Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 45678 UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (77) összesen
Like Tree94Likes

Téma: Élő póker termek fejlesztése

  1. #51
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 07.
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    Az a terem, amelyikben ezek történtek, kizárt hogy újra nyisson, az egész város undorodik a helytől, továbbá a 2 éves működése alatt 4 üzemeltetője volt, ami azt jelenti, hogy nem egyszerű a helyzet!

    Most egy másik terem van nyitófélben, remélhetőleg a balhésabb társaságokat képesek lesznek kiszűrni.

    Szerintem a város kiléte annyira nem lényeges.

  2. #52
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet Losika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a terem, amelyikben ezek történtek, kizárt hogy újra nyisson, az egész város undorodik a helytől, továbbá a 2 éves működése alatt 4 üzemeltetője volt, ami azt jelenti, hogy nem egyszerű a helyzet!

    Most egy másik terem van nyitófélben, remélhetőleg a balhésabb társaságokat képesek lesznek kiszűrni.

    Szerintem a város kiléte annyira nem lényeges.
    Sajnos személyes ismerősöm az épület tulajdonosa, és a testvéremet meg is kereste, hogy menjen osztó tanfolyamra, szóval elméletileg újra akarják nyitni...

    Elméletileg 2 helyről hallottam ezen kívül amit a városban akarnak nyitni, hogy mi lesz belőle, vagy hol tart a dolog azt nem tudom...

  3. #53
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 07.
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos személyes ismerősöm az épület tulajdonosa, és a testvéremet meg is kereste, hogy menjen osztó tanfolyamra, szóval elméletileg újra akarják nyitni...

    Elméletileg 2 helyről hallottam ezen kívül amit a városban akarnak nyitni, hogy mi lesz belőle, vagy hol tart a dolog azt nem tudom...
    Ha arra a teremre gondolsz, aminek az emeletén volt a klub, a földszinten pedig a szórakoztató egység, akkor azt kell, hogy mondjam, teljesen fölösleges azt a helyet újranyitni! A kutya se fog oda járni...

    Az a hely szó szerint a körülmények áldozata lett: minden megtörtént, amit el kellene kerülnie egy klubnak

  4. #54
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet Losika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha arra a teremre gondolsz, aminek az emeletén volt a klub, a földszinten pedig a szórakoztató egység, akkor azt kell, hogy mondjam, teljesen fölösleges azt a helyet újranyitni! A kutya se fog oda járni...

    Az a hely szó szerint a körülmények áldozata lett: minden megtörtént, amit el kellene kerülnie egy klubnak
    egy azon helyről beszélünk mindketten. Pár HSZ el ezelőtt mondtam is, hogy felesleges újra nyitni...

  5. #55
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 28.
    Hozzászólások
    329

    Alapbeállítás

    miskolc, titanic?

  6. #56
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 07.
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    Idézet lawabidingcitizen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    miskolc, titanic?
    Úgy látom, nagyon kíváncsi vagy a hely kilétével kapcsolatban, de nem, nem a miskolci Titanic az
    lawabidingcitizen likes this.

  7. #57
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 12. 12.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    234

    Alapbeállítás

    Nyíregyháza, Gambler?
    sakkos000 likes this.

  8. #58
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Idézet csabacz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyíregyháza, Gambler?
    Arra a kocsmai emeleti szobára még azt se lehet mondani hogy "pókerterem"
    Dvidoff likes this.

  9. #59
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 28.
    Hozzászólások
    329

    Alapbeállítás

    persze, kíváncsi vagyok. sokat utazom, ész azért jó tudni, hova ne menjen be az ember
    mkbla and Dvidoff like this.

  10. #60
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Én kecskeméti vagyok és szoktam pókerezni a Grand-ba, szerintem vannak jó versenyek a honlapjuk is jó, meg a hely is igényesen van megcsinálva. Tény, hogy járnak cigók is oda játszani, de én még balhét nem láttam, meg veszekedést sem, szerintem a normális fajtából járnak oda, sőt még a hangulat is jó szokott lenni, és átlagban minden versenyen összejön 3 asztal van mikor több is. Szerintem a verseny kínálatuk is elég széleskörű mindenki megtalálhatja a neki tetszőt.
    mkbla and Dvidoff like this.

Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 45678 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •