Oldal: 56 / 74 ElsőElső ... 646545556575866 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 551 - 560 (740) összesen
Like Tree217Likes

Téma: Dühöngő

  1. #551
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Az már jól megy, de azért köszi
    van Gerwen likes this.

  2. #552
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Mivel ilyenkor játszik a legtöbb agyhalott, miért meglepő, hogy ilyenkor mákolnak le a legtöbbször?

  3. #553
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Én fogadalmat tettem, soha többé nem nyitom meg a PS-t hétvégén. Ha ez mégis így lenne megigérem a teljes PS bankrollomat szétosztom az akadémiás felhasználok között!!

  4. #554
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Hogy az a rohdt mocskos szemét kva életbe, de bebsztam a szekrény sarkába a fejemet!!! áááááááááááá

  5. #555
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    A fa bosszúja!!

  6. #556
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Csak az a probléma, hogy a több agyhalott miatt kéne pont többet nyerni, az még elmegy , hogy nem lehet betalálni , arra már kicsit begörcsöl a vádlim, hogyha 3 szettet visznek el river 7 high flushel, meg 4 betelt potba jön Qx-el és turnre 2 párra javul, de amikor ennek tetejébe 7Bi-ért riverre eső sorral kiéneklik a sajtot a számból, akkor már erősen eltorzul az arcom és sitoutolok. Kicsit aggódtam lesz-e itt az új terembe elég gyengébb játékos, lehet ezt akarta megmutatni a kliens. Úgyhogy most már csak a hatalmas future EV-t látom, amit kamatostul be is hajtok! Aki pedig a hétvégi tortából nem kéri a részét, ne aggódjon feláldozom magam és azt is megeszem.

  7. #557
    Tag Brandex avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 26.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Nemtudom.. tény, hogy hétvégén sok a fish. illetve az agyhalott..de szerintem kikell használni. alkalmazkodni kell és okosan játszani illetve betenni..nem olyan nehéz az. PS-t meg ne utáljátok már ennyire. sokkal jobb mint más termek

  8. #558
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a leggusztustalanabb amikor egy 10k+ nevezős versenyen 40 főnél 30 leosztáson keresztül nem kapsz 10es magasnál jobb lapot, majd 7BB-t végre kisvakból be tudsz tenni A magassal és egy J4 kettéhasít és 32.ként kitörölheted a ... az apróval
    (Többek közt) ezért nem tolok MTT- t. Nem hiányzik 6 - 8 agyvérzés / nap.

    ... Elég 3 - 4 is...

  9. #559
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Kicsit lemaradtam a dühöngő hozzászólásaival, de most pótoltam az elmaradást és egy képzelt beszélgetés jutott eszembe:

    - Te mivel is foglalkozol, Józsi?
    - Pókerezek!
    - És miért pókerezel?
    - Azért mert uuuutáááááloom!!!!!
    Maxxxika likes this.

  10. #560
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet iKeksz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mivel ilyenkor játszik a legtöbb agyhalott, miért meglepő, hogy ilyenkor mákolnak le a legtöbbször?
    Ezt hogy "több hülyével játszol ergó többet mákolnak le" ezt nyilván az ide kommentelők is tudják, a bajuk feltétezem nem a nagyobb mennyiségből adódó többszöri alkalommal, hanem az arányokkal van. Hétköznap 1k hand alatt beteszed előlről 5-ször és lemákolnak 2-szer, hétvégén 1k hand alatt beteszed előlről 15-ször és lemákolnak 12-sz
    szer, de a maradék 3 behúzott partiban fixen lesz egy 40bb-s shorty meg egy split. Egy 70/30 az kedden is meg szombaton is 70/30 elvileg, így a "több agyhalott többször mákol le" nem magyarázat.


    És kedves "dühöngők" csak óvatosan ezzel a hétvége dologgal mert könnyen kikiáltanak hülyének!
    Ultar likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •