Oldal: 8 / 8 ElsőElső ... 678
Eredmény: 71 - 77 (77) összesen
Like Tree94Likes

Téma: Élő póker termek fejlesztése

  1. #71
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 07. 03.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    370

    Alapbeállítás

    Ez az

    Aktuális

  2. #72
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Szerintem gagyi nagyon a honlap, de a klubnak ettől még hajrá-hajrá-hajrá!!!
    "Egon, ez piszok jó!"

  3. #73
    Fáradhatatlan grinder Harvey avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    941

    Alapbeállítás

    Idézet SajtiEgon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem gagyi nagyon a honlap, de a klubnak ettől még hajrá-hajrá-hajrá!!!
    Ez a honlap gagyi?

    Omg ember, lattad mar pl az uni honlapjat?

    Na, az a gagyi, mit kell egybol lehuzni mindent, mikor fogalmunk sincs meg az egeszrol?
    Dvidoff likes this.

  4. #74
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 01. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    91

    Alapbeállítás

    Idézet Sogron22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez az

    Aktuális
    Köszönöm!
    Dvidoff likes this.

  5. #75
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    semmi baja a honlapnak, látszik, hogy még fejlesztés alatt áll, több képet rakjatok fel a klubról.

    Btw, ezek a piros székek és asztalok, ez nem a kolosy téri terem második felvonása? Mert ugyannak tűnik minden és szerintem rohadt jó volt.

    Hamarosan megyek, remélem lesz néha deepebb 10-20k-s verseny is

    Ja még egy, amit soha az életben nem értettem sehol. Miért 25 majd 20 perces vakok, miért nem fordítva? Ha a late reg miatt, akkor inkább egy vakszinttel miért nincs kitolva a late reg, vagy egy kisebb vakszint az elején?
    kriispirolls and Dvidoff like this.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  6. #76
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    najó a lámpák is ugyanazok, ez ugyanaz a terem.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  7. #77
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 05. 06.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Istenem de szánalmas, hogy 200km-vel nyugatabbra már tíz éve is adottak voltak a feltételek a nyugodt élőzéshez, magyarországon meg úgy látszik még most sincsenek...

    Sima beszólástól kezdve verekedésig láttam pár dolgot, de eddig bárhol jártam mindent megoldottak pillanatokon belül, megnyugtató módon. Lapok dobálását, hangos szót elfelejtheted, már jön is a határozott fellépésű teremfőnök, hogy mi a probléma. Egy esélyed van, az is csak akkor, ha nem arcoskodsz, aztán repülsz. Kaját venni meg zsetonból a legjobb, így nincs ingyen, de mégse kerül semmibe, egy párszáz eurós pot megnyerése után nem esik az ember nehezére zsetonból kifizetni a 15 eurónyi kaját. Mindenki jól jár.

    A kedvencem személyes élményem, mikor 68-val ászpárt vertem, 886 flopon, ellenfél nem is hangosan mondja már félig távozás közben, hogy "**** you", osztó egyből megállítja a játékot, a teremfőnököt hívja, a srácot már tették is kifele, 48 órás tiltással...

    Magyarországról eközben olyan emlékeim vannak, hogy pl. az osztót úgy *****anyázzák fél órán keresztül, meg dobálják a lapokat, hogy sírógörcsöt kapott és le kellett cserélni. Vagy pl. a 150 kilós tag nem akart még hazamenni hajnal három körül, amikor a terem már zárt volna, a 40 kilós kis csenevész határozatlan teremfőnök meg nem tudta kirakni, így nyitva maradt a hely reggel tízig

    De akkor ezek szerint a helyzet otthon változatlan...

Oldal: 8 / 8 ElsőElső ... 678

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •