Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 29.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás Goldentowns? Lehet vele keresni?

    GoldenTowns <- Ha vki ide kattint, az az én refererem lesz
    http://www.goldentowns.com/ <- Ha ide, akkor meg vki másé

    Ismeri vki? Én múlt héten futottam bele, index fórumon ajánlotta vki, és azóta eléggé foglalkoztat. Nem nagyon vágom még, de rohadt érdekes, és nem kizárt, hogy működhet.
    Találtam vhol az egyik nagyobb spílertől egy 3 hónapos hsz-t, ahol azt írja, hogy havi 2k eurót keres. Ha az akkor igaz volt, akkor ma minimum ötszörösét szedi, mert egyrészt gondolom növekedett, plusz akkor 1 GTC €3 volt, most meg 6.25 asszem. **** tudja, talán még Bitcoin (very)light is lehet a GTC-kből.
    Aztán lehet, hogy az egész kamu, de ha véletlenül működik (párszáz euróval is beérném), akkor póker mellé tökéletes.
    Utoljára módosítva: jefffryys által: 2014. 02. 24. 15:56

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 27.
    Hozzászólások
    436

    Alapbeállítás

    Idézet jefffryys eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    GoldenTowns Main Page

    Ismeri vki? Én múlt héten futottam bele, index fórumon ajánlotta vki, és azóta eléggé foglalkoztat. Nem nagyon vágom még, de rohadt érdekes, és nem kizárt, hogy működhet.
    Találtam vhol az egyik nagyobb spílertől egy 3 hónapos hsz-t, ahol azt írja, hogy havi 2k eurót keres. Ha az akkor igaz volt, akkor ma minimum ötszörösét szedi, mert egyrészt gondolom növekedett, plusz akkor 1 GTC €3 volt, most meg 6.25 asszem. **** tudja, talán még Bitcoin (very)light is lehet a GTC-kből.
    Aztán lehet, hogy az egész kamu, de ha véletlenül működik (párszáz euróval is beérném), akkor póker mellé tökéletes.
    Ha embereket akarsz magad alá szervezni, nem ilyen trükkös linkkel kellene próbálkozni.

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 29.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Idézet Sambenez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha embereket akarsz magad alá szervezni, nem ilyen trükkös linkkel kellene próbálkozni.
    Eszemben sincs trükközni, oda is szerkesztettem, hogy aki kattint, azzal mi lesz. Referer mindenképp van. Egyébként ez ****** el az egészet alighanem.

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Annyira gáz ilyen szarságokkal foglalkozni.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 29.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Annyira gáz ilyen szarságokkal foglalkozni.
    Lehet. :-)
    A kérdés az, hogy lehetséges-e, hogy ahogy a póker, ez is egy játék, amit ha jobban csinálunk, mint a többség, akkor lehet vele keresni.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •