Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (49) összesen
Like Tree24Likes

Téma: Masszív minuszos játék - de miért?

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    Ahogy már fentebb is írták, kezdj el egy kezdőkéz táblázat alapján játszani. A saját statisztikáiddal pedig egyelőre ne foglalkozz, legalábbis ne hajszolsz értékeket. Ahogy elkezdesz majd javítani a játékodon, a statisztikák úgy fognak beállni jobb értékekre.

  2. #12
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 22.
    Hozzászólások
    330

    Alapbeállítás

    Én csak egy kezdő fish vagyok, de ez, hogy inkább véded a vakod, de nem foglalkozol a vaklopással, ami a legjövedelmezőbb pozíciókból történik, nagy hiba. Sok kicsi sokra megy. A Buttonról, ha még nincs benn senki, 100%-ban is érdemes nyitni.

    A limpelés tényleg rossz. Kivéve, ha jó a potodds. Nagyon fishy mondjuk középről belimpelni, így tudják, hogy nincs erős lapod.

    A 6max szerintem nehezebb, mint a 9 fős asztal, kezdőknek inkább utóbbit javasolnám. (És 6maxon többet kell lopnod, akcióznod.)

  3. #13
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Flush67 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A póker nem egy olyan dolog, hogy van egy varázsrecept, aztán ömlik a lé magától.
    Mielőtt 4 asztalon túlságosan megszoknád ezt a fura autopilóta játékmódot, (ami RETTENETESEN gyenge alapstratégia) inkább indulj a nulláról. Építsd fel a játékot az alapoktól. Ehhez rengeteg cikket-videót találsz itt a fórumon is.

    Érdemes elgondolkodnod azon, hogy miről szól ez a játék.
    Kézben kell tartani a történéseket és tisztában lenni azzal, hogy mit miért csinálsz.
    Plusz egy

  4. #14
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Az is lehet, hogy még nem találtad meg a neked megfelelő játéktípust. Mikor én kezdtem olyan lejtmenetet produkáltam, mint Te. Aztán úgy döntöttem, hogy kipróbálok mindent az omahától a hads-upon át az MTT-t, SnG-t regulárt, turbot, hypert, és végül leragadtam a 45-180-as turbó SnG-nál és az MTT-nél, nekem az fekszik. No meg lehet, hogy el kell gondolkodni, hogy melyik teremben játszol, a PS-en és FTP-n elég erős a mezőny még alacsony téten is, de pl 888-on ugyanazon a téten sokkal gyengébb a játékos felhozatal. Nekem ez a taktika bejött, azóta elindultam felfelé a lejtőn.

  5. #15
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet noRumiKA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    J10, 22-88 lapokkal limpelek
    Idézet noRumiKA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Több cikket is elolvastam, azok alapján játszom
    Nagyon kíváncsi lennék, mely cikkek javasolták ezt a játékot. Hatalmas leak ezekkel limpelned. Ahogy az is, hogy a vaklopással nem foglalkozol. Sokkal inkább kell megvédened a gombot, a pozíciódat, mint a vakodat.

    Idézet noRumiKA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Annyira sok embertől hallom h mikro téten milyen könnyű nyerni és bankrollt építeni, ehhez képest nekem nem sikerül
    Meg kell érte dolgozni. Azok alapján, amit leírtál, nagyon-nagyon-nagyon keveset foglalkoztál eddig tanulással, mert olyan alapvetően hibás gondolatokról írsz, melyeket már az első cikkeknek, videóknak le kellett volna tisztáznia benned.

    Szóval a legjobb tanács, amit adhatunk az az, hogy állj neki olvasni, videózni, szívj magadba minél több tudást és gondolatot a játékról, és közben Te is agyalj ezeken.

    GL!

  6. #16
    Fanatikus tag Kamanduk avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 02.
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Lehet, hogy foglalkozott cikkek olvasásával, csak nem a megfelelő cikkeket olvasta el. De amúgy baromi népszerű cikkek ezek valószínűleg, mert az összes fish alkalmazza az ott leírtakat.
    Nincs bukó session, csak túl rövid session.

  7. #17
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 22.
    Hozzászólások
    330

    Alapbeállítás

    És olvass el egy jó könyvet először is, én Harringtonét ajánlom, abban benne vannak az alapok. Aztán videók, cikkek, ingyenes edzések. Itt is vannak nagyon jó oktató videók.
    Utoljára módosítva: gabaj által: 2014. 03. 12. 10:24

  8. #18
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Jó dolog még, ha készítesz egy rövid videót a játékodról és felrakod fórumra, sok hibádra rá fognak világítani Én is tervezem egy videó elkészítését, mert ugyan a játék egyre jobban megy mégis hiányérzetem van, látom is a hibáimat, de legfőképpen a final table játékom szorul sok-sok javításra és ebben akarom majd a fórumtársak segítségét kérni! Neked is ezt javaslom!

  9. #19
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Idézet gabaj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én csak egy kezdő fish vagyok, de ez, hogy inkább véded a vakod, de nem foglalkozol a vaklopással, ami a legjövedelmezőbb pozíciókból történik, nagy hiba. Sok kicsi sokra megy. A Buttonról, ha még nincs benn senki, 100%-ban is érdemes nyitni.
    Kedvencem,mikor egy kezdő játékosnak 100%os buttonstealeket,meg hasonlóakat tanácsolnak.Mi lenne,ha elöszőr az alap dolgokkal lenne tisztában?

    Az egészet onnan kellene kezdeni,hogy nincs limp.
    Nem kell egyébként drasztikus dolgokat véghezvinni,hogy valaki NL2-ön nyerjen,van,hogy 1-2 kisebb változtatás is plusszba fordíthatja a dolgokat.
    A limpelgetés az egyik,ami tonnaszám viheti a pénzt.

    A kezdeményező többször lesz jobb helyzetben,mint aki csak védekezik,callolgat.
    Ezt kell elfogadni elöszőr.
    Tir-X likes this.

  10. #20
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Én azért szoktam nagyon ritkán limpelni egy MTT alatt, bár én azt csak megtévesztés képpen teszem, nyílván az ellenfelek ismeretében, általában ha egy passzív játékos elé limpelek és rámhív vissza szoktam hívni, ismét mondom csak az ellenfelek ismeretében kb 90%-ban az ilyen ellenfelek ellen többet nyerek mintha előre hívnék és arra tuti dobna. Bár lehet, hogy full zsákutca ez a stratégia, de szerencsére még nem tapasztaltam a negatív oldalát.

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •