Oldal: 73 / 86 ElsőElső ... 2363717273747583 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 721 - 730 (852) összesen
Like Tree443Likes

Téma: Mit sportoljunk? / Hogyan fogyjunk?

  1. #721
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha nem értesz hozzá pls legalább ne adj olyan tanácsokat, ami alapjaiban f@szság, mert lesz olyan buta ember, aki elhiszi.

    500 kalória vs 450 kalória. Akkor az sem mindegy, hogy 1 liter csapvizet iszunk, vagy fél liter csatornavizet....? Nem az a lényeg, hogy 50 kalóriával kevesebb, hanem az, hogy olyan összetevőket tartalmaz, amit a szervezeted normális fel tud dolgozni, és nem raktározza zsírrá.
    +1
    Lehet itt tolni a kalóriát ezresével, csak nem mindegy hogy szénhidrátot vagy fehérjét viszel be nagyrészben. Persze aki fogyni akar az ne akarjon 58-as bicepszet a 60 kilohoz
    Krono likes this.

  2. #722
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hány hétig tart a diétád? Utána remélem azért meglesz az alkoholutánpótlás gazdagon.
    14 hétig tart, épp ma léptem be a harmadik hétbe. Nyáron azért kicsit lazítok, de ha hosszútávban gondolkodik az ember, akkor nem szabad túlzásokba esnie alkohol terén

  3. #723
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Teacher Loses Weight After Eating Only McDonald's for 3 Months | TIME.com

    Hasznos ha az ember jó minőségű kajákat eszik, de az az igazság, hogy sokkal kevésbé számít, mint azt manapság divatos hinni. A kulcs a megfelelő mennyiségű sport, és a túlevés elkerülése, ezt kell szem előtt tartani. Nyilván aki 10-ről 6-ra akarja levinni a testzsírszázalékát, annak már több mindent be kell vetnie, de egy egészséges, jó fizikum felépítéséhez semmi extrára nincs szükség.
    Nem tudom, hogy mennyi kalória van egy mekis étkezésben(gyanítom, hogy 1k körül). Fél óra biciklizéssel kb 250 kalóriát égetsz el. Nem hiszem, hogy túl jó itt a "risk-reward"... (főleg, hogyha még le is dolgozod azt az 1k kalóriát mozgással, akkor sem tetted semmissé azt az étkezést)

  4. #724
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, hogy mennyi kalória van egy mekis étkezésben(gyanítom, hogy 1k körül). Fél óra biciklizéssel kb 250 kalóriát égetsz el. Nem hiszem, hogy túl jó itt a "risk-reward"... (főleg, hogyha még le is dolgozod azt az 1k kalóriát mozgással, akkor sem tetted semmissé azt az étkezést)
    Egy BigMac menüben kb 2500 kalória van, ez egy átlagos férfi ülő munka melletti kalória felhasználása.
    Krono likes this.

  5. #725
    wzz
    wzz nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 10. 12.
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy BigMac menüben kb 2500 kalória van, ez egy átlagos férfi ülő munka melletti kalória felhasználása.
    Előre leszögezem hogy nem vagyok meki fan, de ez elsőre is igen nagy túlzásnak tűnt, és ha már adatokkal vagdalózol akkor nem árt ha utánanézel előtte, nettó fél perc és gugli segítsége és voila:
    Kalóriatáblázat - McDonald's Magyarország
    szendvics: 510 kcal
    legnagyobb krumpli: 475 kcal
    legnagyobb cola: 210 kcal

  6. #726
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Idézet wzz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Előre leszögezem hogy nem vagyok meki fan, de ez elsőre is igen nagy túlzásnak tűnt, és ha már adatokkal vagdalózol akkor nem árt ha utánanézel előtte, nettó fél perc és gugli segítsége és voila:
    Kalóriatáblázat - McDonald's Magyarország
    szendvics: 510 kcal
    legnagyobb krumpli: 475 kcal
    legnagyobb cola: 210 kcal

    Az a gond, hogy túl sok szénhidrát és zsír van a két ételben és kevés fehérje. A kólában pedig csak szénhidrát.

  7. #727
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet wzz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Előre leszögezem hogy nem vagyok meki fan, de ez elsőre is igen nagy túlzásnak tűnt, és ha már adatokkal vagdalózol akkor nem árt ha utánanézel előtte, nettó fél perc és gugli segítsége és voila:
    Kalóriatáblázat - McDonald's Magyarország
    szendvics: 510 kcal
    legnagyobb krumpli: 475 kcal
    legnagyobb cola: 210 kcal
    Akkor egy átlag ivós estén én mennyi kalóriát viszek be? Számoljunk 8 felessel meg 8 sörrel, meg mondjuk két Big Mac menüvel.
    Utoljára módosítva: van Gerwen által: 2014. 03. 18. 22:41
    Ice-pocó likes this.

  8. #728
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor egy átlag ivós estén én mennyi kalóriát viszek be? Számoljunk 8 felessel meg 8 sörrel, meg mondjuk két Big Mac menüvel.
    ivó napon minek eszel bigmacket?

  9. #729
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 08. 30.
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor egy átlag ivós estén én mennyi kalóriát viszek be? Számoljunk 8 felessel meg 8 sörrel, meg mondjuk két Big Mac menüvel.
    Nem aggódnék a helyedben. Nagyon sok kalória ég el mikor négykézláb spurizol.
    van Gerwen likes this.

  10. #730
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha nem értesz hozzá pls legalább ne adj olyan tanácsokat, ami alapjaiban f@szság, mert lesz olyan buta ember, aki elhiszi.

    500 kalória vs 450 kalória. Akkor az sem mindegy, hogy 1 liter csapvizet iszunk, vagy fél liter csatornavizet....? Nem az a lényeg, hogy 50 kalóriával kevesebb, hanem az, hogy olyan összetevőket tartalmaz, amit a szervezeted normális fel tud dolgozni, és nem raktározza zsírrá.
    Te nem értesz hozzá! Pls ne bánts másokat, ha nincs megfelelő háttértudásod. Az Ő megállapítása teljesen helyénvaló!!! Te sem írsz rosszat,sőt!, de a kettőnek nem sok köze van egymáshoz, már ha a fogyást nézzük.
    Fogyás akkor következik be, ha a bevitt kalória mennyisége kevesebb, mint az elégetett!
    Ehetsz Te bármit, bármilyen zsírosat, cukrosat, ha többet égetsz el edzéssel, akkor fogyni fogsz!
    Fiatal likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •