Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (13) összesen
Like Tree7Likes

Téma: Az Unibet Poker új hűségrendszert vezetett be márciusban

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Az Unibet Poker új hűségrendszert vezetett be márciusban


  2. #2
    Fanatikus tag ilane avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 19.
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Gondolom hosszú távon kijön egy átlag rake/flop és sokkal egyszerűbb a flopokat számolni, mint egyesével minden játékos rake összegét. Mondjuk egy tipikus NLHE 6-max flop az esetek 95%-ában 1 bet + 1 call vagy bet + 3 bet + call line szerint megy, aztán turn river is többnyire standard méretezéssel tervezve kb. azonos kasszákért megy a játék. A maradék 5%-ban bejön pár allin leosztás vagy nagyobb multiway pot, de statisztikailag aligha változtatja a rake termelést mondjuk 100 000+ mintán...

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    1., Akkor gondolom a 30% fix helyett van ez (terembemutatóban még fix 30% szerepel)

    2., "Unibet jackpot versenyek a sng játékosok szerelmeseinek" erről pontosabb merre van, mert a honlapon nem találtam? Valamint ez akkor például barátnőmnek van, mert én sng játékos vagyok és ő szerelmes belém
    ronInter, Sai, Greyboy and 3 others like this.

  4. #4
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet BrenDoN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1., Akkor gondolom a 30% fix helyett van ez (terembemutatóban még fix 30% szerepel)

    2., "Unibet jackpot versenyek a sng játékosok szerelmeseinek" erről pontosabb merre van, mert a honlapon nem találtam? Valamint ez akkor például barátnőmnek van, mert én sng játékos vagyok és ő szerelmes belém
    1) Van még pár kérdés, ami nem tisztázott, a terembemutató nem végleges, jelenleg válaszokra várunk. A terembemutató még nincs teljesen frissítve.

    2) Pillanatnyilag mi sem tudunk erről többet. Egyébként a második mondatodban lehet valami

  5. #5
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    És mi van azokkal a partykkal amikor nincs flop nézés, de emelések voltak! Akkor nem jár a bónusz??

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder Greyboy avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    737

    Alapbeállítás

    Úgy látom nem csak a hűségrendszerrel, hanem a földrajzzal is vannak kisebb gondok:

    Dánia fővárosa.jpg

    iKeksz likes this.

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 07. 03.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    370

    Alapbeállítás

    Inkább Egy jó klienst csináltak volna...

  8. #8
    Fanatikus tag ilane avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 19.
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És mi van azokkal a partykkal amikor nincs flop nézés, de emelések voltak! Akkor nem jár a bónusz??
    Preflop akcióra egyik terem se (amiket ismerek) számol rake-et. Ezért is nagyon jó move a cold 4-bet...

  9. #9
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Hm... no ezt nem tudtam, jó pap holtig tanul!

  10. #10
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Az új terembe újra kell regisztrálni, ha már van meglévő Unibetes regisztrációja az embernek?( Mert a leírásban ez szerepel "akik a Póker Akadémia oldalán keresztül regisztráltak az Unibet Poker új termébe") Gondolok itt arra, hogy ez kizárja azokat a játékosokat akiknek már van régi PA-s unibetes regisztrációjuk vagy a régi játékosoknak újra /lehetkell regisztrálnia az új szoftvernél?

    köszi

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •