Oldal: 499 / 709 ElsőElső ... 399449489497498499500501509549599 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.981 - 4.990 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #4981
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Idézet BrenDoN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sztem netellerre gondoltál, engem csak ott szop@ttak ilyenekkel.
    Netellernél azonnal reagál a support minden levélre, dokumentumokat max 1 nap alatt feldolgozzák, és alapból sokkal profibb, és precízebb az egész felépítésük. Szóval nem, a Skrillre gondolt.
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  2. #4982
    wzz
    wzz nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 10. 12.
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    Idézet fejes1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Netellernél azonnal reagál a support minden levélre, dokumentumokat max 1 nap alatt feldolgozzák, és alapból sokkal profibb, és precízebb az egész felépítésük. Szóval nem, a Skrillre gondolt.
    De Netellernél mégsem képesek egy nyamvadt security tokent bevezetni.

  3. #4983
    Fanatikus tag Altos avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    433

    Alapbeállítás

    Idézet fejes1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Netellernél azonnal reagál a support minden levélre, dokumentumokat max 1 nap alatt feldolgozzák, és alapból sokkal profibb, és precízebb az egész felépítésük. Szóval nem, a Skrillre gondolt.
    Én mondjuk fordítva tapasztaltam, bár a support nem erőssége valóban a skrillnek...

  4. #4984
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 02. 25.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás Usd kivétel

    Sziasztok!

    Látom itt eléggé pörög a Skrill topic, így megkérdezem itt, hogy tudja-e valaki, hogy lehet az USD-s skrill accountomról usd, azaz dollárt kivenni/levenni? Mert van usd alapú skrill kártyám is, de akármelyik atm-be rakom be, mind csak forintot ad ki. Nekem pedig usd -re lenne szükségem, nem Ft-ra. S olyan durvának tartom, hogy a dollárt fel kell vennem forintba, majd a forintot újra vissza váltani dollárba, nagyon ráfizetés.. Ha már a skrill mastercard kártyával nem is, de nem lehet megoldani legalább azt, hogy ami usd van a skrill számlámon azt a bankomnál vezetett usd alapú deviza bankszámlára átutalja a skrill? Másik topicba olvasok ilyet, nem tudom ki mit tud erről:

    "Annyit szeretnék mondani, hogy Skrill magyar országra nem fizet se dollárt, se euró, se fontott. Ekkora biznisztől nem esik el. Csak forintban fizet magyar országi ügyfeleknek tehát konvergenciós költség mindig van. Kivéve ha bankszámlára kéred ami úgyan olyan devizában van mint a Skrill. Akkor is csak külön kérésre hajlandóak. Tehát ezt a topicot meg is lehetne szüntetni!"

    Mert mikor régi volt még a skrill, akkor pl úgy működött hogyha dollár alapú Mo-n vezetett devizabankszámláról utaltam át dollárt, a dollár alapú skrillemre, akkor 2X váltották át a pénzt közben.. én meg azt hittem majd nem lesz váltás.. Szóval inkább ft bankszámláról volt érdemes küldeni forintot az usd skrillre mert akkor "csak" egyszer volt konverzió. Most viszont hogy új a skrill, nekem az Upload fül alatt van olyan opció, hogy Manual Bank Transfer, s itt már bármilyen deviza nemet ki lehet választani, így gondolom beutalásnál már nem lenne ez a 2x-es konverzió mint előtte ha usd-t utalok, usd-s skrillre. No, ez már nem is rossz! Szép fejlődés, ha úgy van ahogy gondolom. De nekem nem az upload kell, hanem a pénz kivétel(withdraw), usd skrillről usd-s Mo-n vezetett devizabankszámlára, konverziók nélkül.. na ezt hogy lehet megoldani? Köszönöm a segítséget!

  5. #4985
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Ferenc86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Látom itt eléggé pörög a Skrill topic, így megkérdezem itt, hogy tudja-e valaki, hogy lehet az USD-s skrill accountomról usd, azaz dollárt kivenni/levenni? Mert van usd alapú skrill kártyám is, de akármelyik atm-be rakom be, mind csak forintot ad ki. Nekem pedig usd -re lenne szükségem, nem Ft-ra. S olyan durvának tartom, hogy a dollárt fel kell vennem forintba, majd a forintot újra vissza váltani dollárba, nagyon ráfizetés.. Ha már a skrill mastercard kártyával nem is, de nem lehet megoldani legalább azt, hogy ami usd van a skrill számlámon azt a bankomnál vezetett usd alapú deviza bankszámlára átutalja a skrill? Másik topicba olvasok ilyet, nem tudom ki mit tud erről:

    "Annyit szeretnék mondani, hogy Skrill magyar országra nem fizet se dollárt, se euró, se fontott. Ekkora biznisztől nem esik el. Csak forintban fizet magyar országi ügyfeleknek tehát konvergenciós költség mindig van. Kivéve ha bankszámlára kéred ami úgyan olyan devizában van mint a Skrill. Akkor is csak külön kérésre hajlandóak. Tehát ezt a topicot meg is lehetne szüntetni!"

    Mert mikor régi volt még a skrill, akkor pl úgy működött hogyha dollár alapú Mo-n vezetett devizabankszámláról utaltam át dollárt, a dollár alapú skrillemre, akkor 2X váltották át a pénzt közben.. én meg azt hittem majd nem lesz váltás.. Szóval inkább ft bankszámláról volt érdemes küldeni forintot az usd skrillre mert akkor "csak" egyszer volt konverzió. Most viszont hogy új a skrill, nekem az Upload fül alatt van olyan opció, hogy Manual Bank Transfer, s itt már bármilyen deviza nemet ki lehet választani, így gondolom beutalásnál már nem lenne ez a 2x-es konverzió mint előtte ha usd-t utalok, usd-s skrillre. No, ez már nem is rossz! Szép fejlődés, ha úgy van ahogy gondolom. De nekem nem az upload kell, hanem a pénz kivétel(withdraw), usd skrillről usd-s Mo-n vezetett devizabankszámlára, konverziók nélkül.. na ezt hogy lehet megoldani? Köszönöm a segítséget!
    Én otp-s atm-nél szoktam levenni pénzt, forintban kell kérni a terhelést vagy elszámolást és így teljesen korrekt árfolyamon vált. Vásárláskor sem vészes amúgy.

  6. #4986
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én otp-s atm-nél szoktam levenni pénzt, forintban kell kérni a terhelést vagy elszámolást és így teljesen korrekt árfolyamon vált. Vásárláskor sem vészes amúgy.
    El is olvastad amit ír? Dollárban kell neki a pénz.

    Dollárt nem tudsz felvenni Magyarországon. De ha dollárban kell, annak gondolom oka van, mész ki valahova, ahol használatos. Vedd fel ott a dollárt, ami kell.

  7. #4987
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    El is olvastad amit ír? Dollárban kell neki a pénz.

    Dollárt nem tudsz felvenni Magyarországon. De ha dollárban kell, annak gondolom oka van, mész ki valahova, ahol használatos. Vedd fel ott a dollárt, ami kell.
    Azt szerettem volna sugallni,h vegye ki a pénzt egy atm-nél és utána váltsa át dollárra.

  8. #4988
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 02. 25.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Nem utazok sehova, s nem kell fizikálisan dollár, a skrill mastercardos dollár levételről így le is tettem. Nekem az lenne a lényeg hogy ha az usd-s skrillről kikérem a withdrawalt usd-s deviza számlámra, akkor jelenleg kétszer vált? S hogy ez ne legyen. Pedig a befizetésnél már megoldották ahogy látom, hogy bármilyen devizanemben utalhatsz pénzt a skrill számládra, így ha olyanban utalsz amilyenben van a skrilled, akkor nincs váltás, ha jól értelmezem. Na most nekem ez kéne csak fordítva, pénz kivételre. Tehát nekem usd-be van a skrillem és usd deviza számlám van Mo-n, akkor usd-t utaljon a skrill az usd-s bankszámlámra, minek váltani kétszer(közbeiktatni a skrill Ft-os számláját..), ez őrület. Persze ha más nem marad leveszem az atm-nél Ft-ba, aztán újra visszaváltom dollárba.. abszurd, ezen több % bukó van, aztán meg még fel is kell raknom a deviza számlámra hogy utalhassam az eredetileg is usa dollárom, Amerikába.
    Utoljára módosítva: Ferenc86 által: 2014. 02. 25. 09:25

  9. #4989
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    Ha deviza számla a vége ,miért nem rendeled a skrill-hez a számládat és simán oda utalsz?
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  10. #4990
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 02. 25.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Mert elsőnek megakartam tudni, van-e értelme, hogyha hozzá rendelem az Mo-n vezetett dollár deviza számlám s arra kérem ki a skrilles dollárom, hogy akkor nem lesz konverzió, vagy lesz? Mert régebben úgy volt hogy 2x váltott.. legalábbis depositnál(uploadnál) igen. Elsőnek a dollárt amit elutaltam a rafiból az usd-s skrillre (s ez a skrill huf-os, mert csak ez volt) számláján keresztül ment végbe, s így viszont szépen átváltották a küldött dollárom forintra, majd a forintot újra visszaváltották dollárba és azt írták jóvá a moneybookers számlámon, majdnem eldobtam az agyam. Egyszerűbb lett volna a forintos számlámról küldeni akkor és egyszer lett volna konverzió(de én azt az egyet is elakartam kerülni), így aztán töröltem is ezt a bankszámlám, s nem akarok újra ebbe a 2x-es konverzió csapdába kerülni. Mert most van újra dolláros bankszámlám és ha nem muszáj nem forintban venném ki a skrillről a dollárom, hanem dollárban,s márcsak tovább kellene utalnom, ráadásul konverzió sem lenne, csak nemtudom működik-e, ezért írok a fórumra. Mert depositnál ez azóta látom változott, legalábbis az uploadnál már lehet nem huf-os srkill bankszámlát használva is befizetni(Manual Bank Transfer rész,s kiválasztjuk melyik devizában akarunk utalni, akkor már nem huf-os számlavezetési bankszámlaszámot kapunk ahova utalni kell). Így elvileg nem lenne már semmien konverzió ha én itthonról dollárt utalok el a dolláros skrillemre(?). Ez oké is, nagy dolog, bár nem teszteltem, de engem amúgy is a pénzlevétel érdekel, olyan szisztémával mint uploadnál, tehát ha hozzá rendelem a dolláros deviza számlám a dolláros skrillhez, s lekérek dollárt, nehogy váltson akár kétszer.. angol tudásom meg gyenge, meg látom heteket kell várni a válaszra, így ezért itt kérdezem meg. Tehát kilehet kérni az usd-s skrillemről magyar banknál vezetett usd deviza számlára úgy dollárt, hogy ne legyen konverzió közben? Mert ez lenne a lényeg, költség hatékonyság, mert nem 2 dollárról van szó. Ha valaki tud infót, meg köszönöm!
    Utoljára módosítva: Ferenc86 által: 2014. 02. 25. 11:45

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •