadás megint nem jó.
    Kqo: itt még beleférhet a call, de ha kompentens játékossok lennének a balodon dobnám
    Kjo: borzalmas call
    Kjo: nyithattál volna nem kell félni a 4bb-s allintől ha visszateszi
    84o: floppon nyitnod kéne a turn J allint- menni, de mivel egy óriási fish a nagyvak floppon is mehetsz allint
    TT: mi az hogy limpelsz btn? 1350ig izolálhattál volna simán
    A5: izolálni!!
    KJ:szintén…. !!!
    Ajs: izolálj itt is, nem kell betenni 30bb-t
    KK: egyértlemű mini raise

    Más handekbe is bele lehetne még kötni, én azokat emeltem ki, amik nekem a legjobban szemet szúrtak.
    A vpip és a pfr-ed között elég nagy a különbség, sok helyen overlimpeltél, ahol izolálni kellett volna.
    Nézegess videókat, meg fogod látni, hogy egy jobb játékos milyen statokkal játszik, összetudod majd hasonlítani.

    GL a célokhoz!

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 01. 31.
    Hozzászólások
    380

    Alapbeállítás

    bár elvileg egyetértek iKeksz-szel az izolálásokban, de ahogy láttam, itt az izo korábban nem nagyon működött (pl. volt ahol limpelő után 4bb-s emelésre is 4 callt kapott), mert az izok után ugyanúgy multiway potok voltak, jöttek minden sz..-ral, és akkor az esetek 2/3-ában nem nagyon tudjuk folytatni, mert valakit úgyis eltalálhatott a flop, és nem dobnak semmit
    (én is ezen a limiten bohóckodok ipokin, és lassan azért rájövök, hogy legtöbbször kár nekik történetet előadni, mert tesznek rá) így itt szerintem ennél szűkebb izo range-zsel lehet csak dolgozni, A5 és KJo nem nagyon lesz benne

    szerk: ja, nash psh prg nekem is tetszik, ezt verseny közben is megnézted/használod vagy csak a videókészítésnél

  8. #8
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 09. 29.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    szia.A nash progiról tudnál priviben írni ?

  9. #9
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 03. 21.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Szija,sztm A 4 offal utg ne emelj sose, ha meg télleg nem tudod dobni akkor is csak ante időszakban probálj lopni vele,K5 el felesleges a 3bet,hülyeségnek tartom,plussz sztm ilyen kis vakoknál 22-99 ig hülyeség izolálni multiway potot csak limp ha pedig előtted nincs akcio akkor emeld meg.. hiába van rebuy időszak ezekel a lapokkal felesleges igy játszani,plusz KQ offal allin callolni 3iknak sztm az is rossz volt..

  10. #10
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Nekem tetszett a vidi! Hajrá Vegas! A Nash progira én is vevő lennék Priviben légyszi küldd már el. Big THX

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •