Oldal: 181 / 240 ElsőElső ... 81131171179180181182183191231 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.801 - 1.810 (2391) összesen
Like Tree112Likes

Téma: Általános számítástechnikai segítség

  1. #1801
    spl
    spl nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 10. 02.
    Hely
    @tables
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    H gyorsabb legyen, de vagom h adatvesztessel jar, csak meg kene tudni h ennyit er-e a dolog es ha igen valahogy napi szinten kene backupolni a fileokat
    Hol szeretnél gyorsulást elérni? Olvasás, írás? itt az is fontos, hogy kisebb vagy nagyobb file-okról van-e szó, illetve a mennyiség. Szerintem: ha a pokerezésen szeretnél gyorsítani (sok asztal+nem éppen a gépbarát kliensekkel "dolgozol"), ott nem biztos, hogy javulást fogsz tapasztalni. RAID0nák az egyik hátránya, hogy az AT (access time - kb a duplájára nő, mint a sima, 1db ssd képessége). "Hiába" javulsz írásban és olvasásban, az AT visszavesz szerintem a gyakorlati javulásban, ilyen téren. Igaz ez csak tipp, nem volt még lehetőségem ezt így kompletten tesztelni. Ha megcsinálod a raid0-t ssd-vel, majd beszámolhatnál az eredményről, sikerült-e elérned javulást "munka" közben thx.
    mkbla likes this.

  2. #1802
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    Tud vki hozzáértő jó átfogó teszt programot PC-re ?
    2x is újraraktam a gépem és mégis kimerevedik meg lefagy, az újonnan berakott ssd-re gyanakszom ... de nyilván le kell minden hardware-t tesztelnem, csak nem tudom mivel érdemes.

    Köszi előre is

  3. #1803
    Tag kuvasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Comeback City
    Hozzászólások
    143

    Alapbeállítás

    Idézet Gordon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tud vki hozzáértő jó átfogó teszt programot PC-re ?
    2x is újraraktam a gépem és mégis kimerevedik meg lefagy, az újonnan berakott ssd-re gyanakszom ... de nyilván le kell minden hardware-t tesztelnem, csak nem tudom mivel érdemes.

    Köszi előre is
    ird ki egy lemezre vagy dobd rá egy pendrive-ra és bootolj be róla
    ha pendrive-ról küldöd : Hiren's BootCD From USB Flash Drive (Pen Drive) » www.hiren.info

    Hiren's BootCD 15.2 - All in one Bootable CD » www.hiren.info
    Download Hiren’s BootCD 15.2 | HBCD Fan & Discussion Platform

  4. #1804
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    Uhh ebben kicsit el is vesztem, nem tudsz ajánlani egy konkrét programot amivel letesztelhetem a memóriát, vinyókat meg a cpu-t ?

  5. #1805
    Tag kuvasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Comeback City
    Hozzászólások
    143

    Alapbeállítás

    pc-t vagy lapost kell tesztelni ?mert laptop-okhoz szokot lenne ilyen tesztprogi
    illetve bebootol a géped vagy nem mert ha nem akkor muszáj lesz az előző progit használni

  6. #1806
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    laptopom van (Toshiba X500 qosmio) win 8.1el
    bebootol meg minden, jelen pillanatban is erről írok, de napi rendszerességgel kimerevedik a képernyő amióta belekerült az SSD meg a win8.1, előtte win7em volt, ott nem volt ilyen gondom, a vége fele volt pár kék halál de nem vészes, ezért gondolom, hogy vagy a memória vagy az ssd a ludas

  7. #1807
    Tag kuvasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Comeback City
    Hozzászólások
    143

    Alapbeállítás

    sdd-t nézd meg ezzel:
    Merevlemez fel

    memóriát meg ezzel?
    MemTest - Letoltes - HU - Download.CHIP.eu


    Ezen az oldalon Hiren's BootCD 15.2 - All in one Bootable CD » www.hiren.info görgesd le egészen a Testing Tools-ig és ott van még egy csomó teszt progi azok közül is tudsz válogatni de a fenti 2 elég lesz szerintem

    Lehet hogy egyébként valami driver para van csak nézd meg az eszközkezelőt hogy minden okése pl. nincse felkiáltójel valamelyik eszköznél

  8. #1808
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    Köszi a segítséget az eszközkezelőben van 1 felkiáltójel egyéb eszközök (ismeretlen eszköz) néven de hogy mi lehet az arról gőzöm sincs
    Utoljára módosítva: Gordon által: 2014. 02. 18. 21:40

  9. #1809
    Tag kuvasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Comeback City
    Hozzászólások
    143

    Alapbeállítás

    Azzal ne foglalkozz nekem is van biztos valami kártya olvasó vagy ujjlenyomatolvasó vagy valami fölösleges dolog amit nem használsz
    Gordon likes this.

  10. #1810
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    mind a memória mind az ssd tökéletes a teszt szerint .. szerintem holnap a márka szervíznek adom a gépet, szenvedjenek vele ők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •