Eredmény: 1 - 3 (3) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Szecska

Téma: HUD MTT-hez

  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 21.
    Hely
    Sehonna
    Hozzászólások
    288

    Alapbeállítás HUD MTT-hez

    Tudom eleve felmerül a kérdés, egyáltalán mennyire van rá szükség MTT esetében... De azért egy komolyabb session esetén, ahol gyakran megy 6-8-10 asztal is egyszerre (és akkor még az extrém esetekről nem is beszéltünk...) nyilván hasznos lehet.

    Engem leginkább az érdekelne ki milyen statokat rak ki és gondol hasznosnak.

    Az enyém így néz ki:

    Name
    Hand/BB/Tourney M
    VPIP/PFR/3bet/Foldto3bet/Agg%
    Flop CB/FoldtoFlopCB/Donkbet/WTSD
    COsteal/BTNsteal/SBsteal/SBfoldvssteal/BBfoldvssteal

    Véleményeket, tippeket, tanácsokat várnék.

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Csak kivancsisagbol kerdezem, hogy minek kiirni az elso sorba a BB-t es az M-et is?
    Tudom mi a kulonbseg kozottuk, de majdnem ugyanazt mutatjak, es szerintem senki se szamol mindkettoben.
    Lehet hogy hulye hasonlat, de olyan, mintha widgetbe kiiratnad a homersekletet celsius fokban es fahrenheitben is.
    mario1212 likes this.

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 21.
    Hely
    Sehonna
    Hozzászólások
    288

    Alapbeállítás

    Örülök, hogy sikerült megragadni a lényeget. Ez csak trükk volt. Kíváncsiságból lett ilyen, hogy kiderüljön ki lesz az első, aki beleköt.
    Na de komolyan véve a dolgokat igazából tényleg nincs nagy jelentősége, hogy mind a kettő ott legyen, viszont nem is zavar. Az elején odakerült, aztán megszoktam és így maradt. Belátom haszontalan, már csak azért is, mert TableNinja is megy közben és ott szintén ki van írva.
    De ha lehet inkább lépjünk túl ezen

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •