Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (24) összesen
Like Tree27Likes

Téma: Szerencsejáték a munkám, de a legnagyobb veszteséget biztonságosnak tartott befektetések hozták - Timex interjú (2. rész)

  1. #11
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet REBIRTH8888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves mikki! Vannak akikre felnézek,mert valóban kimagasló teljesítményt nyújtanak, és lenyűgöző játékkal inspirálják a "középszerű" játékosokat,de nem a mcdonaldsra. Teljesen átlagos játékos azzal a különbséggel, hogy megteheti azt,hogy nagy játékokban részt vegyen,és a nagy számok törvénye alapján néha neki is nyernie kell,ugye? Ha éjjel-nappal ilyen versenyeken indulnál biztosan te is nyernél versenyt előbb-utóbb! Üdv:gl
    és miből teheti meg vajon, hogy nagy játékokban vegyen részt? Tán csak nem megnyerte rá a tőkét? **** Logic.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  2. #12
    Tag REBIRTH8888 avatara
    Csatlakozott
    2014. 01. 25.
    Hely
    Keszthely
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    és miből teheti meg vajon, hogy nagy játékokban vegyen részt? Tán csak nem megnyerte rá a tőkét? **** Logic.
    Ja, nyerte főleg online! Megnéztem nagyon jó FTP-n is! Szívesen játszanék vele,bár nem lenne sok esélye. Mondjuk 10ből 1szer hagynám nyerni,mert mégis csak egy futtatott "pokerceleb". De gondolom itt mindenkinek kötelező ujjongani,(volt szerencsém már ezen az oldalon ezt megtapasztalni)szeretnék kivétel lenni,ha megengeded! Üdv:gl

  3. #13
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet REBIRTH8888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szívesen játszanék vele,bár nem lenne sok esélye. Mondjuk 10ből 1szer hagynám nyerni,mert mégis csak egy futtatott "pokerceleb".
    Itt súlyos egó gondok vannak. Én úgy gondolom, Timex 10x olyan jó játékos mint én. Rám is állna az állításod? Játszhatunk egy 10 menetes HU párbajt, ha csak egyszer vernélek meg, arra hajlandó vagyok nagyon jó oddsot ajánlani neked... ha már így érted ezt a játékot.
    Tir-X likes this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  4. #14
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Idézet REBIRTH8888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja, nyerte főleg online! Megnéztem nagyon jó FTP-n is! Szívesen játszanék vele,bár nem lenne sok esélye. Mondjuk 10ből 1szer hagynám nyerni,mert mégis csak egy futtatott "pokerceleb". De gondolom itt mindenkinek kötelező ujjongani,(volt szerencsém már ezen az oldalon ezt megtapasztalni)szeretnék kivétel lenni,ha megengeded! Üdv:gl
    En jatszottam ellene eloben... Egyszer.... Ki is estem

    Mindjuk en fish vagyok, de amikor elkezdett stirolni, azert egy ket pisicsepp becsurizott
    Satukan, titcar, qwertibie and 2 others like this.

  5. #15
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 08. 15.
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    Én nem értem, hogy miért kell lehurrogni azt akinek nem egyezik a véleménye a másikéval. Ettől fórum egy fórum. Azért azt gondolom senki sem hiszi el, hogy csak azért nyer valaki Pokeren vagy klasszikus szerencsejátékokban, mert ért hozzá a többi meg nem. Kíváncsi lennék a regek véleményére, hogy mi dönt a profik között, ha HUD alapján mindenki ismer mindenkit, akkor hol jön ki a "tudás" közöttük. Lehet beszélni Ev+-ról, meg különböző szakkifejezésekkel vagdalózni, de az mf nélkül ki lehet törölni. Hiába játszik valaki jobb lapokkal, ha rendszeresen lemákolják 5/10%-os esélyekkel, akkor nem lesz Ev+, de még csak hobbipóker sem. Érdemes ezen elgondolkozni.
    van Gerwen and REBIRTH8888 like this.

  6. #16
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet BIGDADY eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hiába játszik valaki jobb lapokkal, ha rendszeresen lemákolják 5/10%-os esélyekkel, akkor nem lesz Ev+, de még csak hobbipóker sem. Érdemes ezen elgondolkozni.
    Tudod lehet vitatkozni ha már fórum. De félelmetes, hogy a +EV fogalmával sem vagy tisztában. Akkor miről vitatkozzunk?
    fejes1988, Krono, Tir-X and 3 others like this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  7. #17
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 08. 15.
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudod lehet vitatkozni ha már fórum. De félelmetes, hogy a +EV fogalmával sem vagy tisztában. Akkor miről vitatkozzunk?
    Ezt miből vontad le?
    Abból, hogy nem azt írtam, hogy hosszútávon azokkal a partikkal mennyit nyernél, amiket játszottál.
    Írhatom azt, hogy melyik kéz lesz EV+-os ha engem 10/7-el lemákolnak, míg egy átlagos játékost mondjuk csak 10/3-al.Szép dolog a matematika és statisztika, de ha nemkem abból csak nagyon kevés valósul meg pozitív értelemben, akkor kitörölhetem vele. Inkább arra várnék választ, hogy a regek között mi dönt ha HUD alapján mindenki ismer mindenkit. szerencse vagy tudás?

  8. #18
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet BIGDADY eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt miből vontad le?
    Abból, hogy nem azt írtam, hogy hosszútávon azokkal a partikkal mennyit nyernél, amiket játszottál.
    Írhatom azt, hogy melyik kéz lesz EV+-os ha engem 10/7-el lemákolnak, míg egy átlagos játékost mondjuk csak 10/3-al.Szép dolog a matematika és statisztika, de ha nemkem abból csak nagyon kevés valósul meg pozitív értelemben, akkor kitörölhetem vele. Inkább arra várnék választ, hogy a regek között mi dönt ha HUD alapján mindenki ismer mindenkit. szerencse vagy tudás?
    Abból vontam le, hogy az EV "szerencsefüggetlen" dolog. Ha ászokkal királyok ellen AI mész, 1000-1000$ van előttetek, akkor a party végén persze vagy lesz 2000$-d vagy 0 (kirívó esetben ugyanúgy 1000$). De az EV-d, vagyis a hosszútávú átlagos megtérülésed 1600$ lesz, mert a 2000$-os kasszára, 80%-os eséllyel pályázol. Nem 1-2 és nem is 10 handet kell nézni, hanem több 100, több 1000, vagy akár túlzás nélkül több 10000 ilyen leosztást, hogy EV közeli nyereményt realizálj. Való igaz, ha 10 ilyen esetre alapozol, akkor kitörölheted a segged a statisztikával. A hosszútáv az HOSSZÚ. Nagyon.

    De hogy a kérdésre is válaszoljak: csak HU szemmel tudom vizsgálni a kérdést, mivel ezt játszom. Az dönt a 2 játékos között, hogy ki mennyi, milyen leaket talál az ellenfél játékában és, hogy mekkora hatással vannak ezek a hibák a winratere. Amíg a leakek kihasználhatósága nagyobb, mint a siteon a rake(+rb), addig van edged az ellenfeleden, tehát a tudás dönt. Ha két ellenfél nem talál fogást a másik játékán, illetve kevesebbet, mint a rake nagysága, akkor nyilván a szerencse dönt, az is inkább rövidtávon, mivel hosszútávon nézve mindkét játékos mínuszos lesz: felzabálja őket a rake. Remélem kielégítő a válasz
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  9. #19
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Idézet Zsipali eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    En jatszottam ellene eloben... Egyszer.... Ki is estem

    Mindjuk en fish vagyok, de amikor elkezdett stirolni, azert egy ket pisicsepp becsurizott
    Szerintem csak bejöttél neki. Te nem viszonoztad?
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  10. #20
    Tag REBIRTH8888 avatara
    Csatlakozott
    2014. 01. 25.
    Hely
    Keszthely
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt súlyos egó gondok vannak. Én úgy gondolom, Timex 10x olyan jó játékos mint én. Rám is állna az állításod? Játszhatunk egy 10 menetes HU párbajt, ha csak egyszer vernélek meg, arra hajlandó vagyok nagyon jó oddsot ajánlani neked... ha már így érted ezt a játékot.
    Kedves Rockett!
    Rendben vállalom, a kihívást! Nem tudok neked privátban üzenni, de rebirth8888@gmail.com a címem, írj kérlek bátran és a részleteket ott megbeszéljük! Előreláthatólag szombaton egész nap ráérek, a többit mailben pontosíthatjuk! Üdv:GL

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •