Oldal: 13 / 22 ElsőElső ... 31112131415 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 121 - 130 (219) összesen
Like Tree10Likes

Téma: Skrill - Moneybookers Mastercard

  1. #121
    Fanatikus tag Altos avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    433

    Alapbeállítás

    Meg tudná mondani valaki, hogy ha saját skrill vip acountnál teszek át pénzt az usd számláról az euro számlámra, akkor is levon jutalékot a skrill?

  2. #122
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Altos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Meg tudná mondani valaki, hogy ha saját skrill vip acountnál teszek át pénzt az usd számláról az euro számlámra, akkor is levon jutalékot a skrill?
    A vip tálbálzatból:
    Send money 1% capped at €1.
    Szerintem ez vonatkozik a saját számlák közötti pénzmozgásra is. Meg persze a pénzváltásért is venni fog le.

  3. #123
    Fanatikus tag Altos avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    433

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A vip tálbálzatból:
    Send money 1% capped at €1.
    Szerintem ez vonatkozik a saját számlák közötti pénzmozgásra is. Meg persze a pénzváltásért is venni fog le.
    Akkor egyszerűbb valamelyik teremben váltani, amelyik nem számol fel ezért díjat? Pld, ha befizetek eurot a starsra és dollárt veszek ki az működik?

  4. #124
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Altos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor egyszerűbb valamelyik teremben váltani, amelyik nem számol fel ezért díjat? Pld, ha befizetek eurot a starsra és dollárt veszek ki az működik?
    Nem hiszem. Pont ezt akarják elkerülni azzal, hogy a befizetett összeget oda utalják ki, ahonnan érkezett.

  5. #125
    Fanatikus tag Altos avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    433

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem hiszem. Pont ezt akarják elkerülni azzal, hogy a befizetett összeget oda utalják ki, ahonnan érkezett.
    Helyileg oda utalnák, mert a skrill cím nem változna, csak a valuta nem. Azért érdekel, hogy mennyire érdemes hajtani a skrill ezüst vipre, mert ott lehetne már egy másik valutás alszámla.

  6. #126
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Altos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Helyileg oda utalnák, mert a skrill cím nem változna, csak a valuta nem. Azért érdekel, hogy mennyire érdemes hajtani a skrill ezüst vipre, mert ott lehetne már egy másik valutás alszámla.
    A másik számlához másik e-mail fog tartozni.
    Nem véletlenül vannak ezek a korlátozások a termek részéről.

  7. #127
    Fanatikus tag Altos avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    433

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A másik számlához másik e-mail fog tartozni.
    Nem véletlenül vannak ezek a korlátozások a termek részéről.
    Ezt most tapasztalatból mondod? Mert nem lesz egyébként másik számla, csak egy számla lehet a skrillnél, annak lehet többféle valuta alszámlája, vip fokozattól függően.

  8. #128
    Tag sabe83 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 28.
    Hozzászólások
    137

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    A következő a problémám:

    Több mint egy hónapja próbáltam pénzt levenni a Skrill Mastercardomról OTP automatánál, minden rendben is ment, viszont amikor a kp-t kellett volna kiadnia az ATM-nek, hosszas gondolkodás után kiírta h 'Nincs kapcsolat a központtal, a művelet megszakadt' vagy valami hasonló, kártyát visszaadta, bizonylatot kaptam, kp-t viszont nem, illetve arról sem kaptam bizonylatot hogy sikertelen volt a tranzakció. Mondanom sem kell h a pénz levonásra került az egyenlegemről.

    Természetesen azonnal telefon OTP supportnak, sűrű elnézéskérés közepette megerősítették h valóban hiba lépett fel, és látják a rendszerben hogy nem adta ki a pénzt az automata, viszont a tranzakció sikeresként lett könyvelve ezért a pénz levonásra került. Arra kértek, h jelezzem ezt a kártya kibocsátó felé, ők majd igazolják nekik amit kell és vissza fogom kapni a pénzt.

    Email Skrillnek, leírom a történetet, egy egész hónap múlva sikerült is válaszolniuk, amiben megkértek hogy ha valóban nem volt sikeres a kp felvét akkor küldjem el róla a bizonylatot, vagy az OTP-vel történt levélváltást (holott leírtam nekik h telefonon beszéltem velük, ergo hiába kérnek levélváltást). Természetesen arról sem kaptam semmilyen bizonylatot hogy megszakadt a tranzakció, ezért ilyet sem tudok küldeni, bár abban nem vagyok biztos hogy milyen bizonylatot kérnek, úgyhogy elküldtem nekik amit kaptam, de az egy normál kp felvételi bizonylat, nem szerepel rajta hogy sikertelen volt a tranzakció. Ezeket újfent leírtam nekik (valamint hogy legyenek kedvesek vegyék fel az OTP-vel a kapcsolatot), épp a válaszukat várom, remélem nem egy hónapig...

    Remélem tud valaki segíteni akinek volt ilyenben része, érdemes arra várnom hogy majd a Skrill ezt lekommunikálja az OTP-vel, és visszakapom a pénzt (mondjuk több mint egy hónap elteltével kezdek ebben a kételkedni), vagy nekem kéne az OTP-től valami hivatalos igazolást kérnem arról hogy valóban nem adta ki a pénzt az automata?

    Előre is köszi ha tud valaki segíteni!

  9. #129
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    kizárt hogy a skrill ezt lekomunikálja az otp-vel.
    Neked kell OTP-től szerezned vmit amivel tudod bizonyitani a tranzakció sikertelenségét.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  10. #130
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Jaja, szinte biztos, hogy neked kell intézkedni. ezek sz@rnak rá. persze nem feltétlen igy van, de azért nem árt a kezdeményezés.

Oldal: 13 / 22 ElsőElső ... 31112131415 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •