Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (59) összesen
Like Tree98Likes

Téma: Ti miként beszéltek a pókerről embertársainkkal?

  1. #31
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    363

    Alapbeállítás

    Idézet Koszka9999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Általában tök pozitív, de volt egy negatívabb is. Szórakozóhelyen ismerkedés közben kérdezte a leányzó hogy mivel foglalkozok, majd amikor meghallotta a poker szót, szó nélkül lerakta az pohárját, rámnézett és a következőt mondta: "Apum minimum 2 ház árát bukta el, nekem ez nem megy."

    Megfordult és otthagyott (Pedig tök jól álltam...)
    Engem itt már jobban érdekelne apu száma

  2. #32
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 02. 26.
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tehát szerinted az ÉRTELMES EMBERNEK NINCSENEK ELŐÍTÉLETEI, megérti a póker lényegét, a többi X faktort néz és bárány módjára szavaz.

    Bírom az önkritikád .
    Az általános iskola első pár osztályában nem sikerült elsajátítanod a szövegértést, de ne aggódj, mert ezzel nem lógsz ki a sorból, rengetegen akadnak még ilyenek.

  3. #33
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Nem szoktam beszélgetni emberekkel
    VJones, Macko1, kidelpiero and 8 others like this.

  4. #34
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Én andante stílusban beszélek az embertársaimmal a pókerről.
    A gyíkemberekkel pedig fortissimo stílusban.

  5. #35
    Fanatikus tag mario1212 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    287

    Alapbeállítás

    Én az iGaming iparágban dolgozom ,szabadúszó tanácsadóként!

  6. #36
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet barack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az általános iskola első pár osztályában nem sikerült elsajátítanod a szövegértést, de ne aggódj, mert ezzel nem lógsz ki a sorból, rengetegen akadnak még ilyenek.
    Lehet ostoba vagyok, de nekem nagyon úgy tűnt, hogy "lehülyézted" azokat az embereket akiknek előítéletei vannak a pókerrel szemben. Ergo neked előítéleted volt azokkal szemben akiknek előítéletei vannak a pókerrel szemben. Azaz előítéletes ember vagy, aki X-faktort néz és bárány módjára szavaz. Tehát saját magadat hülyézted le egy kommentben. Én meg bírom azokat az embereket akiknek van önkritikája .

    Ugyanakkor részemről befejezhetjük ezt a témát, amennyiben megsértettelek, ezúton kérem szíves elnézésedet.
    Maxxxika, BbQ11 and van Gerwen like this.

  7. #37
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nincsenek olyan barátaim és haverjaim, akik ilyen gyöpösagyú, csőlátású emberek volnának. Nem úgy értem, hogy tudatosan "kiszanálom" őket, egyszerűen ha valaki ilyen természetű, hozzáállású ember, hogy ezt rávágja, nem is értem hogy alakulhatna ki baráti vagy haveri kapcsolat közte és köztem.
    Sajnos ez nem a csőlátástól függ. Vannak olyan emberek akik valóban szerencsejátékosok, ha ismernél a közvetlen környezetedben ilyen embert (tudod róla hogy családi ház árát verte már el ruletten v. bármi egyeben) és mindezt úgy hogy fogalmad sincs mi a póker csak annyit tudsz róla, amit a médiából filmekből lehet, akkor könnyen lehet hogy te is hasonlót feltételeznél egy ismerősödről aki azt állítja hogy hobbi szinten pókerezik. Most nem tudom mennyire tudod beleképzelni magad egy hasonló helyzetbe de hidd el, hogy értelmes intelligens emberekkel is előfordulhat, hogy annyira komoly negatív hatások érték már őt mondjuk ismerőse, vagy rokoni kapcsolat alapján- hogy az ő számára már nem fogod tudni elmagyarázni 1 perc alatt, hogy ez miről szól. Persze egy komolyabb beszélgetéssel biztos meggyőzhető, de pont ezért nem érdemes minden jött ment emberrel erről beszélni. Egyszerűen mindenkiben kell legyen annyi józan ítélőképesség hogy beláthasd kivel - mikor vagy kerülsz olyansz viszonyban ahonnan ez nem tabutéma.

    Ha pedig valaki pszichológust ajánl neked és mondjuk közben midstaken vagy nyerő a magyar átlag fizu 10x-ereséért akkor az valóban degradáló és könnyen kiverheti nálad a biztosítékot de ilyenkor gondoljatok arra, hogy ha valaki ilyen szinten foglalkozik veled, akkor minden bizonnyal nem rosszindulatból teszi és inkább csak mosolyogjatok rajta egyet.

  8. #38
    Fáradhatatlan grinder erikkke avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    dabas
    Hozzászólások
    702

    Alapbeállítás

    Idézet Zsipali eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem szoktam beszélgetni emberekkel
    kikkel szoktál?

    egyébként egy értelmes nőt vonzanak az okos férfiak és eleve következtethet h nem lehetsz hülye ha pokerből élsz .

    öreganyáméknál én i skockázat elemző vagyok de szerintem azért sejtik ...

    az örök kedvencem és mennyit buktál a legtöbbet ?

  9. #39
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet erikkke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az örök kedvencem és mennyit buktál a legtöbbet ?
    Utoljára módosítva: misirulez által: 2014. 02. 08. 14:44
    Csoszogi33 likes this.

  10. #40
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    Cím alapján naívan arra számítottam, hogy mondandója is lesz a videónak.

Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •