Oldal: 5 / 8 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (77) összesen
Like Tree94Likes

Téma: Élő póker termek fejlesztése

  1. #41
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 28.
    Hozzászólások
    329

    Alapbeállítás

    menj el Kecskemétre, vagy Miskolcra...

    De zárjuk a c5gány témát, mindenki tudja hogy probléma, csakhát kell a pénz.

    Valaki kérdezte, hogy törvényesen hogy lehetne megoldani a "színes" face kontrollt.
    Sehogy. De indirekt módszerrel igen.
    Pl.: kitiltások, véglegesen.elég 5-6, akkor elterjed a hír, hogy ott nem szeretik a "testvíreket" így nem fognak odamenni.


    Mi a fene az a 4P?
    Dvidoff likes this.

  2. #42
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 01.
    Hely
    London, Chelsea
    Hozzászólások
    245

    Alapbeállítás

    Idézet lawabidingcitizen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése


    Mi a fene az a 4P?
    product A termékpolitika
    price Az árpolitika
    promotion A reklámpolitika
    place Az értékesítés-politika


    Marketingmix - Wikipédia
    lawabidingcitizen and Dvidoff like this.

  3. #43
    Fanatikus tag mkbla avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    max 50%-ban, romát még nem láttam sosem zsetonokat dobálni az osztóhoz, ellenben fehéret elég sokat.
    ja, zsetondobálás az nem, azt nem volt, esetleg csak a softplay hangosan, hogy eldobom neked sógor ezt a JJ-t , meg fordítva... meg biztos nem köpik le az osztót(és/vagy téged vagy valaki mást), vagy nem dobják az osztó arcába a kártyát, vagy nem ugatnak neked (de nemcsakám az a szájkarate,mint a fehérektől, ha ezek mondják h belédrakják a kést akkor jobb ha tudod meg is csinálja), vagy biztos nem akartak még téged megverni és/vagy megkéselni, biztos nem féltél hogy fogsz hazamenni nyerőbe és biztos nem buktad vissza az egyik orknak direkt a nyereményed felét cg-ben h ne ugasson (vagy épp épségben menj haza). Biztos nem keltél másnap monoklival és feldagadt arccal az orkokkal való kártyaparti után... Biztos nem volt veled olyan, hogy beültél 5 ilyen közé cgzni és biztos nem játszottak össze, mert véletlenül pont nyert ellened mindig valamelyik...
    Zsetont dobálni még én sem láttam. tényleg kedves rendes aranyos népek. Amiket fent írtam biztos csak a fantázia szüleménye.

    lawabidingcitizen

    kecsón régen voltam, már lassan ismét el kellene látogatnom, miskolcon még sosem (nem is igazán vágyom), ilyen tekintetben mondhatnám, hogy szolnokot is kerüld el...
    lawabidingcitizen and Dvidoff like this.
    Pénz nélkül kártyázni olyan, mintha alkoholmentes sört innál és guminőt b@sznál...

  4. #44
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet mkbla eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ja, zsetondobálás az nem, azt nem volt, esetleg csak a softplay hangosan, hogy eldobom neked sógor ezt a JJ-t , meg fordítva...
    nem, nem és nem.

    Olyat nem mondok, hogy nincsenek ilyenek, mert tuti vannak. Azt kéne elfelejteni, hogy attól még hogy cigó, nem biztos, hogy rossz ember, maximum kicsit hangos és szereti az elfogó lapokat. Bőrszín alapján való kirekesztés a lehető legrosszabb dolog.
    Dvidoff likes this.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  5. #45
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    elfogó lap
    :d :d :d
    Jul3s4ty, Dvidoff and van Gerwen like this.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  6. #46
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 07.
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    Ezeknek a kezelése leginkább a személyzet dolga, elsősorban a teremfőnöké. Ha tudják kezelni a nem megfelelő viselkedést és távol tartani a szabályokat be nem tartókat, akkor lehet esély a hosszú távú fenntarthatóságra és az emberek szívesen fognak lemenni a klubba játszani!

    Ahol én lakok, ott volt minden! Összejátszás, fenyegetés, lap- és zsetondobálás, 15 cm-es kés elővétele, a klub előtt a részeg srác összeverése. Már 0-24ben 2 biztonsági őr vigyázta a rendet!!!

    A klub be is zárt...
    Dvidoff and van Gerwen like this.

  7. #47
    Fanatikus tag mkbla avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem, nem és nem.

    Olyat nem mondok, hogy nincsenek ilyenek, mert tuti vannak. Azt kéne elfelejteni, hogy attól még hogy cigó, nem biztos, hogy rossz ember, maximum kicsit hangos és szereti az elfogó lapokat. Bőrszín alapján való kirekesztés a lehető legrosszabb dolog.
    persze, nem kell itt általánosítani, minden cigó jóember alapból, csak miattunk ilyen rosszak, mi tettük őket azzá, a mi adónkból élnek sajnos elég rosszul, nem dolgozunk eleget, nem dolgozunk elég jól, kevés adót fizetünk állambácsinak, hogy eltartsa őket. Így sajnos nem tudnak eleget lopni rabolni tőlünk mert nekünk sincs semmink. Nem tudnak sokat rajoskodni a fuxokkal meg a merdzsóval. Mi hibánk minden, több segíílllyyt a cigóknak!!

    Persze nem mind csinálja ezt csak a kb 90%-uk, mint ahogy a magyarok kb 10%-a rosszabb mint a ******, ezt is aláírom. Most mondjam azt,. hogy nekem is van hasonló korú czigány "haverom" aki mondjuk nemaza csinálok 8 gyereket és segílyből élek fajta, neki pl csak egy testvére van, rokonaival, dolgozik építkezéseken mikor mit festés, ezaz. Nincs is vele baj különösebben, jártam vele bulizni is nem egyszer-kétszer, messzebbre is mindig megvolt a dumája hozzá, sok szivességet kért, hogy vigyem el ide meg oda, aztán most nincs pénzem és akadozott kifizetni az útiköltségeket, én meg előbb utóbb meguntam... és olyankor elöjött belőle is a "czigánykodás".
    Nem mondom, hogy mind akasztófáravaló meg mindet a Dunába lőném azonnal, hanem csak mondjuk 10ből 9et. Nem is tudom, hogy vajon magyarokkal vagy czigányokkal vannak-e tele a börtönök?


    Szerk:
    Ja és nincs olyan, hogy czigánybűnözés.

    Losika, hol volt ez?
    Utoljára módosítva: mkbla által: 2014. 02. 13. 19:26
    Dvidoff likes this.
    Pénz nélkül kártyázni olyan, mintha alkoholmentes sört innál és guminőt b@sznál...

  8. #48
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 07.
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    ÉK-Mo-on

  9. #49
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet Losika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ÉK-Mo-on
    azt a termet most tudtommal újra akarja nyitni a hely tulajdonosa, mert eddig bérlők voltak benne. Mondjuk tök felesleges, mert értelmes emberek messzire kerülik.

  10. #50
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 28.
    Hozzászólások
    329

    Alapbeállítás

    Losika! melyik város ez, ha tudható?

Oldal: 5 / 8 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •