Oldal: 498 / 709 ElsőElső ... 398448488496497498499500508548598 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.971 - 4.980 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #4971
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 11. 20.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Előre is bocs a kérdésért, olvastam hasonló kérdés-választ de 2008-as( elég régi).
    Kérdésem a következő lenne. Kártyámat szerettem volna azonosítani, le is emelték az összeget, viszon nem tudtam pontosan leírni centben h mennyit is. És így verification failed lett... Nagyszerű mondom, írtam nekik mailt, kérték, hogy csatoljam 2 dukomentumot, elküldtem 14 napja de semmi... Írtam nekik ma is h mi van már?!
    Mi lehet most a gond? ennyit ülnek egy azonosításon. (közben rájöttem már hogy centre pontosan hány dodót kellett volna beírnom akkor de mivel elrontottam párszor már nem tudok mit csinálni) Javaslatokat várok! Köszi

  2. #4972
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 01. 07.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Irogatni kell nekik, es varni. Nekem tobb mint 1 honap utan valaszoltak. Amugy a Skrill-t nagyon sokan scam-nek tartjak, vannak olyan forumok, ahol feketelistan van, es senkinek nem ajanljak. Befizetesekkel semmi gond, de ha kiakarod venni a penzt, mindent kitalalnak, hogy ne kapd meg. Tele van a net felhasznalokkal, akik nem kaptak meg a penzuket, tizedjere is be kellett kuldeniuk igazolo dokumentumokat, minden ok nelkul zarolnak szamlakat, stb. Egyik weboldalon 10-bol 1.1 pontot kapott a felhasznalok velemenye alapjan.

  3. #4973
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 11. 20.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Az durva... Köszi a választ! akkor te mit ajánlanál? Netteler?

  4. #4974
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    nekem mindíg gyorsan válaszoltak, ha bajom volt. a doksikon sem ültek napokat. minden faxa volt. a verific is rugalmas volt. persze másolni tudni kell
    support: 10/8

  5. #4975
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet atisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Irogatni kell nekik, es varni. Nekem tobb mint 1 honap utan valaszoltak. Amugy a Skrill-t nagyon sokan scam-nek tartjak, vannak olyan forumok, ahol feketelistan van, es senkinek nem ajanljak. Befizetesekkel semmi gond, de ha kiakarod venni a penzt, mindent kitalalnak, hogy ne kapd meg. Tele van a net felhasznalokkal, akik nem kaptak meg a penzuket, tizedjere is be kellett kuldeniuk igazolo dokumentumokat, minden ok nelkul zarolnak szamlakat, stb. Egyik weboldalon 10-bol 1.1 pontot kapott a felhasznalok velemenye alapjan.
    Ezzel borzasztóan nem értek egyet.
    Nekem soha semmi bajom nem volt velük, ha valami technikai gubanc volt, megoldották amint tudták. A felhasználók számára adódott problémák túlnyomó többsége saját hülyeségből, figyelmetlenségből ered, aztán a sok birka le is húzza őket, mert nem lát tovább az orránál. Nyilván vannak problémák, elhiszem én ezt, de erős túlzás, amit írtál.

    Azoknak pedig, akik sokáig várnak e-mail válaszra, csak azt tudom javasolni, hogy vegyék a fáradtságot, és emeljék fel a telefont. Pötyögjék be a számot, és seperc alatt el lesz intézve a probléma. Én is ezt tettem, amikor nem véltem számomra elég gyorsnak a levelezős megoldást. Készséggel és nagyon kedvesen segített a supportos hölgy telefonon keresztül.
    chivasr911 and kry like this.

  6. #4976
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Idézet mrbuumm eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok én már annyi mindent olvastam fórumokon de már nem tudom mit higgyek ezekről az online póker oldalakról!!Én már fizettem be a Full Tiltra pénzt és egy versenyen nyertem 500 dollárt és a helyi bank átutalást nem engedi!! Elküldtem a kért dokumentumokat személyit lakcím stb... és mindent rendbe találtak de hiába pénzt nem tudok levenni a számlámról!!Nekem Raiffeisen OneCard Masterem van ha jól olvasgattam ezzel a kártyával nem lehet levenni pénz csak feltölteni igaz vagy nem nem tudom!!! Feltölteni azt tudtam!!!
    Kaptam egy üzenetet Full Tilt Számlabiztonsági Osztálytól hogy

    (A működési engedélyünk a Man Szigeten nem engedélyezi valódi pénz átutalását kifizetés céljából. Ezért nem tudjuk engedélyezni az utalt összeg kifizetését.)

    Akkor a pénz be ragadt vagy ez csak egy virtuális pénz amit csak az asztalokon használhatók fel vagy mi?? A másik kérdésemem az lenne ha netalántán sikerülne a pénz levétel!! Meg kell lenni egy bizonyos FTP-nek ha pénzt szeretnék le venni olvastam olyant hogy 100FPT de valaki azt írta hogy 1000FPT-nek kell lenni és csak akkor lehet ki venni a pénzt de mennyit lehet levenni 100FPT vagy 1000FPT után 50 Dollárt 100 Dollárt???A harmadik kérdésem csináljak egy skrill moneybookt mert még nincs net bankom arra engedélyezné a valódi pénzes utalást a Full Tilt póker és ha igen rá tudnám a Masterem utalni a pénzt?? Válaszokat előre is köszönöm !!!!!!! Aki tud segítsen!!!!!!!!!
    baromság! Miért nem nyitsz egy skrill számlát? egyszerűen befizetsz vele és a FullTilt pedig kifizeti a delládat sacc 5 perc alatt. nem kell itt a pontgyűjtés, meg ezek a nem tudom honnan szedett ökörségek. a skrillhez igényelj egy bankkártyát és azonnal költheted is a virtuális pénzedet
    Harvey likes this.

  7. #4977
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Hey. Megvan elvileg a VIP-m, 6k€+ depositom az elmúlt 3 hónapban. Optineltem is már vagy 80x, mégsem látok sehol még egy utalást sem a VIP-ra. Ilyenkor mi a helyzet? (Elvileg az account overview-nál kéne vminek lennie, de nincs)

  8. #4978
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet atisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Irogatni kell nekik, es varni. Nekem tobb mint 1 honap utan valaszoltak. Amugy a Skrill-t nagyon sokan scam-nek tartjak, vannak olyan forumok, ahol feketelistan van, es senkinek nem ajanljak. Befizetesekkel semmi gond, de ha kiakarod venni a penzt, mindent kitalalnak, hogy ne kapd meg. Tele van a net felhasznalokkal, akik nem kaptak meg a penzuket, tizedjere is be kellett kuldeniuk igazolo dokumentumokat, minden ok nelkul zarolnak szamlakat, stb. Egyik weboldalon 10-bol 1.1 pontot kapott a felhasznalok velemenye alapjan.
    Feketelista: Van ahol nem engedik használni, ennek több oka is lehet, nem feltétlenül azért mert bármi probléma lenne a szolgáltatásukkal (felhasználói szinten nézve).
    A support vitathatatlan, hogy nem az igazi. Az ezen kívüli állításaidat igazold linkkel, vagy valamivel, mert így rossz elolvasni ezt a nevetséges vádaskodást.

    "Befizetesekkel semmi gond, de ha kiakarod venni a penzt, mindent kitalalnak, hogy ne kapd meg. Tele van a net felhasznalokkal, akik nem kaptak meg a penzuket, tizedjere is be kellett kuldeniuk igazolo dokumentumokat, minden ok nelkul zarolnak szamlakat, stb. "

    Azért pár éve használom, és olvasom a topicját, és nem nagyon volt ilyesmire példa.
    Szóval pls 1 példát linkelj, ahol 10-szer kérték be az adatokat, illetve, hogy mi mindent találnak ki, hogy egy több millió $-os üzletben bent tartsanak pár 100 vagy pár k $-t

  9. #4979
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet atisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Irogatni kell nekik, es varni. Nekem tobb mint 1 honap utan valaszoltak. Amugy a Skrill-t nagyon sokan scam-nek tartjak, vannak olyan forumok, ahol feketelistan van, es senkinek nem ajanljak. Befizetesekkel semmi gond, de ha kiakarod venni a penzt, mindent kitalalnak, hogy ne kapd meg. Tele van a net felhasznalokkal, akik nem kaptak meg a penzuket, tizedjere is be kellett kuldeniuk igazolo dokumentumokat, minden ok nelkul zarolnak szamlakat, stb. Egyik weboldalon 10-bol 1.1 pontot kapott a felhasznalok velemenye alapjan.
    Sztem netellerre gondoltál, engem csak ott szop@ttak ilyenekkel.

  10. #4980
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    bekescsaba
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Írj nekik levelet,hogy teljesítetted a kritériumokat úgy menni fog.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •