Oldal: 280 / 377 ElsőElső ... 180230270278279280281282290330 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.791 - 2.800 (3767) összesen
Like Tree899Likes

Téma: Filmek - Mit érdemes megnézni?

  1. #2791
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    A látvány valóban, inkább egy planetáriumban tudnám elképzelni, mint egy moziban.

  2. #2792
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    dallas buyers club!
    Csak a feléig láttam, mert későn kezdtem el, de nagyon bejön eddig!
    Tir-X and EKO like this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  3. #2793
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    No az a Gravitáció mekkora egy okádék film gyerekek!! Elvett az életemből másfél órát ppffeeejj.... Az tény szép a képi világa és az első film amiben a világűr az tényleg világűr és teljesen kivették a hangokat a külső kameraképes jelenetekből, ebből a szempontból tényleg hiteles, de a történet nulla, már ha lenne olyan neki, a színészi alakítás szintén nulla, már ha az is lenne benne! Szép képek a világűrről ennyi, ha rám hallgattok leveszitek a hangot betesztek valami chill zenét és úgy nézitek!
    Inkabb a Gravitaciot nezem meg haromszor, mint egy szokvanyos lövöldözőshősös baromsagot.

    Most neztem meg, nekem tetszett is
    Értékelem:
    Pat, Tir-X and Arkhon like this.

  4. #2794
    Tag báró avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 23.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    182

    Alapbeállítás

    Snowpiercer(2013)

    Nagyon tetszett,sztem többször nézős,egy kicsit szürreális,de nagyon össze van rakva.

    És akinek bejön egy régi klasszikus ami nekem kimaradt,és ehhez a filmhez kapcsólódik

    Oldboy(2003)

    A héten amit még néztem:

    Non-Stop(2014)

    Igen,Liam Neeson hozza formáját,akinek tetszett az Elrabolva,ez is fog..

  5. #2795
    EKO
    EKO nem elérhető
    Fanatikus tag EKO avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    No az a Gravitáció mekkora egy okádék film gyerekek!! Elvett az életemből másfél órát ppffeeejj.... Az tény szép a képi világa és az első film amiben a világűr az tényleg világűr és teljesen kivették a hangokat a külső kameraképes jelenetekből, ebből a szempontból tényleg hiteles, de a történet nulla, már ha lenne olyan neki, a színészi alakítás szintén nulla, már ha az is lenne benne! Szép képek a világűrről ennyi, ha rám hallgattok leveszitek a hangot betesztek valami chill zenét és úgy nézitek!
    Pffff ha ez neked az okádék, akkor ajánlanám a Weatherman-t Nicholas Cage-el. Amúgy meg fogd be a szád mert nem értsz hozzá!
    Tir-X likes this.

  6. #2796
    EKO
    EKO nem elérhető
    Fanatikus tag EKO avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Fűrész 1, talán még a második része sem rossz, de az első az alapmű! amúgy asszem 6 vagy 7 részes. LOL na az barátom alapmű, erről ennyit.

  7. #2797
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    A Gravitáció itthon, a családban is "nagy vitát" robbantott ki: Zseniális vagy kalapsz@r vélemények között. Egy biztos, a film mindenkit "megérintett", nehéz semlegesnek maradni. Mindenesetre szerintem szégyen, hogy annyi Oscart nyert, csomó jobb film is kijött tavaly ( Wall street farkasa v Phillips kapitány)

  8. #2798
    Őstag Koszka9999 avatara
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hely
    BAZ
    Hozzászólások
    1.090

    Alapbeállítás

    Idézet BrenDoN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Gravitáció itthon, a családban is "nagy vitát" robbantott ki: Zseniális vagy kalapsz@r vélemények között. Egy biztos, a film mindenkit "megérintett", nehéz semlegesnek maradni. Mindenesetre szerintem szégyen, hogy annyi Oscart nyert, csomó jobb film is kijött tavaly ( Wall street farkasa v Phillips kapitány)
    Nemrégiben akartam megnézni, de elaludtam rajta kb 20 perc után :O Mindenesetre este befejezem és meglátjuk merre billen az a bizonyos mérleg nyelve. Bár ilyen kezdés után...
    "Zseton kell, nem imidzs"

  9. #2799
    Fáradhatatlan grinder 21PoKeRaRcSuNy avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    603

    Alapbeállítás

    Idézet Koszka9999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nemrégiben akartam megnézni, de elaludtam rajta kb 20 perc után :O Mindenesetre este befejezem és meglátjuk merre billen az a bizonyos mérleg nyelve. Bár ilyen kezdés után...
    Én is megnéztem moziba..., utólag azt hallottam ,hogy a filmben annyi "pöpec" dolog van (amit lehet élvezni) , hogy az űrben vették fel a jeleneteket.

    Cáfoljatok meg ha nem igaz , vagy ha csak egy részét vették fel, vagy totál kamu az egész

  10. #2800
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet 21PoKeRaRcSuNy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is megnéztem moziba..., utólag azt hallottam ,hogy a filmben annyi "pöpec" dolog van (amit lehet élvezni) , hogy az űrben vették fel a jeleneteket.

    Cáfoljatok meg ha nem igaz , vagy ha csak egy részét vették fel, vagy totál kamu az egész
    szerinted felmentek forgatni? Most viccelsz ugye? egy 6X8 as stúdióban készült kb.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •