Oldal: 16 / 17 ElsőElső ... 614151617 UtolsóUtolsó
Eredmény: 151 - 160 (165) összesen
Like Tree50Likes

Téma: PSOP X. - Az első 3 helyezett PókerAkadémia Open beülőt nyer!

  1. #151
    Fanatikus tag imTheDoctor avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    Idézet vroli23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem igazán értem a problémádat. Most számoltam ki, ha nem az elsőt nyertem volna, hanem a 10-et akkor a 2. helyen állnék. Egy-egy győzelemnél a folyamatos jó szereplés sokkal fontosabb. Akik hamar feladják magukra vessenek és ne másba keressék a hibát.
    az egységes pontszámításnak is vannak hátrányai..lásd pl az első versenyen a top 20 helyért mennyi embert kell leküzdeni vs a 11-en konkrétan 50 alatt volt a létszám..később meg ez adna okok a háborgásra (pedig senki se tenger itt sztem)

    vmi változtatás nyilván kelleni fog, ezt majd a szervezők kitalálják
    vroli, azért azt ki ne találd, h nincs nagy fórod a többiekkel szemben (folyamatos "jó" szereplés ide v oda) a 10. győztesétől pontosan -!104!- ponttal szereztél többet egyetlen 1 versenyen, ami a 231 pontod 45%-a. 104 pontnál többet az utolsó 4 fordulóban már csak a győztes tud szerezni
    ZsoleszAK47 likes this.

  2. #152
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 16.
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    Nem azt írtam, hogy nem előny, hanem azt ha 231 helyett 127 pontom lenne akkor is top 3-ban lennék. Arra utaltam, hogy anélkül is oda lehet érni ha valaki nem nyeri meg az első kettő közül valamelyiket. A létszám fenntartására már én is tettem javaslatot az mindenképp jót tenne a sorozatnak ha nem fogynának el az indulók a végére. Nagyjából ugyanazt szeretnénk, csak másképp közelítjük meg:-)

  3. #153
    Fanatikus tag darabka avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    417

    Alapbeállítás

    Én is valahol az egységes pontozásban látom a megoldást. Vagy esetleg itt egy érdekes megközelítést:
    Mindenki annyi pontot kap, ahányadik helyezett lett. Ezek után a helyezéseinek az átlaga alapján lennének rangsorolva a játékosok és akinek a "legkevesebb" pontja van, az a befutó.
    Egyedüli bökkenő ebben, hogy ha valaki csak 1 versenyen indul és meg is nyeri, akkor az ugye 1 pont és ha a többin nem indul, ennyi maradna az átlagja. Erre talán az a megoldás, hogy a 12 versenyből nem 10, hanem csak a 8 legjobb számítana és aki nem indult legalább 8 versenyen, annak az összetettbe nem számítana az eredménye.

    Az én szememben nem az a jó játékos, aki 1 versenyt húz be, hanem az, aki hosszabb távon is tudja a jó eredményt produkálni. Persze 12 verseny nem épp a hosszútáv, tudom..
    ZsoleszAK47 likes this.

  4. #154
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 11. 01.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Az összetett állás mikor lesz frissítve?

  5. #155
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 24.
    Hely
    Kocsord
    Hozzászólások
    1.703

    Alapbeállítás

    Egy szó mint száz: vroli megérdemelten vezet, és a továbbiakban valami változtatás kell, hogy az érdeklődés továbbra is megmaradjon, de ehhez GL a szervezőknek, és köszönjük a lehetőséget!
    Sok sikert a kijutottaknak!

  6. #156
    Adminisztrátor WellPlayed avatara
    Csatlakozott
    2013. 07. 01.
    Hozzászólások
    3.699

  7. #157
    Fanatikus tag mkbla avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    milyen jelentősége van annak, hogy pirossal is ki van jelölve játékosoknál a leggyengébb eredményük? Ahogy néztem azoknak akik ezidáig minden versenyen részt vettek.
    Pénz nélkül kártyázni olyan, mintha alkoholmentes sört innál és guminőt b@sznál...

  8. #158
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Idézet mkbla eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    milyen jelentősége van annak, hogy pirossal is ki van jelölve játékosoknál a leggyengébb eredményük? Ahogy néztem azoknak akik ezidáig minden versenyen részt vettek.
    Ugyanis az összetettbe a legjobb 10 eredmény számít bele.
    "Egon, ez piszok jó!"

  9. #159
    Fanatikus tag darabka avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    417

    Alapbeállítás

    Idézet mkbla eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    milyen jelentősége van annak, hogy pirossal is ki van jelölve játékosoknál a leggyengébb eredményük? Ahogy néztem azoknak akik ezidáig minden versenyen részt vettek.
    Mivel csak a 10 legjobb eredmény számít, így a 11. forduló után, azoknak akik az összesen részt vettek, a leggyengébb eredményük nem számít bele az össz. pontjaiba..

  10. #160
    Fanatikus tag mkbla avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Miazhogy csak a 10 legjobb eredmény számít???
    Pénz nélkül kártyázni olyan, mintha alkoholmentes sört innál és guminőt b@sznál...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •