Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (44) összesen
Like Tree28Likes

Téma: Bezárta számlámat a bet-at-home

  1. #21
    Fáradhatatlan grinder buckaroo avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    735

    Alapbeállítás

    Idézet Civilfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nekem ne akard megmagyarázni hogy ez így rendben van!
    Absz. nincs rendben, az a szégyen hogy ezt így egyoldalúan megtehetik..., többek között ezért is döglődik az online Poki...

  2. #22
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Idézet buckaroo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem csak annyi, hogy ez így nagyon ritkán jön össze, ezért gyanússá válik. És ha felfedeznek valami apró okot, már rá is szállnak. Vsz kidobja nekik, hogy valami nem stimmel. A 10 BI-nel adott tétre felülök 5-6k hand alatt általában csődölnek, nem +10BIt termelnek, főleg nem NL100on. Ennek kb van 5%os gyakorisága (mondtam valamit, lehet hogy 10% de lehet hogy 0,5%) és még erre rájön a gyors kiutalás... szerintem ennyi.
    Ne haragudj, de ez egy baromsag.
    Nekik is megvannak a HH-k, ha valakit csalassal vadolnak, akar ok, akar masik jatekosok, azokat megvizsgaljak, es kesz. Nincs benne egy darab T&C-ben sem, hogy te nem nyerhetsz 10BI-t 5K hand alatt, mert zaroljak a szamlad.

    Az meg hogy 1Kval jatszik 100on, nem egy meglepo dolog. En is altalaban 10-15BIt tartok a teremben, pedig PLO-t jatszok, ahol 10BI-es swingek nem 5-6K handben vannak benne, hanem 500-600 hand alatt is. Eleg sok tanulopenzt fizettem azert hogy megtanuljam (UB, purple lounge, gutshot peldaul), hogy sose tartsak egy teremben egy sessionre valonal tobb penzt, ha meg esestleg ido elott elbuknam, 1mp alatt be tudok utalni meg. Est ezt javaslom mindenki masnak is. Ne adj' Isten lenne megegy fekete pentek...
    bojanika, ceewyl, trixilw and 3 others like this.

  3. #23
    Fáradhatatlan grinder buckaroo avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    735

    Alapbeállítás

    Idézet Zsipali eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ne haragudj, de ez egy baromsag.
    Nem haragszom Én csak annyit mondok, hogy kidobja az algoritmus, hogy gyanús szereplő..., indokot meg könnyen hozzá tudnak költeni...

    Persze, sokan tartanak bent 10-15BI-t, de az nem túl általános, hogy a new player rögtön a LEGELSŐ 10 BI rollját megduplázza 5k H alatt NLHoldemben főleg 100on, majd gyorsan kiutalja, erre írtam, hogy a terem gyanúját felkelti...és hogy száz esetből kb egy ilyen van.
    Te másról beszélsz, a PLO-t meg nem érdemes idekeverni.
    Utoljára módosítva: buckaroo által: 2014. 03. 13. 18:42

  4. #24
    Fáradhatatlan grinder buckaroo avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    735

    Alapbeállítás

    Ráadásul ezeknél a 1TableOnly asztaloknál általában ugyanaz az 5-10 ember fordul elő, simán gyanakodhatnak, teamplayre, softplayre, vagy bármi másra...

    Elég egy agyhalott fish, aki any2re áttol neked 3-4 BI és máris rád fogják hogy kimented a pénzét..., nem lepne meg ha ilyesmivel jönnének elő..
    Utoljára módosítva: buckaroo által: 2014. 03. 13. 19:05

  5. #25
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja és ne kezdjetek személyeskedésbe, mert már ezer éve nem moderáltam semmit és viszket a kezem.
    mindenki hülye csak én vagyok kamijon
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  6. #26
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    egyébként max azért tilthatnak le sokszoros utalás miatt, mert a skrill-nek, netellernek minden egyes ki- és beutalás után ők kemény dollárokat fizetnek. De olyankor sem letiltanak, csak bizonyos minimum megtermelt rake-hez kötik a következő kiutalást. De ez is ritka dolog.

    a minimális teremben tartott pénz, meg tényleg alap. Azért egy egységes, normális legalább EU szintű szabályozásnak lenne pozitív hozadéka is.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  7. #27
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 08.
    Hozzászólások
    287

    Alapbeállítás

    Idézet buckaroo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ráadásul ezeknél a 1TableOnly asztaloknál általában ugyanaz az 5-10 ember fordul elő, simán gyanakodhatnak, teamplayre, softplayre, vagy bármi másra...

    Elég egy agyhalott fish, aki any2re áttol neked 3-4 BI és máris rád fogják hogy kimented a pénzét..., nem lepne meg ha ilyesmivel jönnének elő..
    Sztem láttak ők (vagy a szoftver) már egy két dolgot, ahogy én is! Én sem lepődök meg ha egy fish 300 hand alatt levesz rólam 4BI-t, ahogy azon sem lepődtem meg hogy mennyire adja a bet-at-home, csak örültem neki, közbe a másik termemben közel ugyanennyit buktam csak kicsit több hand alatt.

    Ha tényleg ez a bajuk hogy azt hiszik valaki áttolta nekem a pénzét én meg visszatolom neki valahol azzal nehéz lesz vitába szálnom!

    Azt tudom majd mondani nekik, hogy a hálózat több termében is játszottam már, meg is van a hh azokból is, és hogy nem csalni akarok mikor pókerezek hanem tisztán játszva nyerni és magas rake visszatérítést elérni, és nézzék meg hogy a többi teremben nem ilyen ordenáré a winratem! Sajnálom hogy ennyire adta az rng-jük de erre nekem nincs kihatásom!

    Na mindegy kíváncsi leszek hogy mit mondanak! Az biztos hogy valamit mondaniuk kell! Már eleve az oriási pofátlanság hogy simán csak zárolták, aztán mikor megkérdeztem mivan, csak azt írták amit írtam az első hsz-nél!
    BelaKecske, CsabiST and svajcifiu like this.

  8. #28
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 08.
    Hozzászólások
    287

    Alapbeállítás

    Update: Elvileg vizsgálják a számlám!
    dr.drogba likes this.

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder buckaroo avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    735

    Alapbeállítás

    Idézet Civilfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Update: Elvileg vizsgálják a számlám!
    Van valami fejlemény az ügyben? Vagy hétfőig váratnak?

  10. #30
    Tag REBIRTH8888 avatara
    Csatlakozott
    2014. 01. 25.
    Hely
    Keszthely
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Köszönöm,hogy elvileg szabad véleménynyilvánítással rendelkező országban, törölték a bejegyzésem. Nem volt benne csúnya szó csak egy vélemény. Nem baj ez,csak jobban megerősít abban a hitemben,hogy valami tényleg nincs rendben az online pókerben. Köszönöm!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •