Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (45) összesen
Like Tree75Likes

Téma: A póker haldoklik? - Joe Hachem interjú

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás A póker haldoklik? - Joe Hachem interjú


  2. #2
    Tag Pablitofelezer avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 17.
    Hozzászólások
    143

    Alapbeállítás

    Teljes mertekben igaza van!!! kellenek az ien Negreanu fele arcok akik nepszerusitik musthave tool... a Starsnak paratlan marketingje van, imadkozzatok igyis maradjon..
    KOLOK007 likes this.

  3. #3
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    jah, de az igaz,h nem szabad online piszkálni másokat, régen én is csináltam, rájöttem butaság.. nem csinálom már.. meg a stars kikapcsolta a cset funkciómat

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Teljes mértékben egyetértek Joe-val.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder Greyboy avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    737

    Alapbeállítás

    Ha szomorúan is, de teljes mértékben egyetértek. Pontosan ez a legnagyobb baja a jelenlegi live pokernek.

  6. #6
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    Idézet Greyboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha szomorúan is, de teljes mértékben egyetértek. Pontosan ez a legnagyobb baja a jelenlegi live pokernek.
    Teljesen igaz. Az online pro a tavalyi jótékonysági versenyen is füllhalgatóban nyomta !
    Aki szórakozni akar és nyerni, az játszon velem!
    "Ha kicsi a tét , a kedvem sötét"- Johny Firpo (zsugabubus)
    Nincs magas nevezési díj, csak kevés önbízalom.

  7. #7
    Fanatikus tag chapuisat avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    360

    Szuper

    Idézet Palesz76 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Teljesen igaz. Az online pro a tavalyi jótékonysági versenyen is füllhalgatóban nyomta !
    Aki szórakozni akar és nyerni, az játszon velem!
    szerintem nem haldoklik a póker. Micsoda érzés micro téten beülni egy 2 dolláros turbó eventre, ahol össze tudod mérni kilencezer játékossal a tudásodat. Csupa megfontolt döntés, nagyon ritka mák, remák szitu.
    zeoos77, SMaster50 and ilane like this.

  8. #8
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    akik kételkednek próbálják ki, hogy beülnek egy random üres nl100+ asztalra és mérjék le milyen gyorsan telik meg az asztal (az auto post blindet azért érdemes lehet kikapcsolni )
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder Greyboy avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    737

    Alapbeállítás

    Idézet Palesz76 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Teljesen igaz. Az online pro a tavalyi jótékonysági versenyen is füllhalgatóban nyomta !
    Aki szórakozni akar és nyerni, az játszon velem!
    Ha figyeltél volna, láttad volna, hogy egyszer sem vettem fel, csak odafele menet és visszafele hallgattam zenét, a versenyt meg végigpofáztam, talán kicsit sokat is

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    akik kételkednek próbálják ki, hogy beülnek egy random üres nl100+ asztalra és mérjék le milyen gyorsan telik meg az asztal (az auto post blindet azért érdemes lehet kikapcsolni )
    Ezt kis is próbálom a hétvégén. :-)

    Mivel én elsősorban élőzöm onnan vannak leginkább tapasztalataim, amelyek nagyon vegyesek. Az Uniban lehet nagyon szar és nagyon jó is egy asztal, abszolút kiszámíthatatlan, hogy mire ül be az ember. Ültem már olyan asztalnál ahol fél órán át csak a játékkal kapcsolatos vezényszavak hangoztak el, és olyannál is ahol az NFL volt a fő téma kb egy órán keresztül hangos röhögések mellett.

    A Cottonban ugyan kicsi a cash élet (jellemzően 1-2 asztal), viszont az osztócsajok nagyon jók (minden tekintetben), a baj akkor van, ha részegek ülnek az asztalnál, és ebből elég sok van ott tapasztalatom szerint. Ha buknak A: vagy rendkívül agresszíven elküldik az ellent-az osztót-a többi játékost a picsáb@ vagy B: még többet isznak bánatukban, játszanak, majd újra buknak és ezután küldik el az embert.
    Viszont ugyanezen a helyen történt meg az is, hogy a neurális hálózatokról volt szó, amikor beültem. :-) Személy szerint a részegeket rühellem játék közben, és az agresszív viselkedést sem kedvelem különösebben, de az kevésbé zavar. Szóval nem könnyű a helyzet, de online talán sokkal rosszabb. Erről nyilván ti többet tudtok.

    Az interjú pedig jó volt, bár az ausztrál kiejtést sohasem fogom megkedvelni. :-O
    chickenchireal likes this.

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •