Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (49) összesen
Like Tree24Likes

Téma: Masszív minuszos játék - de miért?

  1. #1
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 02. 07.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás Masszív minuszos játék - de miért?

    Masszívan nem tudok nyerni, ezért határoztam el, hogy ide írok segítség kérés gyanánt.
    PokerTrackerből lefotóztam a statomat, mivel statisztikához nem értek nagyon, így az egészet felrakom ide, nemtudom melyikből mennyit lehet leszűrni.

    Az asztalról:

    cg6max NL2
    4 asztal
    2$ beülővel


    Több cikket is elolvastam, azok alapján játszom
    Preflop:

    Emelek SB kivételével mindenhonnan 3BB-t a következőkkel:
    A10+
    K10+
    Q10+
    99+

    J10, 22-88 lapokkal limpelek, illetve 22+ lapokkal 4BB emelést megadok, ha látom, hogy az emelő kitud fizetni egy set setén.
    Vak lopással nem foglalkozom, arra viszont figyelek, hogy tőlem ne lopjanak.
    Ha mögöttem emelnek, akkor általában dobom a broadway lapokat is.

    Preflop után:

    Gyakran használom a cbet-et.
    Innentől az ellenfél statját is figyelembe veszem, amit én értelmezni tudok:
    VPIP
    PFR

    Húzókat nem emelek, minimális emelést adok meg rájuk. Próbálom a kasszát minél jobban feltölteni.



    Valakinek bármilyen tanácsa mire figyeljek jobban, mit játszak meg jobban, mi lehet a hiba?
    Annyira sok embertől hallom h mikro téten milyen könnyű nyerni és bankrollt építeni, ehhez képest nekem nem sikerül, mindig van egy jobb időszakom, aztán meg egy rossz. Csak a rossz tovább tart.

    P1.jpgP2.jpgP3.jpg

  2. #2
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Ne limpelj!
    Sz.rd le, ha ellopják a vakodat, vakokban játssz feszesen, viszont te lopj sok vakot!
    Tanuld meg a pozíciós játékot, minnél közelebb ülsz a gombhoz, annál lazábban nyiss.
    Tanuld meg értelmezni a statisztikákat (van itt az akadámián egy ilyen cikk, holdem managerről szól, de kb ugyan az, mint a pt), hogy tudd értelmezni a postflop statokat is.
    Húzókkal általában a floppon megadhatsz. Ha az ellenfélnek kevés a stack-e, vagy nagyon erős a húzód, akkor legyél agresszív.


    A játékod legnagyobb hibája, hogy rengeteg potot játszol védekezőként, sokat limpelsz és callozol, viszont ritkábban vagy te az agresszor, ezzel nem a tiéd a kezdeményezés, s egy kicsit is ügyesebb ellenfél ezt könnyen kihasználja. A változtatást ott kell kezdened, hogy limpelés helyett nyitsz vagy dobsz, erős lapokkal call helyett visszaemelsz (AK, QQ+ mondjuk, aztán ha belejössz ez bőven lehet sokkal több) és máris többet fogsz nyerni.
    Postflop pedig igyekezz keveset blöffölni, cbetelni olyankor cbetelj, ha az ellenfelek sokat dobnak rá (folt to cbet stat), vagy ha elég száraz a board. (3 színű, K28, T22, A49, ilyesmi boardok)

    Plusz rakj be leosztásokat a fórumba, együtt a gondolatmenettel, hogy miért úgy játszottad, ahogy, úgy még több hibát tudunk majd találni nálad. GL
    .
    VJones, bacardi2268, ilane and 1 others like this.

  3. #3
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    A póker nem egy olyan dolog, hogy van egy varázsrecept, aztán ömlik a lé magától.
    Mielőtt 4 asztalon túlságosan megszoknád ezt a fura autopilóta játékmódot, (ami RETTENETESEN gyenge alapstratégia) inkább indulj a nulláról. Építsd fel a játékot az alapoktól. Ehhez rengeteg cikket-videót találsz itt a fórumon is.

    Érdemes elgondolkodnod azon, hogy miről szól ez a játék.
    Kézben kell tartani a történéseket és tisztában lenni azzal, hogy mit miért csinálsz.
    misirulez and Ice-pocó like this.

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 04. 28.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    én is amatőr vagyok, NL5-n jelenleg 4-5bb/100-at tudok hozni, egy biztos hogy a button steal-em és a cbet pozícióbol hozza a legnagyobb nyereséget. E mellet a BB vs SB resteal is jól hoz. Nut vagy nagyon erős húzókat agresszívan játszom, főleg pozícióban headsup.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Ugyan nem vagyok holdemes, de az előttem szólók jól írták.
    - Sose limpelj!
    - Keress 1 alap raise range táblázatot neten, h milyen pozícióból mivel érdemes elindulni!
    - Noteolj sokat! (Ki az agro, ki a nit, ki donk, ki a CS, ki a limper) Jelöld őket más színnel.)
    - Alkalmazkodj!
    - Mindig gondolkodj előre!
    - Figyelj a betméretezésre!
    - Számolj potodds-ot ha nem tudod érdemes e megadni 1 hívást/allint!

  6. #6
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 02. 07.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Sajnos lejárt a 30 napos PT4-em, ezért letöltöttem a HM2-őt - amíg mínuszokban vagyok addig nem fektetek bele egy progiba se - viszont ő csak 1370 leosztást lát. Megnéztem a PS mappáját és én 0db-ot. Nemtudom hova lettek, vagy ezt az 1370db-ot akkor honnan szedte elő.

    Szóval játszok pár száz leosztást és megjelölök párat amit bemásolok a segítségetekért, illetve már most van pár kérdésem is amit később felteszek!



    Köszönöm a kritikákat, megpróbálok jobban figyelni a játékomra és írok még!

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Ha ragaszkodsz a PT4-hez, van megoldás:
    ezzel a progival
    http://www.trashreg.com/download/trashreg_setup.exe
    ami egy registry szerkesztő
    csak ki kell szedni a winlicene kulcsokat (2db) a listából
    és indul elölről a 30 napos trial
    jak1 likes this.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder forzadani3 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    Idézet noRumiKA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos lejárt a 30 napos PT4-em, ezért letöltöttem a HM2-őt - amíg mínuszokban vagyok addig nem fektetek bele egy progiba se - viszont ő csak 1370 leosztást lát. Megnéztem a PS mappáját és én 0db-ot. Nemtudom hova lettek, vagy ezt az 1370db-ot akkor honnan szedte elő.

    Szóval játszok pár száz leosztást és megjelölök párat amit bemásolok a segítségetekért, illetve már most van pár kérdésem is amit később felteszek!



    Köszönöm a kritikákat, megpróbálok jobban figyelni a játékomra és írok még!
    Users/Te neved/ AppData/Local/poker tracker 4/ Proccesed/

    itt megtalálod a handeket. (appdata rejtett mappa)

  9. #9
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 02. 07.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    @Maxxxika
    Köszi! Ez baromi jó ! Felfogom rakni!
    @forzadani3
    Kösziszépen! Megtaláltam 8000 handet.


    Elkezdtem a statisztikák elemzését tanulni. Megnéztem és én vakokban iszonyatosan bukó vagyok.

    Kérdésem lenne, hogy lehet ezt lejjebb tenni, amikor egy random lapot kapok csak ami nyilván általában nem jó kombináció, plusz én 20/10-es vagyok kb (most hirtelen nem néztem meg a pontos statom) és a 20%-ba a random lapok nem férnek be.
    P11.jpgP22.jpg

  10. #10
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    363

    Alapbeállítás

    Csak azt számítja,amibe önként raksz pénzt,tehát a vakokat nem csak ha emelést is adsz.Vakról mindenki mínuszos, persze vannak határok.

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •