Oldal: 76 / 212 ElsőElső ... 2666747576777886126176 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 751 - 760 (2120) összesen
Like Tree203Likes

Téma: Unibet Poker

  1. #751
    Fáradhatatlan grinder Greyboy avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    737

    Alapbeállítás

    Sok rossz supporttal találkoztam az elmúlt 7 év során, de úgy gondolom az unibeté visz mindent. Nem sorolnám fel azt a tömérdek indokot, amiért ezt mondom, de minden téren értékelhetetlen. Valaki tapasztalta azt egyébként rajtam kívül, hogy nem kap az 500€-s bónuszból semmit az új szoftveren?

  2. #752
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 10. 31.
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Szia,

    A support-hoz egyenlőre nem fordultam (a héten pörög ki a 80 EUR-s bónuszom -a korábbiakat a kisebb összeg miatt nem figyeltem) szvsz: amennyiben hasonlót tapasztalatok én is jelzem a fórum topikban.
    A legidegesítőbb maga a rendszer: nagyon sokat fagy

    Üdv:

    Player

  3. #753
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Engem a fogadás része érint az unibetnek, de eléggé nevetséges, hogy minden fogadás nevetséges összegre van lekorlátozva. Volt szerencsém a supporthoz is, állandóan azt a választ kaptam, hogy non starting fogadást rakott... Persze én meg vak és hülye is vagyok

  4. #754
    Fáradhatatlan grinder Greyboy avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    737

    Alapbeállítás

    Ez a legjobb az egészben, hogy mindig engem néznek hülyének, amikor írok valamit. Ma 20 percen keresztül próbálta megmagyarázni - miután belinkeltem neki a rakerace.com-os race-t - hogy én még a microgamingen rake-eltem ezt a 268€-t, nem pedig az új szoftveren. Hiába magyarázom neki huszonötször, hogy 7 éve online pokerezek, csak tudom, hogy hol rake-elek, akkor is állította, hogy neki van igaza. És ez csak a jéghegy csúcsa a mai napi előadásukból...de közben kaptam az infot egyik havertól, hogy neki is van ez a probléma. ezentúl csakis az e-mail support-ot fogom keresni, hátha egy szösszenettel kevésbé degeneráltak.

  5. #755
    kex
    kex nem elérhető
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 03. 25.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Nemsokara veszek egy tabletet.Az lenne a kerdesem hogy van-e az unibetnek androidos szoftvere amivel tudok jatszani majd.Ha igen, van valami kovetelmeny, vagy egy olcsobb kevesbe markasabb tableten is elfut?

  6. #756
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    ilyen durva fícsörök mint 4 color deck meg hogy meg lehessen nézni a futó asztalokat az így van most a szoftverben?

    adtak ingyen cg ticketet, annak a pontos adatait hol lehet megnézni? amit pluszoltam az is a tickethez írodott hozzá (ilyet se láttam még, pedig nem ez az 1. terem ahol tolom )

    andoidos divájszon lehet jáccani ezzel a remek szoftverrel valahogyan?
    Utoljára módosítva: titcar által: 2014. 04. 03. 02:56
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  7. #757
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ilyen durva fícsörök mint 4 color deck meg hogy meg lehessen nézni a futó asztalokat az így van most a szoftverben?

    adtak ingyen cg ticketet, annak a pontos adatait hol lehet megnézni? amit pluszoltam az is a tickethez írodott hozzá (ilyet se láttam még, pedig nem ez az 1. terem ahol tolom )

    andoidos divájszon lehet jáccani ezzel a remek szoftverrel valahogyan?
    -4 színű kártyabeállítás van.
    -Futó asztalokat nem lehet nézni (versenyeknél sem).
    -CG ticketet a profil menüben találod, itt lesz a tournament ticket is alatta, illetve itt van a csodálatos bónusz is. Ha rákattintasz a CG ticketre akkor látod, hogy még hány flopot kell játszanod vele, hogy jóváírják az összeget.
    -Csak PC-re van a kliens.

  8. #758
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    464

    Alapbeállítás

    Idézet Mobile80 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    -Futó asztalokat nem lehet nézni (versenyeknél sem).
    Ha játszol a versenyen, akkor nézhetsz onnan másik asztalokat, nekem úgy rémlik legalábbis.

  9. #759
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    adtak ingyen cg ticketet, annak a pontos adatait hol lehet megnézni? amit pluszoltam az is a tickethez írodott hozzá (ilyet se láttam még, pedig nem ez az 1. terem ahol tolom )
    Így kell ügyesen legyúlni a játékosok rolljából
    Úgy értem rengeteg olyan beszorult pénz lesz, hogy xy fish beült a tickettel játszani, nyert valakitől 200 bb-t, de ticket kipörgetéséhez szükséges 2-300 flopnézést nem volt türelme lenyomni, hiszen nem kevés játék.

    Így hagyja a francba pl. az NL50 ticketet, amihez hozzáíródott még €100 uborka józsi rolljából. 6 nap múlva a ticket lejár, és az Unibet viszi a nyereményt is.

    Klassz, nem?

    Nem beszélve arról, amikor csak simán beragad, mert hülyén jön ki, plusz nem figyelsz. Például Nl50 tickettel nyersz €20-t, majd kiülsz, másnap beülsz €50-val a ticketből, amit elbuksz egy olléban. A ticket maradék részéből újra akarnál tölteni, na de hoppá! 50 bb a minimum buyin, ráb***tál! Unibet megint vitte a pénzt

  10. #760
    Fáradhatatlan grinder Greyboy avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    737

    Alapbeállítás

    Van egy kis problémám a teremmel, és nem tudom már, hogy hova írjak, mert az unibet support nem válaszol az e-mailjeimre, a live-chat-et eddig 4szer kerestem meg (3X angolul, 1X magyarul), és mindig azt a választ kaptam, hogy e-mailben majd értesítenek, de ez már több mint 3 hete volt, és egy e-mailt sem kaptam (a spameket is megnéztem:/) . A legnagyobb probléma, hogy 3 különböző napon játszottam náluk mtt-ket, és mindháromszor több mint fél órára kifagyott a szoftver, ha pedig vissza tudtam lépni, auto sitout-ra rakott, és folyamatosan dobálta a lapjaimat, ami sajnos nem a korai vakszinteken történt, és ez nekem 400€ kárt okozott. Most nem tudom, hogy mit csináljak, mert a support abszolút nem válaszol semmire. Nincs valakinek valamilyen ötlete?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •