Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 25 (25) összesen
Like Tree17Likes

Téma: Elbukott a PokerStars világrekord-kísérlete

  1. #21
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet SajtiEgon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Idézek neked a cikkből:


    És amúgy meg (a becsült induló szám, kezdőstack, vakstruktúra alapján) nem bonyolult feladat előre megsaccolni, hogy egy torna kb. mennyi ideig fog eltartani...
    ok, hát sry hogy nem állok neki minden torna előtt megsaccolgatni hogy épp meddig fog az adott verseny tartani mivel világrekord kisérlet volt, gondoltam nem 4 óra alatt lesz lezavarva, de úgy látom ezt nem bonyolitották túl. a cikket meg nyilván nem olvasom el, mint ahogy azt se néznem meg hogy épp melyik megyében nyerték meg a lottó ötöst.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  2. #22
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Hú de viszketett a tenyerem, hogy töröljema hsz-ed SajtiEgon Trollkodós kedvedben voltál? :P

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Inkább hagyná a PS a fenébe az ilyen hülyeségeket
    Láttam mástól is ilyesmi hsz-t, talán Krono írta, hogy mekkora hülyeség (? nem biztos). Azóta is küszködök azzal, hogy megértsem, miért mond ilyet egy reg Szerintem komoly +EV minden ilyen fishmágnes promóció. Oké, pár óráig kényelmetlen volt a grind, akkor nem kell tolni max aznap, de kíváncsi lennék, hány arc fizetett be csak emiatt néhány dollárt. Volt ugye promó, hogy asszem min. $10 deposit, és kapsz rá egy ticketet. Dollárezrek kerültek ezzel ismét a rendszerbe a fishektől. Meg hát egy fishnek ez komoly dolog, hogy most ő világrekord versenyen játszott, nemtom hányezer embert túlélt, vagy épp FT-re került, erről fog sztorizgatni még a fodrásznak is könyörgöm. Hatalmas +EV marketing és befolyó pénz
    naggeri and zoltanh like this.

  3. #23
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ok, hát sry hogy nem állok neki minden torna előtt megsaccolgatni hogy épp meddig fog az adott verseny tartani mivel világrekord kisérlet volt, gondoltam nem 4 óra alatt lesz lezavarva, de úgy látom ezt nem bonyolitották túl. a cikket meg nyilván nem olvasom el, mint ahogy azt se néznem meg hogy épp melyik megyében nyerték meg a lottó ötöst.
    Azért az avatarodat viszont nem ártana lecserélni, mert gyúrósjóska nem bírta a swingeket, és inkább outolta magát.
    naggeri likes this.

  4. #24
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    jogos tanácstalan vagyok ki avatarügyileg most
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  5. #25
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jogos tanácstalan vagyok ki avatarügyileg most
    igen ez már korrektebb

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •