Oldal: 916 / 975 ElsőElső ... 416816866906914915916917918926966 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 9.151 - 9.160 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #9151
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rossz, pre vissza kell tolni 16,5bb-n
    Nekem volt 1995 zseton, nem csak akkor kell visszatolni ha én vagyok 25BB alatt?

  2. #9152
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na látod, azt nem is néztem.
    Valami jobban átlátható formátumba kéne kirakni.
    Legközelebb majd megpróbálom színesbe.

  3. #9153
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 06. 09.
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    Idézet koviii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem volt 1995 zseton, nem csak akkor kell visszatolni ha én vagyok 25BB alatt?
    Mindig effektív stacket nézz, azaz mennyi a maximum amivel játszhatsz (maximum nyerhetsz/bukhatsz) az adott leosztásban.

  4. #9154
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Idézet koviii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem volt 1995 zseton,
    mondjuk ez sem derult ki a historybol

  5. #9155
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet koviii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem volt 1995 zseton, nem csak akkor kell visszatolni ha én vagyok 25BB alatt?
    Nem szeretnék trollkodni, de te miért/mit oktatsz, ha nem vágod, mi az az effektív stack, 5 card draw HUSNG-n is számít szerintem vagy miért nem azt tolod?

    u.i.: és ezt tényleg ne kötözködésnek vegyed, csak kérdezem

  6. #9156
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet BrenDoN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem szeretnék trollkodni, de te miért/mit oktatsz, ha nem vágod, mi az az effektív stack, 5 card draw HUSNG-n is számít szerintem vagy miért nem azt tolod?

    u.i.: és ezt tényleg ne kötözködésnek vegyed, csak kérdezem
    1rész 5CD játékos vagyok (MTT) és nálam jobb nyerőt nem találsz M.O.-on ebben a műfajban, másrészt HUSNG-ről szó sem volt az oktatásban. Nem vettem kötözködésnek.

  7. #9157
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet koviii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1rész 5CD játékos vagyok (MTT) és nálam jobb nyerőt nem találsz M.O.-on ebben a műfajban, másrészt HUSNG-ről szó sem volt az oktatásban. Nem vettem kötözködésnek.
    Nem is vitatom, meg olvastam is, csak ott van, hogy MTT,SNG,CG és HU&6max. Azért MTT-ben is számít az eff stack sztem, hacsak nem FL-ben fut ez a játék. Mindegy is, lényeg, hogy HU-ban csak az effektív stack számít

    GL

  8. #9158
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Nemrég váltottam 6Maxról erre a műfajra, most tanulgatom, egyelőre rollt építek 5USD limiten és egy második termet keresek. Jelenleg a FullTilt az elsődleges terem... Feltétel lenne, hogy ugyanaz legyen a struktúra(1500zseton 20-30-40 stb vakszint, (legalább) 6perces emelkedés...). Stars, Ipoker, Ongame kizárva. Az eddig letöltött kliensek közül ami a feltételeknek megfelel az a 24HPoker, a Betvictor és a Winamax - utóbbi nagyon szimpatikus, s a forgalom is komolyabbank tűnik. Eddig erre jutottam, nem néztem meg minden klienst..

    Mit ajánlanátok?

    S, elnézést, ha offtopik, de talán az itt jelenlévők a legkompetensebbek a kérdésben..
    Hamarosan én is bekapcsolódom a fóruméletbe, de egyelőre csak olvasgatom - úgy az 1/5-nél járok.

    Rendkívül szimpatikus csapat jött itt össze.

    A válaszokat előre is köszönöm!
    Szabolcs
    Utoljára módosítva: Ascent888 által: 2014. 03. 25. 20:15

  9. #9159
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet Ascent888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Nemrég váltottam 6Maxról erre a műfajra, most tanulgatom, egyelőre rollt építek 5USD limiten és egy második termet keresek. Jelenleg a FullTilt az elsődleges terem... Feltétel lenne, hogy ugyanaz legyen a struktúra(1500zseton 20-30-40 stb vakszint, (legalább) 6perces emelkedés...). Stars, Ipoker, Ongame kizárva. Az eddig letöltött kliensek közül ami a feltételeknek megfelel az a 24HPoker, a Betvictor és a Winamax - utóbbi nagyon szimpatikus, s a forgalom is komolyabbank tűnik. Eddig erre jutottam, nem néztem meg minden klienst..

    Mit ajánlanátok?

    S, elnézést, ha offtopik, de talán az itt jelenlévők a legkompetensebbek a kérdésben..
    Hamarosan én is bekapcsolódom a fóruméletbe, de egyelőre csak olvasgatom - úgy az 1/5-nél járok.

    Rendkívül szimpatikus csapat jött itt össze.

    A válaszokat előre is köszönöm!
    Szabolcs
    24h és Betvictor microgaminges termek, pont most csökkent a forgalom 1-2 terem kiválása miatt és ott 10% a fee, de a gyenge mezőny sztem még így is verhető, főleg, ha keresel valami jó kis rakeback dealt. 888poker játszik még, nem ismerem a struktúrát, de hatalmas halastó.

  10. #9160
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 09. 17.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Hi!

    Szükségem lenne Sentin videó packjére (Sentin's Crushing Fish Like a Boss Video Pack). Akinek megvan, legyen szíves rám írni egy pm-t.
    Bocs a spamért.


Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •