Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 456
Eredmény: 51 - 60 (60) összesen
Like Tree72Likes

Téma: A Full Tilt Poker bevezette a Flipout versenyeket

  1. #51
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    mondjuk szünetet azért állíthattak volna be
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  2. #52
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 07.
    Hely
    Monor
    Hozzászólások
    163

    Alapbeállítás

    Idézet ivan41 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az illetékes elvtársaknak azon kell törniük a fejüket, hogy hogyan tudnak nagyobb forgalmat - nyereséget csinálni.

    Most kirukkoltak ezzel az ötlettel.

    Én nem fogok benne résztvenni, mert

    1. nem regeltem a FullTilt-re
    2. egyasztalos 9 fős SnG-ben (most néztem meg) 16. 651 játékban 38,42% -os ITM produkáltam
    3. 90 fős SnG ben (aminek nagy részében még csak 12 fizető hely volt 6.850 játékban 24,22%-ban jutottam pénzbe.

    Tehát ebben a játékban 9-ből kétszer kellene hosszútávon túljutnom a kicsapós szakaszon, hogy megegyező eredményt érjek el.

    Illetve javítok! Még mindig lóg 2,2%.
    De egy 9 fős SnG-ben,ha nyersz is csak max a beülőd 5-szörösét nyerheted meg. A 90 fősnél nem tudom mennyi, de itt az első helyért legalább 15-20-szorosát nyered nem?

  3. #53
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 12. 04.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Nem értem mi a problémája sokatoknak ezzel a formátummal. gyakorlatilag úgy néz ki, h 9xes BI-t fizetsz, de 9xes prizepool-ért, csak gyengébb a mezőny, lightabb az ft. Igaz, hogy a variancia meg van dobja, de az brm-el orvosolható. Ha ez a rekreációs játékosok körében népszerű lesz, akkor ezzel meg fogja érni foglalkozni mtt/mtsng playáknak. Szerintem.

  4. #54
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet ivan41 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az illetékes elvtársaknak azon kell törniük a fejüket, hogy hogyan tudnak nagyobb forgalmat - nyereséget csinálni.

    Most kirukkoltak ezzel az ötlettel.

    Én nem fogok benne résztvenni, mert

    1. nem regeltem a FullTilt-re
    2. egyasztalos 9 fős SnG-ben (most néztem meg) 16. 651 játékban 38,42% -os ITM produkáltam
    3. 90 fős SnG ben (aminek nagy részében még csak 12 fizető hely volt 6.850 játékban 24,22%-ban jutottam pénzbe.

    Tehát ebben a játékban 9-ből kétszer kellene hosszútávon túljutnom a kicsapós szakaszon, hogy megegyező eredményt érjek el.

    Illetve javítok! Még mindig lóg 2,2%.
    egyesek nem itm százalékra mérik az eredményt
    banoster and ivan41 like this.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  5. #55
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Idézet Campus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De egy 9 fős SnG-ben,ha nyersz is csak max a beülőd 5-szörösét nyerheted meg. A 90 fősnél nem tudom mennyi, de itt az első helyért legalább 15-20-szorosát nyered nem?
    Igen, de amellett, hogy az allin miatt független az eredmény a tudásodtól.
    Még ott van az is szvsz, hogy 9-ből 1 szer ft-re kerülsz és hosszú távon ott is 9-ből 1 szer húzod be ami, ha jól számolom 81 buyinből egy 1. hely. Ami még kevés, ha nem hozod a stabil 2-3 helyet nagy részben. (nem beszélve arról, ha zsinórban 5 ször nem adja)

    Persze ez csak egy általános hosszútávú számolás, amin biztos lehet javítani, de én valószínűleg nem élnék a lehetőséggel

  6. #56
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 07.
    Hely
    Monor
    Hozzászólások
    163

    Alapbeállítás

    Egy kicsit számolgattam, de nem tudom, hogy jól-e. Elvileg 9-ből 1-szer bejutok. Hogy legyen mintám és h kerek számok legyenek 100 lejátszottat vettem (amelyekben bejutok a 2. körre) alapul 0,55$-os téten. Tehát akkor 900 játékot vettem alapul, így 495$-t fizetek be összesen. A továbbjutott 9 játékos mind fizetős helyen végez. Ha innen nézek egy 40% körüli ITM-t (nem tudom h mennyire reális, de a mezőny várhatóan gyengébb lesz), akkor nekem kb. 510-520$ közötti várható bevétel jött ki, ami kb. 20$ nyereséget jelent.

    Azon gondolkodtam, hogy ez 900 flipout-os mennyi turbó SnG-nek felel meg. Azt kellene első körben megnézni, h mennyi ideig tart? Addig mint egy turbó SnG? Tegyük fel h igen. Második körben, hogy mennyi idő alatt telik meg egy flipout. Csúcsidőben lehet h 5-6 perc? Mert akkor 7-8 perc alatt lemennek azok, amelyekről nem sikerül továbbjutni. Így számolva 100 SnG + 800*7,5 perc ami 6000 perc, ez kb. 160-170 turbó lehet.

    Végeredményül azt kapom h 20$ haszon 260-270 SnG alatt, tehát kb 7,5 cent/SnG, ami 13-14% ROI. Plusz több rake, több rakeback. Lehet ez?

    Még annyit h alacsony téten biztos gyorsabban telnek az asztalok, 0,55 ill. 2,20 $ téten, nem hinném h a regek kedvence lesz majd és 8+ os asztalokon "coinflip" - elnének.
    Utoljára módosítva: Campus által: 2014. 03. 24. 16:15

  7. #57
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet Fiatal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még ott van az is szvsz, hogy 9-ből 1 szer ft-re kerülsz és hosszú távon ott is 9-ből 1 szer húzod be ami, ha jól számolom 81 buyinből egy 1. hely.
    Ha hosszútávon kilencből egyszer húzol be egy kilencfős SNG-t gyenge mezőnyben, valóban ne várj pluszt.
    Utoljára módosítva: banoster által: 2014. 03. 24. 20:13

  8. #58
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha hosszútávon kilencből egyszer húzol be egy kilencfős SNG-t gyenge mezőnyben, valóban ne várj pluszt.
    Értem én Ezért is írtam, hogy ez a matek, aminél lehetsz jobb vagy rosszabb.Plusz épp a fenti okok miatt mennek sokan "halászni". És így már nem biztos, hogy annyira gyenge lesz a mezőny.
    Utoljára módosítva: Fiatal által: 2014. 03. 24. 20:37
    banoster likes this.

  9. #59
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egyesek nem itm százalékra mérik az eredményt
    A kettesek mire mérik az eredményt?
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  10. #60
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 07.
    Hely
    Monor
    Hozzászólások
    163

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha hosszútávon kilencből egyszer húzol be egy kilencfős SNG-t gyenge mezőnyben, valóban ne várj pluszt.
    Hát az tényleg elég gyenge ITM. Még a végén tele lesz regekkel.

Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 456

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •