Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 17 (17) összesen
Like Tree2Likes

Téma: River ch/fold ? AA

  1. #11
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 16.
    Hozzászólások
    148

    Alapbeállítás

    check push a turnon vagy check/call a turn ch/fold a river

  2. #12
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    300 bb deepen nem ijednék meg ettől a rivertől sem csak azért, mert lejött még egy broadway lap.
    Ennek ellenére én 100%, hogy kényelmesen checkraiselném turnön a kis nevetséges 70 bb-s stackjét.

  3. #13
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    A turn játékoddal akasztottad fel magad. Lehetett volna ez egy standard tőled, de elkezdted a levelinget, ami lássuk be, ezek alapján nem lehet az erősséged és ez lett a vége. A turn chek/shove-val is már vittél volna bele egy kis focit, ami nyilván jobb, mint ez, de azt se javasolnám a későbbiekre, csak ha van read-ed.
    Nem támadlak, félre ne értsd, csak ebből fogsz tanulni.
    s0rt3d likes this.

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A turn játékoddal akasztottad fel magad. Lehetett volna ez egy standard tőled, de elkezdted a levelinget, ami lássuk be, ezek alapján nem lehet az erősséged és ez lett a vége. A turn chek/shove-val is már vittél volna bele egy kis focit, ami nyilván jobb, mint ez, de azt se javasolnám a későbbiekre, csak ha van read-ed.
    Nem támadlak, félre ne értsd, csak ebből fogsz tanulni.
    zseniális
    Ice-pocó likes this.

  5. #15
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A turn játékoddal akasztottad fel magad. Lehetett volna ez egy standard tőled, de elkezdted a levelinget, ami lássuk be, ezek alapján nem lehet az erősséged és ez lett a vége. A turn chek/shove-val is már vittél volna bele egy kis focit, ami nyilván jobb, mint ez, de azt se javasolnám a későbbiekre, csak ha van read-ed.
    Nem támadlak, félre ne értsd, csak ebből fogsz tanulni.
    Ha időd engedi, írd le kérlek az eszmefuttatásod, hogy miért nem javaslod a turn ch/sh játékot, miért tartod rosszabb EV-jűnek, mint más lehetőségeket. Nem akarom támadni vagy ilyesmi, csak szimplán nem értek vele egyet, és kíváncsi vagyok rá.
    Én úgy gondolom, sok olyan gyengébb lapot hívhat meg a turnön, melyet egy barrelre eldobna, ezzel plusz értéket nyerünk a kezünkből. Mivel két utca blöffre nem számítanék túl gyakran, és ezen floatoknak nagy része egyébként is valamiféle EQ-vel rendelkező hand, ezért a shoveban még van is érték utána.

  6. #16
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Egyetértek. Egy turn elécheck után talán egy húzóval is meghívja a scarecard királyt. Továbbra is azt mondom, hogy turn check/raise a legjobb megoldás ebben a szituban.

  7. #17
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha időd engedi, írd le kérlek az eszmefuttatásod, hogy miért nem javaslod a turn ch/sh játékot, miért tartod rosszabb EV-jűnek, mint más lehetőségeket. Nem akarom támadni vagy ilyesmi, csak szimplán nem értek vele egyet, és kíváncsi vagyok rá.
    Én úgy gondolom, sok olyan gyengébb lapot hívhat meg a turnön, melyet egy barrelre eldobna, ezzel plusz értéket nyerünk a kezünkből. Mivel két utca blöffre nem számítanék túl gyakran, és ezen floatoknak nagy része egyébként is valamiféle EQ-vel rendelkező hand, ezért a shoveban még van is érték utána.
    Nem támadsz egyáltalán, jogos a felvetésed.
    Úgy hogy szinte nem tudok semmit az ellen játékáról, itt turn én betelek,és raise-re dobok (bár töprengenék egy keveset, hogy mi az,amit 4way nem raisel és itt turn pedig igen, ami bosszantana ugyan, de el tudnám engedni). Ha lenne olyan read-em, hogy tudom, hogy simán támadja a missed turn cbet-emet, akkor én is rátolom. De így, hogy van lent húzó nem nagyon adnék még neki lehetőséget,hogy ingyen kukucskáljon.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •