Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (31) összesen
Like Tree17Likes

Téma: NL10 zoom Topset-3bet pot-monoton flop

  1. #21
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Icepoco el vagy tevedve,de nagyon.
    Ennyi erovel Asz parral is hiba berakni A22 floppon, mert mi van, ha 2es pokert mutat.... (vagy 72o-t,es river 2)

    De arra meg nem valaszoltal, hogy mire alapozod a konnyu dobast? Szerintem udvariasan megkerdeztuk,es te tamadtal rank, ahelyett, hogy valami konkretat is irnal

  2. #22
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Nem, ebben igazad van. Én sem azért írtam neki. Pusztán arra vagyok kíváncsi, hogy mi okból kifolyólag posztolta, de igazából, ami igazán bosszant az a cím vagy mi a csoda, hogy "Meg kell basz...?"....Nekem ez itt egyáltalán nem tűnik hand elemzésnek, nem is értem mit akart ezzel, ha nem az önsajnálatát kielégíteni. Megnézheti más mit posztol, milyen stílusban és tanuljon belőle, mert erre itt nem hiszem, hogy lenne szükség. Én is kaptam hideget-meleget tőletek és aszerint törekszem változni. Ha Ő most nem kap visszajelzést,csak simogatásokat, akkor nem fog fejlődni soha

  3. #23
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Szerintem te gondolkozol rosszul. Ha nem jottel volna a hozzaszolasoddal,hogy ketseg se ferhet a dobashoz, akkor kapott volna 5-6 valaszt,hogy call,es megy a topic a sulyesztobe, es nem jarunk mar 23nal...
    De meg mindig nem kaptunk valaszt arra, hogy miert kene itt dobni????


    Hogy segitsek, leirom az en gondolatmenetemet arra alapozva,hogy mi lehet nala, es az ellen hogy allunk:

    -lehet nala kisebb set, ellene 94:6 ide
    -par+flushdraw (pl AxKs,AxQs), ellene 72:28 ide
    -kesz floss, ellene 35:65 oda

    Tehat a harom lehetosegbol igazabol nagy bajban egyszer se leszunk, ellenben 2x agyonverjuk

    A gondolatmeneted talan akkor lehet jo, ha az ellenfel 10bol 10x kesz szint mutat itt,de akkor is necces a potodds miatt. Magyarazd legyszi el, hogy miert kell dobni?

  4. #24
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Látom nem érted. Egyáltalán nem helyes itt a dobás. És pont megválaszoltad, hogy menne a süllyesztőbe a topik pár hsz után, ezért is írtam, amit. Kifejtettem, hogy miért nem látom helyesnek az ilyen handek posztolását, vagy ha valaki mégis posztol ilyet, akkor azt ne tegye már úgy, ahogy...Ha nem kap visszajelzést, akkor legközelebb is csinál majd ilyet esetleg más is, és akkor hosszú távon ebből senki nem fog profitálni fejlődés szempontjából. Na ennyi és sok sikert Mindenkinek az est szülinapi bulira

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Jól értem, azért írtad, hogy könnyű dobás (ami szerinted sem igaz), mert fel akartad a topikra hívni a figyelmet, mert szerinted:

    1. rossz/csúnya/igénytelen a topik címe
    2. banális handet posztolt, ami rontja az Akadémia színvonalát és nem is okolunk belőle.
    3. csak azért posztolta a banális handet, mert így akarja nyalogatni a sebeit, megnyugtatni magát, h igazából csak szerencsétlen volt, nem a személyes fejlődése vezette a posztolás során.

    ugye ez az egész csak egy k. nagy vicc??????????????????????????????????????

    1. ha nem tetszik a topik címe, mert trágár, jelezd az adminnak
    2. mindenki olyan handet posztol, amit akar. nem tarthat mindenki ott, ahol Te.
    3. a fórumszabályok keretein belül szólásszabadság van - szerencsére. te komolyan azt hiszed, h nincs joga mindenkinek azt írni, amit akar, hanem kb. kéne előzetes cenzúra, hogy ne romoljon a színvonal?

    mindenkinek szíve joga bármilyen handet posztolni, mert minden egyes kérdéses hand vki okulására válhat. van egy titok: elolvasod a topikindító handet, s ha szted egyszerű/standard, nem olvasod végig a threadet.

    hihetetlen....
    Szecska likes this.

  6. #26
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 10. 06.
    Hozzászólások
    68

    Alapbeállítás

    Hú bazzeg

    Igen,flush-be toltam bele,és nem is javultam,adjatok egy zsepit,mert nem bírom idegekkel,nagyon el vagyok keseredve..

  7. #27
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 10. 06.
    Hozzászólások
    68

    Alapbeállítás

    Mindenkitől elnézést kérek a banális kérdésem miatt,és a vulgáris megnyilvánulásomért is,nagyon szégyenlem magam,legközelebb jobban odafigyelek a fogalmazásra,és jobban átgondolom a kérdéses leosztást,mert úgy látom nagy mértékben rontom az akadémia színvonalát!

    A segítséget pedig köszönöm szépen.

  8. #28
    Fanatikus tag dan9304 avatara
    Csatlakozott
    2013. 08. 29.
    Hozzászólások
    294

    Alapbeállítás

    Abban mondjuk igaza lehet Pocónak, hogy valszeg azért került ki a hand, mert tényleg flush volt villain keze. (most már tudjuk, hogy jó volt a feltételezés)
    Viszont nem hinném, hogy nekünk, tehát a többi fórumozónak az lenne a feladata, hogy leb*sszuk, amiért ilyen "bagatell" hand került megosztásra.
    Lehet, hogy van olyan, akinek nem volt teljesen tiszta, hogy a shove itt az egyetlen jó megoldás.
    Akkor felteszem a kérdést: miért ne kérdezhetné meg fejlődése érdekében, hogy pontosan mit is kell itt tennie?

  9. #29
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 10. 06.
    Hozzászólások
    68

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennek sima dobásnak kell lennie

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ŐŐŐŐŐ.....láthatnánk a mutatást kedves Bmbie?

    Hagyjuk már,hogy ez itt ironikusan,nevelő célzattal íródott hsz ami pont az ellenkezőjét jelenti...

    Igazán szép mentés a rengeteg rizsa,amit ezek után összehordtál bátya,de legalább kettőnk közül én merem vállalni,hogy nekem ez a szituáció nem volt teljesen tiszta.

    Te meg hadoválsz itt össze vissza ŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ kezdetű mondatokkal "építő jellegű kritikákat" amitől látványosan megugrik az Akadémia színvonala,igaz?

    Elég komoly forma vagy,azt meg kell hagyni.
    Tir-X likes this.

  10. #30
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennek sima dobásnak kell lennie
    wahhhahahahahhhha
    ( Pocó, tök mindegy mi lett itt pont a mutatás, hosszútáv a lényeg. Még ha most kész flush is volt, és kicsit hátul vagyunk, csomószor leszünk kicsit elöl, meg nagyon elöl is. )

    A hand elemző szándékkal került fel, szeretnélek megnyugtatni, ugyanis ismerem a postolót
    Sérelmezed, hogy nem elemzés folyik itt, mégis Te vagy az egyetlen, aki nem elemzésről irkál, hanem személyes hülyeségekkel fárasztja a többieket. Ezt a jövőben mellőzd a handelemző topicocban kérlek, mert nem ide való.
    Az meg külön szánalmas, ahogy próbálod magyarázni, hogy Te nem úgy értetted, hogy dobás Vállald fel, ha baromságot írsz, ne arról szóljon megintcsak a topic, hogy kimagyarázod a korábbi megnyilvánulásaidat. Köszi.

    Idézet Bmbie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Meg kell baszódni?
    Meg, és komoly +EV lesz hosszútávon.
    Utoljára módosítva: Tir-X által: 2014. 03. 05. 10:22
    Bmbie likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •