Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (24) összesen
Like Tree25Likes

Téma: MarkBang 3. lett, közel 117 ezer dollárt nyert a Sunday Millionon

  1. #11
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 07.
    Hozzászólások
    393

    Alapbeállítás

    Gratulálok!!!
    Bőven remek az így is!!!

  2. #12
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Gondoltam rá h megmutatom Isildurnak délben hány óra! De rápihenek.

  3. #13
    Tag Endre1988 avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 05.
    Hozzászólások
    197

    Alapbeállítás

    Nagy Grat! Néztelek kb 40 főtől,elég szépen csépelted őket,megérdemelted volna az első helyet. Annyira classic,hogy aki nem megy bele a dealbe az elsőként búcsúzik...De bánkódnod azért nem kell..

  4. #14
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Emléxem is h beírtál csetbe, csak babonából nem reagáltam. (már ha Te voltál) Bennem is megvolt ez a deal-es dolog amint elutasítottam. Jó persze csak azért fáj

  5. #15
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi skacok, azért még mindig emészt a fene a deal miatt, de a short stack-nek 800K-s vaknál volt 11.000.000-ja. Nem gondoltam, hogy így elbánhat velem fortuna. Most nekifuthatok újra!

    MarkBang
    Gratulálok!
    Írhatnál a versenyről is pár sort, és esetleg magadról is, előtte mit játszottál meddig milyen téten, mennyi sm-en indultál stb.

  6. #16
    Idegen p3mzl1 avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 27.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Kongratulésön! ggwp

  7. #17
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Tavaly lettem supernova, de le is nulláztam magam, novemberben 11. lettem a supernova freerollon ami gyorsan elfogyott úgyhogy a backaléseket kerestem, hogy felálljak. Találtam egy jó BR kináló backert, neki játszottam meghatározott versenyeket, de megbeszéltük, hogy az FPP-kből játszok a SM-re sateliteket. Így be is jutottam 2000 FPP-ből. Közben 2. lettem egy versenyen tegnap és be is fejeztük a stake-elést +2250$-ban fejenként. Úgyhogy ezt toltam tovább magamnak. Jól alakultak a dolgok, volt pár krízispont, de haladtam előre lassan. Mögöttem ült az uccsó két asztalnál a két fő 3betelő, úgyhogy 4bet blöffökből tartottam magam. Aztán 12-15BB-re soványodtam FT előtt, de befértem. Első (asszem) leosztásban dupláztam onnantól meg jól alakult a deal-ig.
    Eddig kb 20 SM-t játszottam. Voltam 126. meg 26., párszor pénzbe értem.
    Cashből PLO-t játszok, versenyből mindent.
    Mivel "csak" két álmom teljesült ma hajnalban, ezért még meg kell nyernem egy SM-t.
    banoster, CsabiST and szfvkrisz like this.

  8. #18
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tavaly lettem supernova, de le is nulláztam magam, novemberben 11. lettem a supernova freerollon ami gyorsan elfogyott úgyhogy a backaléseket kerestem, hogy felálljak. Találtam egy jó BR kináló backert, neki játszottam meghatározott versenyeket, de megbeszéltük, hogy az FPP-kből játszok a SM-re sateliteket. Így be is jutottam 2000 FPP-ből. Közben 2. lettem egy versenyen tegnap és be is fejeztük a stake-elést +2250$-ban fejenként. Úgyhogy ezt toltam tovább magamnak. Jól alakultak a dolgok, volt pár krízispont, de haladtam előre lassan. Mögöttem ült az uccsó két asztalnál a két fő 3betelő, úgyhogy 4bet blöffökből tartottam magam. Aztán 12-15BB-re soványodtam FT előtt, de befértem. Első (asszem) leosztásban dupláztam onnantól meg jól alakult a deal-ig.
    Eddig kb 20 SM-t játszottam. Voltam 126. meg 26., párszor pénzbe értem.
    Cashből PLO-t játszok, versenyből mindent.
    Mivel "csak" két álmom teljesült ma hajnalban, ezért még meg kell nyernem egy SM-t.
    Most akkor hogy is van ez? Aznap szálltál ki a sztékelésből, amikor odaértél SM-en? Tehát tegnap. A sztéker helyében nem kicsit lennék zabos...

  9. #19
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Lehet, hogy nem jól fogalmaztam, bocsi. A sztékernek NLHE 11$os versenyeket játszhattam max. Megegyeztünk, hogy az FPP az enyém és belőle játszani fogok SM sateliteket. A sztékerem skype-on szurkolt nekem. Szóval nem volt félreértés. Fair deal volt vele és lezártuk az SM fele előtt.
    van Gerwen likes this.

  10. #20
    Fáradhatatlan grinder bakyka avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 01.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    964

    Alapbeállítás

    Gratulálok!
    Be the shover not the caller!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •