Oldal: 501 / 709 ElsőElső ... 401451491499500501502503511551601 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.001 - 5.010 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #5001
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Mi az e-mail cím, amiről jött? Azért az általában lebuktatja a kamu maileket

  2. #5002
    Fáradhatatlan grinder musli25 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 17.
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Skrill.jpg
    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi az e-mail cím, amiről jött? Azért az általában lebuktatja a kamu maileket
    Elküldtem az emailt.
    Ilyenkor mi a teendő változtassak jelszót mindenhol?
    Átraktam gyorsan a 90% pénz a pokerstarsra.

  3. #5003
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet musli25 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok ezt a levelet kaptam.
    Dear ...........,

    We would like to inform you that your account is pending closure for failing to accept the new Skrill (Moneybookers) Account Terms of Use and the Privacy Policy until the 4th of March, 2014.

    This is your last and final warning. To avoid account closure, please follow the link below and confirm your personal information. Failing to do so until the 4th of March, 2014 will be considered a denial of our terms and conditions and your account will be permanently closed.

    Mi ez pontosan?
    Biztos ,hogy ezt A Skrill küldte?
    Miért most küldték?
    Többször elküldtem már a személyi igazolványomat!
    Mit kell csinálom pontosan?
    Köszönöm szépen!
    https://www.skrill.com/en/siteinformation/scam/

    Adathalászat.
    Be ne lépj az accountodba az emailben szereplő linken keresztül!
    Ha beléptél, akkor lépj be megint, de a skrill oldaláról, sürgősen csekkold, hogy megvan-e még a lóvéd, változtass jelszót, írj a supportnak!
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  4. #5004
    Fáradhatatlan grinder musli25 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 17.
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Tegnap kaptam a emailt.
    Rámentem a linkre kérte az email címemet + a jelszót.
    Utána be kell írni a teljes nevemet+ születési időt.
    Itt abbahagytam mert itt gyanús lett.
    Ma még rajta volt a pénz a számlámon gyorsan átraktam a ps-re.
    Utána változtattam jelszót!
    Most akkor ez tuti adathalász email?

  5. #5005
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    1000%

    Dear xxxxxxxxx,
    Thank you for your e-mail.

    Please be informed that the email you have received is a scam, trying to steal personal and financial information from you and abusing the name of our company. Our team has already taken appropriate action in order to prevent further abuse.

    Please be reminded that:

    1. The Skrill official website is www.Skrill.com and any other URL should be considered false.
    2. Skrill requires that you access your account ONLY using the login link on the Skrill home page.
    3. Skrill and its representatives will NEVER send you an email asking you to provide your login details within a form provided or to click on a hyper link to access your account.
    4. Always check whether you are accessing your Skrill account from a secured connection (https:// - the’s’ indicates the page is secured).Always check whether a 'padlock' is present in the bottom right-hand corner of your browser. Double click the padlock to verify that the security certificate is issued to www.Skrill.com. If you have already followed the link provided in the mail mentioned
    and entered your personal details, please be advised to immediately login to your Skrill account (if you have one) and change your password.
    5. Please always update your anti-virus tools.

    So be careful, the scam mail starts with dear xxxxxxxxx@mail.com and the mail from MB starts with your real name and surname.
    Utoljára módosítva: Maxxxika által: 2014. 02. 28. 11:05
    jak1 likes this.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  6. #5006
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet musli25 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rámentem a linkre kérte az email címemet + a jelszót.
    Utána be kell írni a teljes nevemet+ születési időt.
    És nem tűnt fel, hogy egy olyan siteon kérik Tőled a jelszavad, ami nema skrill.com? Egyetlen egy oldalon kérhetik, az pedig az. Minden iszonyat naiv illető számára írom most ezt tiszta jószándékkal:

    Legyen eszetek! Nézzétek meg gyanús-e az e-mail cím, gyanús-e a link amit, amiket tartalmaz a levél, úgy szólítottak-e meg, mint a többi levelükben, amit küldeni szoktak (láthatóan nem, mert a nevet szokták kiírni).
    Ahol jelszót kér, az a skrill hivatalos oldala-e.

    Ezernyi jel lett volna út közben, ami arra mutat, hogy scam. Én nagyon sajnálom azokat, akiket iylenekkel átvernek, de azért lássuk be, elég vaknak kell lenni hozzá, hogy működjön...

    Szóval igen, scam volt, változtass jelszavakat, és legközelebb figyelj oda.

  7. #5007
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 04. 01.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Skrillen van lehetőség az ott tárolt pénz lekötésére valamilyen formában?

  8. #5008
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet adam1992 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Skrillen van lehetőség az ott tárolt pénz lekötésére valamilyen formában?
    Ez engem is érdekelne, nem is a kamat miatt, hanem, ha kártyát lenyúlják, akkor is csak egy kis része lenne szabadon...

  9. #5009
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 02. 25.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Sziasztok, én még azt kérdezném, ezzel a Vip tagsággal kapcsoltban, hogy most bronz vagyok, voltam már egyszer silver, de most újra bronz vagyok. Persze megértem a visszafokozást ha aztán a következő 3 hónapban nincs meg a limit. Na de de mi van akkor ha elérem a Silvert (ami már egyszer megtörtént), s akkor nyithatok még egy számlát, hogy legyen multi accountom (csak akkor nem tettem), de aztán meg visszafokoznak alap bronz vip-re amihez viszont nem jár +1 multi account! Tehát ha elértem A silvert akkor nyitottam még egy számlát(vagy alszámlát nem tudom hogy működik), majd visszakerültem bronze státuszba akkor ez a megnyitott másik multi account számla is bezáródik vagy hogy van ez? Vagy az marad már, mindegy hogy már csak bronze vip vagyok amivel meg nem jár ilyen..

  10. #5010
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Már múltkor is megírtam, hogy SOHA SEMMI email linkre nem kattintgatunk. Ha valóba tudni szeretnéd, hogy mi van a számláddal akkor onnan lépj be ahonnét mindig szoktál (könyvjelző) és ha valóban vmit meg kell meg kell erősíteni vagy módosítani akkor úgyis közölni fogják ott.

    EMAILBŐL SOHA !!!
    Vaper vagyok nem bűnöző !!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •