Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (25) összesen
Like Tree6Likes

Téma: NL10 FR - AQ-val 3betelek vakharcban

  1. #11
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Emberek! A statisztikák alapján: 1. "call 3bet: 18 (17)", azaz 3/17, 2. "fold to cbet 3bet potban: 67 (3)", azaz 2/3, 3. "WTSD: 29%". Szerintetek mit fog itt dobni? A turn-ön már olyan szűk a range-e, hogy már csak ollóval lehet levágni róla. Nem gondoljátok, hogy picikét kicsi lesz itt a FE?
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  2. #12
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Nem lehet minden partit megnyerni...

  3. #13
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet Bumbanas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Emberek! A statisztikák alapján: 1. "call 3bet: 18 (17)", azaz 3/17, 2. "fold to cbet 3bet potban: 67 (3)", azaz 2/3, 3. "WTSD: 29%". Szerintetek mit fog itt dobni? A turn-ön már olyan szűk a range-e, hogy már csak ollóval lehet levágni róla. Nem gondoljátok, hogy picikét kicsi lesz itt a FE?
    Fingunk nincs köbö ebből sztem, hogy a gombról mennyit calloz és bvb mit csinál postflop, de az tény, hogy amit tudunk abból dönthetünk úgy, hogy érdemes feladni.

  4. #14
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet Bumbanas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Emberek! A statisztikák alapján: 1. "call 3bet: 18 (17)", azaz 3/17, 2. "fold to cbet 3bet potban: 67 (3)", azaz 2/3, 3. "WTSD: 29%". Szerintetek mit fog itt dobni? A turn-ön már olyan szűk a range-e, hogy már csak ollóval lehet levágni róla. Nem gondoljátok, hogy picikét kicsi lesz itt a FE?
    Én se igazán értem ezt az egész topikot.
    Egy ilyen arcot nem kell amúgy le3betelni AQo-val. Hiába láttátok nagyobb tétes videóban, és hiába mondja neked a GTO. Nagyon sok összetett oka van annak, hogy amúgy miért kell CG-ben AQo-val restealelni amik mind jók, csak jelen esetben egyik sem helyénvaló ide inkább józan paraszti ész szerintem bőven elég, ránézel a számokra és látod.
    Utoljára módosítva: misirulez által: 2014. 03. 17. 02:02

  5. #15
    Fanatikus tag Laci24 avatara
    Csatlakozott
    2013. 09. 19.
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon sok összetett oka van annak, hogy amúgy miért kell CG-ben AQo-val restealelni amik mind jók, csak jelen esetben egyik sem helyénvaló
    Véleményed szerint itt mi miatt nem helyénvaló?

    mindenki: Hero részéről a turn c/f gyenge játéknak minősül?

  6. #16
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 03. 03.
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    Leírom én is a véleményemet. A megjátszáshoz eddig nem szóltam hozzá, csak ahhoz, hogy általánosságba miért jó a c/r.

    Pre: jó a 3bet! BTN call 3betet nem adtál meg, de egy 10% körüli skálával adja a 3betet, ami ellen nyugodtan tudunk értékért 3betelni! Flop cbet rendben van, de szerintem a méret túl nagy. Bőven elég a fél pot.

    Megadni akkor adnék meg pre, ha lenne az ellenfélnek komolyabb postflop hibája. Pl sok flop, turn c/f, sok flop, turn cbet/fold stb.

    Ahogy te játszottad nálam a turn c/f. Óriási nit, megint csak nem fog blöffölni. Még ha betel missed cbet ellen, az is olymind1, mert nagyon erős skálával érkezik a turnre.
    Laci24 likes this.

  7. #17
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Elég komoly pénzégetés volna a c/r blöff. Eleve kezdjük azzal, hogy ami rangeről azt hiszed, hogy dobni fog rá, annak a fele se igaz
    A turn barrel sem nagy kedvencem ebbena handben, sztem egy ilyen arcnak nem lesz akkora pre call, flop call range, hogy értelme legyen egy noEQ lappal barreleznünk. Ezt a c/f rangembe raknám simán turnön, szóval nem weak a c/f úgy gondolom. Nem kell a 3bet, flop cbet rangeünk 100%-ával barreleznünk itt turnön. Az AQo sztem az egyik leggyengébb azok közül, ami itt nálunk lesz (nincs ugye semmiféle equitynk javulni), szóval hacsaknem range 100%-ával akar valaki itt barrelezni, ezt sztem el check/foldolhatja. Márpedig butaság volna 100%-kal barreleznünk nyilván.
    Laci24 likes this.

  8. #18
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet Laci24 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hero részéről a turn c/f gyenge játéknak minősül?
    dehogy, semmi baj nincs azzal.

  9. #19
    Fanatikus tag mrtmarko avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    325

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon sok összetett oka van annak, hogy amúgy miért kell CG-ben AQo-val restealelni amik mind jók, csak jelen esetben egyik sem helyénvaló ide inkább józan paraszti ész szerintem bőven elég, ránézel a számokra és látod.
    Ez érdekesen hangzik, de nem tudom mire gondolsz. Kifejtenéd?

  10. #20
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Ha 82%-ban dob 3betre akkor nem fog dominált lapokkal callozni és tönkremenni, inkább reverse IO-ja van csak itt az AQ-nak. Semmi szükség arra, hogy balanszált legyen a 3bet rangeönk ilyen arcok ellen, azokkal kell 3betelni amikkel biztosan nem +EV a call. Villain ellen (nem tudom mikor láttam utoljára ilyet ) az esetek többségében nem is lenne value 3betem.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •