Oldal: 2 / 8 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (77) összesen
Like Tree94Likes

Téma: Élő póker termek fejlesztése

  1. #11
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Egerben az Agria Nuts klubban vannak jackpotok, cash game jackpot állandóan van, talán royalra, versenyeken meg általában bad beat, royal, meg pl. egy előre kijelölt kéz, mondjuk 7-es póker fizet, a pontverseny mellett.
    Dvidoff likes this.

  2. #12
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 07. 03.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    370

    Alapbeállítás

    Alapvetően ott kezdeném, h a 10asztalos korlátozást feloldanám, egy amúgy is jól menő helynek el kell kezdeni trükközni, ha népszerű versenyt illetve a futó cashgamet szeretné (mindenki megelégedésére) menedzselni...
    Természetesen a komfort érzés emelése, a floorman-ek határozottsága, szabályismerete, követése, az oda nem való elemek kitiltása...
    mkbla and Dvidoff like this.

  3. #13
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    1.Legyen biztonsági őr, legalább 2 folyamatosan és ne olyan lehetőleg, aki a kokerókkal cimbizik állandóan...
    2. Legyenek kényelmesek a székek, megőrülök, mert fáj a hátam a sz*r 500ft-os székektől, ami a legtöbb terembe van.
    3. Legyen MTT leaderboard
    4. Legyen Cash game jackpot
    5. Lehetőleg több éves tapasztalattal rendelkező osztók legyenek, ez nem tudom mennyire megvalósítható
    6. Legyen egy hangulatos bár rész, ahol enni/inni/beszélgetni lehet
    7. A nagyobb tornák mellé mehetne tárgynyeremény
    8. A versenyek előtti befizetésnél ne fél órát kelljen végigállni, ne 1 ember csináljon mindent...
    9. Az osztóknak óránként dezodorálni kelljen magukat, mert amikor beültettek az 1-es vagy 10es székre többször majdnem elhánytam magam, olyan büdösek voltak.
    10. Igényes weboldal, folyamatos frissítéssekkel, hírekkel
    11. Folyamatos szankcionálás a zűrös tagokkal

    +1 Havi 1 ajnádék versenytoken nekem, mert ennyi 5letem van

    Ha ez mind sikerül, hajlandó leszek felállni a gép elől és megpróbálni jól érezni magam egy élő pokerteremben is, (mert ez az utóbbi időkben már nem sikerült).
    Dvidoff likes this.

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Jackpot helyett én jobbnak tartom a havi Loyalty versenyt cash játékosoknak. Extra rake, de aki úgyis minden nap ott játszik annak előbb utóbb visszajön. Kis termekben ahol amúgy sincs sok cash játékos még a játszott órákat is könnyen lehet figyelni.
    Dvidoff likes this.

  5. #15
    Fanatikus tag mkbla avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Tir-X elég sok jó dolgot írt le, amikkel részben egyetértek.

    Én nagyon sokat élőztem, elég sok helyen jártam, zugkluboktól a rendes nagy termekig. Az ingyen piát már kitárgyaltátok, drága, kicsi a rake, nem kifizetődő. Holott régen volt ahol a gépi kóla stb ingyen volt, de az olyan bűn rossz volt mindig, hogy vagy cukroszirupot, vagy szódát ittam... Nem mellékesen úgy emléxem a tavalyi évben is játszottam egy vidéki klubban, ahol persze 500/500-on volt olyan akció, hogy a terem fizeti a piát (cola,sör, redbull, csoki, minden), teremfőnöknek mondtuk, hogy csak 3an, vagyunk "kapcsolják ki" a raket... Valamint volt, hogy vacsorával kedveskedtek a játékosoknak. Régebben több "nagyobb" versenyen is volt vacsora, bárakármi, volt ahol/amikor rakás pizza volt rendelve amit kértünk, volt, hogy bográcsban főtt valami, vagy rendeltek valahonnan vacsorát.

    Mindent összevetve az én meglátásom szerint az több dologból is összetevődik, hogy hova jár az ember szivesen és hova nem. Minden embertípusnak/játékostípusnak megvannak a maga szokásai rigolyái amiket el kell viselni, egyszerre nem tudsz mindenkinek a kedvére tenni. Ettől függetlenül ugyanúgy mehet a teremben 50/50 és 500/500 cg is egymás mellett. Egyrészt a terem megközelíthetőségének jónak kell lennie. Nem tudom ki hogy látja, de én szerintem nem jellemző hogy az emberek busszal villamossal járnának kártyázni. Igazából az sem mindegy, hogy vidéken vagy a fővárosban van-e a klub? Lehetőleg ne a tanyára "zergeb@szta" utakon kelljen átkelni. Ne is valami csöves gettó közelében legyen. De még a külső annyira nem is lényeg, hanem az, hogy legyen ingyenes parkoló a közelben (lehetőleg jó nagy). Belülről fontos, hogy kultúrált környezet legyen, igényes kivitelezéssel. Biztos megvannak az apró csínja annak, hogyan rendezz be egy pokertermet/kaszinót mint pl ne tegyél ki órát, ne lássák az idő múlását folyamatosan azon idegeskedve h mennyi időt töltöttek már el, a terem legyen tele megnyugtató színekkel motívumokkal, képekkel hasonlók. Természetesen a jelenlegi törvényi szabályzások sokmindent meghatároznak mit, hogyan kell, de ezen keretek között is lehet jót alkotni.
    Továbbá igen az alkalmazottak, azok is fontosak. Én pl szeretek elbeszélgetni meg elhülyéskedni az osztókkal. Sokkal jobb a hangulat, ha az osztó is nemcsak ül egykedvűen végzi a dolgát, fapofával. Persze nekem is vannak úgymond törzshelyek ahol ismerem az osztókat és persze lazábban beszélek velük, elhülyéskedünk, beszólogatok, visszaszólogatnak, ennyi. Amit az osztóknál még megjegyeznék az egyenruha, valamint a női osztók. Én pl nem nagyon szoktam szeretni ha a dekoratív hölgy osztók akkora dekoltázzsal ülnek, hogy még a bugyiját is látom, nem azért mert ferde vagyok, hanem mert nem azért jöttem. Ugyanis akkor azt nézem, elveszi a figyelmemet, nem a játékra koncentrálok. Ugyanezt nem szeretem a játékosoknál sem, de azokkal sajnos nem tudok mit kezdeni. Meg mint már említett kényelmes székek.

    Személy szerint én az ilyen pontversenyeket jackpotokat nem tartom jó dolognak. Ugyanis mind az én pénzem veszik olyan dologért amiket tuti biztos vagy nagyon nagy valószínűséggel nem fogok megnyerni. Pontverseny kinek is jó? Akik a hét minden napján minden versenyen el tudnak indulni. Sokan vannak, köztük én is akik csak hétvégén jutunk el péntek v szombat játszani. És tőlünk is leveszik azt ami aztán bekerül a pontversenybe... Persze alacsony és magas tétes játékokat is lehet szervezni egyszerre is csak, a kérdés, lesz-e rá igény?
    A játékosokat nem fogod tudni olyan egyszerűen szűrni úgyis mindenütt meg van az a kb "törzsgárda". Meg persze vannak hangoskodó játékosok, vannak akik nem szeretik őket. Jó osztók és teremfőnök mindent le tudnak kezelni, ha valaki bunkó vagy hülye vagy részeg vagy bármi.
    Dvidoff likes this.
    Pénz nélkül kártyázni olyan, mintha alkoholmentes sört innál és guminőt b@sznál...

  6. #16
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elég kényelmetlenek a székek a legtöbb helyen. Szerintem az volna a minimum, hogy legalább az 1-2 legnagyobb tétű asztal játékosait megtisztelik azzal, hogy nem valami 500 éves rozoga széket raknak a seggük alá, amin elég 30 percet ülni, hogy a segged leszakadjon a zsibbadástól
    Amikor legutóbb élőzni voltam, egy este alatt 3 szék "adta meg magát" az egyik helyen, olyan állapotban voltak.
    Jul3s4ty and Dvidoff like this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  7. #17
    Fanatikus tag mkbla avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    iKeksz
    +valami jó vacsora
    +high hand bonus
    Dvidoff likes this.
    Pénz nélkül kártyázni olyan, mintha alkoholmentes sört innál és guminőt b@sznál...

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Vacsora? Elmúltak azok idők amikor városonként több póker klub is tolódzkodott. Minek etessék a népet ha nem muszáj? Max a havi nagy versenyen ok, de tök felesleges.
    Dvidoff likes this.

  9. #19
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet Szecska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem sokan ott rontottak el, hogy csak a rovid tavot neztek, es nem voltak kovetkezetesek a dontesekben. Ha nekem kene egy termet vezetnem, tutira szigort tartanek, es minden olyan cselekedetet megbuntetnem, ami a tobbieket (valoszinuleg a tobbseg) zavarja. Ilyesmi a kartyadobalas, ordibalas, oszto/ellenfelek fenyegetese/stb... Sokan efelett siklanak el, mert csak azt nezik, hogy az ilyen renitensek milyen sokat rakelnek, es a kedvukben kell jarni, kozben meg lehet, hogy egy ilyen jatekos mondjuk 4-5 masik normalist tart tavol a teremtol. Szoval en az ilyeneket elso korben kidobnam aznapra, masodik-harmadik esetnel meg orokre.
    Lehet hogy ezzel hulyeseget irtam, de peldaul en azert nem jarok egy ideje elozni, mert nem vagyok kivancsi masok sirankozasaira/fenyegeteseire.
    jah, kulturálatlan arcok kidobása hosszú távon megtérülne nagyon durván, csak eddig kb. még senki nem jutott el.
    Dvidoff likes this.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  10. #20
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    1) a 15$ rake cap csökentése nevetséges
    2) normális székek
    3) kitiltani minden balhés arcot
    4) minöségi szervizt nyujtani (ne csak mellegszemdót lehesen enni), aránylag kis haszonkulcsal)
    5) ingyen pia 100/200 gépi üditök kávé, 500/500 + sör , gyümölcslé (3 normálisabb porból bejön az ára)
    Dvidoff likes this.

Oldal: 2 / 8 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •