Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (48) összesen
Like Tree18Likes

Téma: Hi Omaha!

  1. #11
    Fanatikus tag Kukker avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 09.
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Tök jó, grat! Felesleges szerintem is elhagynod a PS-t, grafikonok jöhetnek sűrűn, pláne, ha nem csúnya.

  2. #12
    Fanatikus tag Pistapapa avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 28.
    Hely
    Verébtanya
    Hozzászólások
    470

    Alapbeállítás

    Sok sikert!

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    Köszi srácok!

    Hú, hát elkezdtem nézni a 2x6-ot, bár ez aztán tényleg régi - és lehet hogy pont emiatt nem jó választás.
    Rögtön az elején több dolog is összezavart, de leginkább ez:

    "Is it a hand like AAJ9? Then you probably want it HU - go ahead and pot it from the button.
    Is it QJT8ds? We'll make a lot of very nice draws, go ahead and juice the pot up for some 3-4 way action... "

    Mintha ennek pont az ellenkezőjét ajánlotta volna Dánfiú. (Meg ha pf minden kézzel amivel HU akarok kerülni potot hívok, és mindennel amivel MW is játszanék kicsit hívok, akkor már az elején szépen leszűkíthetik a range-emet.)
    Vagy pl. a dangler Vanessa szerint annyira elértékteleníti a kezet hogy játszhatatlan lesz.
    Utoljára módosítva: zulusierra által: 2014. 02. 12. 20:08

  4. #14
    Újonc nitt avatara
    Csatlakozott
    2013. 12. 29.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Akkor nem tudom és bocs, hogy hülyeséget mondtam, nem direkt volt. Sajnos nekem a 2x6 is elég sok újdonságot adott, de én tényleg absz kezdő vagyok. Lehet a hülyeségeket szívtam inkább magamba és azért vagyok vesztő

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    Idézet nitt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor nem tudom és bocs, hogy hülyeséget mondtam, nem direkt volt. Sajnos nekem a 2x6 is elég sok újdonságot adott, de én tényleg absz kezdő vagyok. Lehet a hülyeségeket szívtam inkább magamba és azért vagyok vesztő
    Ne viccelj, semmi gond, örülök hogy van aki próbál segíteni.
    Most a Hellomaha-val próbálkozok, ez is régi, de elég jónak tűnik.

  6. #16
    Újonc nitt avatara
    Csatlakozott
    2013. 12. 29.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Remélem beválik, majd írj ha megnéztél párat

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    Idézet nitt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Remélem beválik, majd írj ha megnéztél párat
    Eddig tetszik, a pf játék alapjait jól elmondják, bár nem túl részletesen, épp ezért emészthető is.
    Szerintem érdemes először innen a 2. részt megnézni, aztán Dánfiú videóit, mert ő ugyanezeket jobban kifejti, pozíciókra lebontva, stb.
    Gondolom a 3bet potokról szóló rész sem lehet nagyon elavult, ha a postflop dolgokhoz addig nem érkezik jobb tipp, akkor megnézem azokat is.

    Megvettem a HM2+Note Caddy kombót.
    Eddig PT4-et használtam, de omahára csak régi verzió van, és ha már be kell invesztálnom ebbe akkor a HM2 jobbnak tűnik.
    A HUD design itt nem olyan jó, de szinte minden másban jobb mint a PT.

    Most hogy már játszottam is kicsit, egy ideig szinte csak videózással fogom tölteni az időt.
    Ha már nagyon csinálnék valami mást akkor megpróbálok Note Caddy-ben beállítani hasznos dolgokat, és csak keveset játszani.
    Az a baj hogy látom hogy milyen iszonyatos mennyiségű munka van előttem, és próbálok valamilyen rendszer szerint, lépésről lépésre haladni, mert amúgy mindent akarnék, most azonnal.
    Utoljára módosítva: zulusierra által: 2014. 02. 13. 05:01
    Kukker and nitt like this.

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    Regek ellen igyekszem nem csak AA-al 4betelni, és miután megcsináltam KKAx-el, felmerült bennem pár kérdés.
    Arra gondoltam hogy csak akkor csinálom ha az A-hoz van színem, mert ha minden ds rundown-t és KKAx-et 4betelek az sok lesz.

    UTG ($4.41) 44bb
    Hero (CO) ($10) 100bb
    BTN ($10) 100bb
    SB ($4.97) 50bb
    BB ($10.12) 101bb

    Pre-Flop: ($0.15, 5 players) Hero is CO
    1 fold, Hero raises to $0.30, BTN raises to $1.05, 2 folds, Hero raises to $3.30, BTN calls $2.25

    Flop: ($6.75, 2 players)
    Hero ?

    Pl. egy ilyen flopon hogy fog bekerülni a pénz rosszabb ellen? Vagy akármilyen flopon?
    Ha Cbetelek akkor dobnak mert AA-om van, ha nem Cbetelek az meg elég viccesen néz ki és nyilván nem blöfföl bele mert rundown-nal Cbeteltem volna, tehát AA-om van. Esetleg turn-ön lehet valami, de ott is nyílt lapokkal játszanék.
    Kicsit sem tudok hívni a b/f látszatát keltve, szóval vagy beteszem a maradékot rosszul, vagy wat.
    Lehet hogy ez deepen jobban működhetne (és csak IP?), és 100bb eff. inkább csak ds rundownokkal szélesítem a 4bet range-em.
    Szerk: az tűnik a legjobb opciónak ha itt semmivel nem Cbetelek.
    Utoljára módosítva: zulusierra által: 2014. 02. 14. 15:46

  9. #19
    Fanatikus tag Kukker avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 09.
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Akárhonnan nézem, ez 1-es SPR. A 10-es szetten kívül esetleg a gyenge AAxx lehet előtted, mint mondtad, blöffölni nem fog, sima Cbet. Örülj annak, ha sokszor nem kerül be, hiszen akkor nyersz 1/3 BI-t mutatás nélkül, tehát 100%-ban. Tiszta munka.
    Ha nem Cbet-elsz, és belehív, mit teszel?
    Ha check behind-ol, milyen turn-ön mit lépsz?
    Szerintem nagyon könnyű hibázni.
    zulusierra likes this.

  10. #20
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 09. 27.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    68

    Alapbeállítás

    Az miért rossz, hogyha dobnak és elviszed kasszát? 100bb deepen kezdtétek, 1-es spr van floppon ezt itt be kell tenni. Ne csak a saját ranged nézd, hanem azt, hogy ő mivel 3betelhetet és mivel adja meg 4beted. Akkor ne cbetelj itt ha aggro és sokat betel akkor ha te elcheckeled a floppot, így véded a ch/c ranged.
    Utoljára módosítva: danfiu által: 2014. 02. 15. 08:19
    zulusierra likes this.

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •