Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 18 (18) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Flop set 70 BB deep MTT

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    622

    Alapbeállítás

    Flop call, ilyesztő turnon donk ritkán lesz gyenge lap, bár ő ezt nem tudja. De ettől függetlenül nem donkolnék turnon(itt már minden húzóval becallol, hogy lássa rivert, ha ilyesztő lap jön nem nyerünk több értéket,jó oddsot kap lejvulni, és blokkoljuk az ő potbetjének lehetőségét), vagy c/r flop, és bet vagy sav turnon, vagy már floppon donkolnék, mint írtam (és persze, nem potot, hanem 5,5-6,5kt, mert ha ő potot akar betelni hát tegye, de az nem 10k hanem 15-6k lesz, vagy ha callol 3. is véletlen 20k). De a legtisztább a flop c/r, a donkot amolyan alternatív megoldásnak írtam deepen 3way 1nagy fishel a partiban, szerintem az se lesz rossz.

  2. #12
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet kry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Flush draw, str8 draw esetén, sohasem slow playelem a setem. Itt vissza kelet volna emelned 30-33K-ig így ha rosz turn jön, akkor is nyugodtam beteheted a maradék kb. 30K-dat, szóval az össz zsetonod Kb. fele maradjon előtted turn.
    Így viszont csak 13BB-t pakoltál be a 70BB ből amire kaptál egy 30BB-s emelést úgy hogy hagytad, hogy olcsón lesoroljon K9, 89, AK, gyakorlatilag csak fullal nyersz....
    Valószínűleg ha ez deepen pénzben történik, mondjuk 5 asztalnál, én sem teszem fel a 4/8 ingyen outjára a versenyemet, de ez a flop azért szerintem elég száraz volt arra, hogy lassabban játszam meg. Szerintem ez a 30-33K annyira nagy erőt mutat, hogy arra vagy olyan kész kezet callol be, ami ver, vagy a JQ és a KT. Tehát egy olyan kicsi lesz a range, ami becallol, hogy nem kapok érte elég értéket. Azt ne felejtsük el, hogy mivel láttam tőle előtte néhányszor ilyen megjátszást, itt gyakorlatilag any 2 van nála. Ennek az any 2-nak a 99%-át eldobná, ha viszont nem mutatok annyi erőt, akkor turnon is kaphatok tőle némi akciót. Mohó vagyok, az az igazság. :-D

  3. #13
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet fkf131 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Flop call, ilyesztő turnon donk ritkán lesz gyenge lap, bár ő ezt nem tudja. De ettől függetlenül nem donkolnék turnon(itt már minden húzóval becallol, hogy lássa rivert, ha ilyesztő lap jön nem nyerünk több értéket,jó oddsot kap lejvulni, és blokkoljuk az ő potbetjének lehetőségét), vagy c/r flop, és bet vagy sav turnon, vagy már floppon donkolnék, mint írtam (és persze, nem potot, hanem 5,5-6,5kt, mert ha ő potot akar betelni hát tegye, de az nem 10k hanem 15-6k lesz, vagy ha callol 3. is véletlen 20k). De a legtisztább a flop c/r, a donkot amolyan alternatív megoldásnak írtam deepen 3way 1nagy fishel a partiban, szerintem az se lesz rossz.
    Igen, én is hasonlóan látom. Legjobb flop c/r mivel a turn szokásairól nincs infonk, de ezen a turnon sem lehetett feladni a bulit.

    (Megjegyzés, basztatás nélkül: az ijesztő pontos jé.

  4. #14
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet kry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Flush draw, str8 draw esetén, sohasem slow playelem a setem. Itt vissza kelet volna emelned 30-33K-ig így ha rosz turn jön, akkor is nyugodtam beteheted a maradék kb. 30K-dat, szóval az össz zsetonod Kb. fele maradjon előtted turn.
    Így viszont csak 13BB-t pakoltál be a 70BB ből amire kaptál egy 30BB-s emelést úgy hogy hagytad, hogy olcsón lesoroljon K9, 89, AK, gyakorlatilag csak fullal nyersz....
    Azt még hozzáteszem, hogy ha turnon leesik a 4/8 outja, még akkor is van 10 outom riverre. Ezt figyelembe véve is azt mondom, ekkorát visszaemelni hiba lenne.

  5. #15
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt még hozzáteszem, hogy ha turnon leesik a 4/8 outja, még akkor is van 10 outom riverre. Ezt figyelembe véve is azt mondom, ekkorát visszaemelni hiba lenne.
    ha fish az ellenfél ha nem, szerintem nem jó ötlet 6nd nutsal all in menni 60BB deep, ha csak a sort nézzük ami ellen javulhatsz is, 22% sansz sem túl kecsegtető...

    így néz ki az a board ahol nem kell visszaemelni a pot betre.

  6. #16
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet kry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha fish az ellenfél ha nem, szerintem nem jó ötlet 6nd nutsal all in menni 60BB deep, ha csak a sort nézzük ami ellen javulhatsz is, 22% sansz sem túl kecsegtető...

    így néz ki az a board ahol nem kell visszaemelni a pot betre.
    Továbbra is azt mondom, ekkora erőmutatás butaság lenne, rengeteg lapot zárok ki, amitől még kaphatnék némi akciót. Ezt szerintem néha fel kell vállalni, nem kell ennyire niteskedni, ahogy nem várhatok nuts-ra sem. Szóval szerintem ez hozzátartozik a játékhoz.
    Igazából ennyi erővel már flopon sem volt nutsom, csak 3rn nutsom, jó hogy nem eldobom a setemet.

    Amit te mutatsz lapokat, szép és jó, ki kellene számolni, mekkora az esélye.
    Ugyanakkor fentebb írtam, az adott ellenfélnél lehet any 2 szóval első flopon turn J, T, 9 esetén ugyanott vagyunk, mint az én esetemben, ennyi erővel itt is vissza kellene emelnem flopon.
    Második flopnál még több lap van "amivel bajban vagyok", 9, 8, 6, 4, 3 esetén szívattam meg magam, ha nem emelek vissza 3-3,5 szerest a flopon?

    Nem azt mondom, hogy rossz a visszaemelés, ezért is indítottam a topikot, csak azt, hogy egy 30-35K-ig történő visszaemelés túl leszűkíti azt a range-t, amitől még kapok akár egyetlen zsetont is.

  7. #17
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    inkább hagyjuk. jól döntöttél, hogy bepakoltál turn 60BB-t egy sor ellen 22% nyerési eséllyel...

  8. #18
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet kry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    inkább hagyjuk. jól döntöttél, hogy bepakoltál turn 60BB-t egy sor ellen 22% nyerési eséllyel...
    Egy szóval nem mondtam, hogy sor volt nála turnön.
    Azt sem, hogy hibátlanul játszottam meg, csak azt, hogy amit te javasolsz, az szerintem még nagyobb hiba lett volna, mint a call a flopon.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •