Oldal: 493 / 709 ElsőElső ... 393443483491492493494495503543593 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.921 - 4.930 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #4921
    Fanatikus tag uav_online avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Hozzászólások
    398

    Alapbeállítás

    Idézet zagato eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Küldenek automat, amíg nem ér ki meg jó a másik.
    nekem ennek pont az ellenkezőjét válaszolták :

    "Thank you for contacting the Skrill Help Team.


    Just to let you know, the Skrill card is valid for 36 months and expires on the first day after the validity period displayed on the card. For example, if the validity shows 05/14, this means your card expires on 31 May 2013.

    To ensure an uninterrupted service, we aim to send your replacement card to you 2-4 weeks prior to the expiry of your old Skrill card. Your new card is ready for use as soon as you receive it – there’s no need for further activation and you don’t have to change your PIN.

    Your new card is issued free of charge. However, you must ensure you have sufficient funds in your Skrill balance to cover your annual membership fee.

    We hope this has helped.



    Best regards,

    Tina

    Skrill Help Team"
    joco11111 likes this.

  2. #4922
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 20.
    Hely
    Hatvan
    Hozzászólások
    171

    Alapbeállítás

    Én szeptemberben kaptam ujat már filoztam is hogy írok nekik ezzel kapcsolatban,erre kaptam egy mailt rá pár napra hogy úton van a kártya és amig ki nem ér tudom használni a régit.
    Insta le is emelte persze a kártyadíjat,talán ezért voltak ennyire 'kedvesek' velem
    Nincs már meg sajnos a válasz mail róla.
    joco11111 likes this.

  3. #4923
    Fanatikus tag uav_online avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Hozzászólások
    398

    Alapbeállítás

    Idézet zagato eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én szeptemberben kaptam ujat már filoztam is hogy írok nekik ezzel kapcsolatban,erre kaptam egy mailt rá pár napra hogy úton van a kártya és amig ki nem ér tudom használni a régit.
    Insta le is emelte persze a kártyadíjat,talán ezért voltak ennyire 'kedvesek' velem
    Nincs már meg sajnos a válasz mail róla.
    Szerintem én néztem be, minél többet olvasom a kapott email-t annál inkább úgy tűnik , hogy neked van igazad.

  4. #4924
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 27.
    Hozzászólások
    399

    Alapbeállítás

    másnak is kijelez valami 500-as hiba üzenetet ? vagy csak nálam van a probléma ?

  5. #4925
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    itt minden ok.

  6. #4926
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 27.
    Hozzászólások
    399

    Alapbeállítás

    Idézet kry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    itt minden ok.
    köszönöm a választ. FTP-ről indítottam kifizetést Skrill-re, álltalában 1másodperc alatt rajta szokott lenni az összeg a számlámon, azonban 20 percig nem jött meg, akkor akartam frissíteni egyet és kiírt egy hiba üzenetet. azóta betudtam már lépni egy másik böngészővel de az összeget 45 perce nem írták még jóvá a számlámom. nem tudom hogy miért lehet ilyen lassú most

  7. #4927
    Fáradhatatlan grinder forzadani3 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    Idézet knowthisgame eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    köszönöm a választ. FTP-ről indítottam kifizetést Skrill-re, álltalában 1másodperc alatt rajta szokott lenni az összeg a számlámon, azonban 20 percig nem jött meg, akkor akartam frissíteni egyet és kiírt egy hiba üzenetet. azóta betudtam már lépni egy másik böngészővel de az összeget 45 perce nem írták még jóvá a számlámom. nem tudom hogy miért lehet ilyen lassú most
    nekem 1-2 hete FTP-n lassabban fizet ki, majd megkapod, ftp-n megnézed history-t ott van (pendingel) Igen néha nekem is hibát dob ki, de közeben tudok vele fizetni, levenni, feltölteni. Az, hogy lassan ér oda, szerintem az FTP hibája. Remélem tudtam segíteni.
    knowthisgame likes this.

  8. #4928
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 27.
    Hozzászólások
    399

    Alapbeállítás

    Idézet forzadani3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nekem 1-2 hete FTP-n lassabban fizet ki, majd megkapod, ftp-n megnézed history-t ott van (pendingel) Igen néha nekem is hibát dob ki, de közeben tudok vele fizetni, levenni, feltölteni. Az, hogy lassan ér oda, szerintem az FTP hibája. Remélem tudtam segíteni.
    köszönöm szépen, megnyugtattál Eddig nekem is másodpercek alatt jóvá lett írva az összeg ( legutoljára 1hete utaltam FTP-ről SKRILL-re és akkor még jóvá lett írva azonnal ) és ezért is ijedtem meg egy picit, hogy most mi tart több mint másfél órába -jelen állás szerint.

  9. #4929
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Idézet knowthisgame eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    köszönöm szépen, megnyugtattál Eddig nekem is másodpercek alatt jóvá lett írva az összeg ( legutoljára 1hete utaltam FTP-ről SKRILL-re és akkor még jóvá lett írva azonnal ) és ezért is ijedtem meg egy picit, hogy most mi tart több mint másfél órába -jelen állás szerint.
    Nézd meg nem kaptál e e mailt Full Tilt-től, lehet hogy igazolnod kell magad. Nekem másfél hónapja emiatt akad meg a kifizetés, most egy másodpercet sem vesz igénybe.
    knowthisgame likes this.

  10. #4930
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Be lehet állítani valahol,h kártyás vásárlásnál vagy pénzlevételnél sms-t vagy egy emailt küldjön a rendszer?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •