Eredmény: 1 - 4 (4) összesen
Like Tree6Likes
  • 4 Post By BelaKecske
  • 1 Post By KisMuck
  • 1 Post By Corey

Téma: NL25 AA FR OOP 4b pot 140bb deepen

  1. #1
    Fanatikus tag hateAllMss avatara
    Csatlakozott
    2014. 03. 22.
    Hozzászólások
    256

    Alapbeállítás NL25 AA FR OOP 4b pot 140bb deepen

    $25.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 2459834
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter


    SB: $17.84 - VPIP: 18, PFR: 4, 3B: 1, AF: 2,2, Hands: 319
    BB: $12.45 - VPIP: 15, PFR: 8, 3B: 2, AF: 2,2, Hands: 2311
    UTG: $37.29 - VPIP: 15, PFR: 11, 3B: 3, AF: 3,3, Hands: 5977
    Hero (UTG+1): $59.37 - VPIP: 15, PFR: 12, 3B: 4, AF: 3,4, Hands: 625250
    MP1: $42.40 - VPIP: 14, PFR: 7, 3B: 2, AF: 2,1, Hands: 4697
    MP2: $35.06 - VPIP: 15, PFR: 11, 3B: 3, AF: 2,1, Hands: 25015
    CO: $25.00 - VPIP: 11, PFR: 8, 3B: 2, AF: 2,6, Hands: 10433
    BTN: $18.81 - VPIP: 22, PFR: 10, 3B: 5, AF: 2,5, Hands: 210


    Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG+1 with A A
    1 fold, Hero raises to $0.75, MP1 calls $0.75, MP2 raises to $3.10, 4 folds, Hero raises to $7, 1 fold, MP2 calls $3.90


    Flop: ($15.10) K 4 8 (2 players)
    Hero?

    SQz csak 2%. Ellenem lehet kicsit több lesz.
    Fold2 4b 50%

    Az ellenfél postflop nem rossz. Ugye több AK kombó van, mint KK, de nem tudom, hogy AKo-val megad-e egy ekkora 4b-et kicsit deepen, vagy Sqz/foldol. Kicsit soft ellenem, szóval el tudom képzelni, hogy megad és move-ol. Ha mondjuk cb 1/3, utána mi a terv?

    Mi lenne, ha még deepebben lennénk? Mondjuk 200bb.

    Ha az ő helyében lennénk AK-val 200bb deepen lehet megérné AKo-t blöffbefordítani, hogy split-et vagy AA-t dobassunk?

    Elég sok hasonló szitu van mostanában.

  2. #2
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    sztem inkább betelek 3at, kicsiket persze, hogy callozzon kettőt QQval és menjen tönkre AKval ha lehet, szerintem NL25 köbö ez lesz az eredmény, s elég feszes arcnak tűnik, szal sztem nem lesz túl tág range-e, kevés olyan lap lesz itt nála, ami nem sd képes.

    Ha gondolkodóbb az embi, akkor az erős range-ed miatt lehetne passzal indítani, de 1részt szerintem keveset tud blöffölni, meg egy nl25 nit ellen ez nem is nagyon lesz fontos.
    Corey, Bél@, Fiatal and 1 others like this.

  3. #3
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Idézet hateAllMss eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    SQz csak 2%. Ellenem lehet kicsit több lesz.
    Fold2 4b 50%

    Az ellenfél postflop nem rossz. Ugye több AK kombó van, mint KK, de nem tudom, hogy AKo-val megad-e egy ekkora 4b-et kicsit deepen, vagy Sqz/foldol. Kicsit soft ellenem, szóval el tudom képzelni, hogy megad és move-ol. Ha mondjuk cb 1/3, utána mi a terv?

    Mi lenne, ha még deepebben lennénk? Mondjuk 200bb.
    1részt nem lesz tágabb, mint JJ+,AK, másrészt ezek mind ott is lesznek a rangében, deepen ez teljesen standard(AK-val szörnyű lenne neki tönkremenni, így a balansz kedvéért ugyanúgy csak megad prémiumokkal).

    1/3cb tök jó, turn barrell, vagy x/c, ellenfél tendenciáitól függően(floatbetel e,ilyesmi). 140bb-200bb teljesen mindegy jelen esetben, nyilván minél deepebbek vagytok, annál többször lehet majd az ellenfélnél spekulatív kéz, vagy PP(ekkora nittnél nyilván nem, tehát nincs különbség). Egyébként 6db AK lehet nála, 1 AA, 3 KK és összesen 12db JJ,QQ. Innentől kezdve pedig valszeg nem fogsz tudni végig értéket nyerni a lapjaitól, tehát érdemesebb lenne turnt x/c-ozni és ha nem betel, akkor riveren még 1/2potnyi értéket kiszedni a párjaiból. Persze AK végig fizet, de az csak a range-e 1/3-a. (A JJ persze kicsit kérdéses, sanszos, hogy PF csak calloz, tehát ezt valahogy figyelembe kell venni, mert eléggé ettől függ, h barrell, vagy x/c e a turn.)

    Idézet hateAllMss eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha az ő helyében lennénk AK-val 200bb deepen lehet megérné AKo-t blöffbefordítani, hogy split-et vagy AA-t dobassunk?

    Elég sok hasonló szitu van mostanában.
    Ezt szerintem gyorsan felejtsd el, legalábbis ezen a limiten. A board tök száraz, nincs az az isten, hogy itt dobattass vele egy TPTK-t, vagy (uramisten!) OP-t. Persze, ha ezt úgy adod elő, h flop x/c, turn, vagy river shove(attól függ milyen deepek vagytok, van e tér a move-ra), akkor talán megválik az AK-tól, de AA-tól itt biztos nem.
    hateAllMss likes this.

  4. #4
    Fanatikus tag Corey avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 26.
    Hozzászólások
    353

    Alapbeállítás

    BelaKecske+1, 3 utcára terveznék én is itt.
    Ez a 140bb azért nem annyira deep még, kb ugyanaz a range fog itt játszani 3b vagy 4b potban, mint 100bb-vel. Ugyanúgy be tud kerülni könnyen az összes pénz -turnön is akár- és TPTK jellegű handet ugyanúgy nem nagyon dobálgatnak, mint normál stack mellett.
    Check sztem rossz, ami még megadhat legalább 1 utcát, azzal túl sokszor fog mögénk checkelni. És mivel szinte mindig showdown képes, így nem várható el, hogy sokszor blöfföljön.

    2 beülőt meg teljesen felesleges lenne elégetni 25-ön, reménykedve h akár monstert is el tudnak engedni (mert nyilván nem fognak elégszer), AK-val meg pláne nem túl jó blöffbe fordulni szerintem, ha már top párunk van.
    hateAllMss likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •