Oldal: 2 / 8 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (79) összesen
Like Tree40Likes

Téma: Euro Poker Club - magas színvonal, barátságos környezet

  1. #11
    Fanatikus tag Altos avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    433

    Alapbeállítás

    Legalább egy maradjon, mint a Hegylakóban....
    Lord Secret, zussz and van Gerwen like this.

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem azért, hogy ******ösködjek, de mi a koncepció abban, hogy egy 3. termet is nyitnak oda ahol 2 már nem működött jól?
    Azért, hogy legyen egy pókerterme a finom ízlésű budai közönségnek is. Ez a hely szerintem nem fog bezárni, hetente háromszor 500/500-as asztal(ok) van(nak), múlt hét pénteken iszonyat deep játék ment. Több mint hatmillió volt az asztalon, és volt aki várt, hogy 200k-val beülhessen. Nem fért be. :-)

  3. #13
    Tag Endre1988 avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 05.
    Hozzászólások
    197

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nagyon jól ment a Korda, csak éppen nem szerettek adót fizetni. Vagy zsebbe valamennyit. Inkább az utóbbi, mert érdekes módon 1 héttel előre tudta a Royal, hogy hatalmas, titkos razzia lesz náluk pénteken. Csütörtökön meghírdettek egy 20k-s versenyt, vége lett, mindenkit hazaküldtek, osztók elkezdték széptbontani a helyet, pár óra alatt minden elpakoltak. Péntek reggel mentek razziázni, még a cégtáblát sem taláták.
    50K-s verseny volt ott voltam,de másnap már írt egyik osztó spanom, hogy ne menjek mert "műszaki okok miatt zárva"
    Kordában péntekenként volt nagy menet,amúgy éppen,hogy ment 1 asztal cashen.
    Ez a 6max és HU cash meg nagy ötlet!

  4. #14
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért, hogy legyen egy pókerterme a finom ízlésű budai közönségnek is. Ez a hely szerintem nem fog bezárni, hetente háromszor 500/500-as asztal(ok) van(nak), múlt hét pénteken iszonyat deep játék ment. Több mint hatmillió volt az asztalon, és volt aki várt, hogy 200k-val beülhessen. Nem fért be. :-)
    Ebből meg tudnak élni?
    Mert más viszont állítólag nem igazán megy, csak a lézengés.
    "Egon, ez piszok jó!"

  5. #15
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    most akkor nyitva van? ma este lehet elnéznék.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  6. #16
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért, hogy legyen egy pókerterme a finom ízlésű budai közönségnek is. Ez a hely szerintem nem fog bezárni, hetente háromszor 500/500-as asztal(ok) van(nak), múlt hét pénteken iszonyat deep játék ment. Több mint hatmillió volt az asztalon, és volt aki várt, hogy 200k-val beülhessen. Nem fért be. :-)
    nem fáj nekem ha van, csak kíváncsi lennék mit tudnak másként csinálni
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  7. #17
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 06. 18.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Amúgy semmi más nem kéne csak egy igen erős és jól megtervezett marketing. Sajnos igen vérszegény marketing megy mind a 3 terem részéről(cotton is létezik még), semmi nem folyik. Kib**ák a versenyt vagy a CG "akciót"(kevesebb rake) a fészbukra adnak jó esetben még vmi kaját is oszt jónapot. Eddig terjed a látómező. Nem is kell csodálkozni, hogy az egyeduralkodót nem fogják még csak megszorongatni sem. Azért mert szebb a hely, igényesebb a környezet "Ócsóbb a kávé" stb. ez kevés ide.

    Nem én vagyok a megmondó ember itt, de adok mondjuk egy-két tippet EURO: vegyétek a három legnépszerűbb játékost a pokeréletben(nem a nagyokra gondolok, hanem akik kb minden kisebb és/vagy nagyobb versenyen ott vannak, viccesek humorosak, valamiért szeretik az emberek őket.Pl Csuti), rakjátok be lovakkként őket(nyílt lovakként) adjatok rájuk fejpénzt, ha kiesnek rakjátok be őket a CG-re különböző tétekre, adjatok ide is vmi érdekességet.
    Vagy, ha már a Garanciás versenyek vannak, előzzétek meg őket, ha úgyis tudjátok, hogy rátok ígérnek, rakjátok mellé zárójelbe("Ha valahol ugyanekkora verseny mellett nagyobb a várható nyereményalap, Mi 10% rádobunk), és láss csodát megelőzted a ráígérgetést. STB-STB, ha így sem működik még mindig ezerféle kreatív marketingmaszlagot lehetne csinálni. A piacra nem lehet csak úgy betörni, egy csilivili székkel meg asztallal.
    dlotomi and Euro Poker Club like this.

  8. #18
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    "A piacra nem lehet csak úgy betörni, egy csillivilli székkel meg asztallal." Ezzel teljesen egyetértek!

    Remélem a PA találkozóra lesz több szék is!
    Maxxxika likes this.

  9. #19
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    Idézet didigo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy semmi más nem kéne csak egy igen erős és jól megtervezett marketing. Sajnos igen vérszegény marketing megy mind a 3 terem részéről(cotton is létezik még), semmi nem folyik. Kib**ák a versenyt vagy a CG "akciót"(kevesebb rake) a fészbukra adnak jó esetben még vmi kaját is oszt jónapot. Eddig terjed a látómező. Nem is kell csodálkozni, hogy az egyeduralkodót nem fogják még csak megszorongatni sem. Azért mert szebb a hely, igényesebb a környezet "Ócsóbb a kávé" stb. ez kevés ide.

    Nem én vagyok a megmondó ember itt, de adok mondjuk egy-két tippet EURO: vegyétek a három legnépszerűbb játékost a pokeréletben(nem a nagyokra gondolok, hanem akik kb minden kisebb és/vagy nagyobb versenyen ott vannak, viccesek humorosak, valamiért szeretik az emberek őket.Pl Csuti), rakjátok be lovakkként őket(nyílt lovakként) adjatok rájuk fejpénzt, ha kiesnek rakjátok be őket a CG-re különböző tétekre, adjatok ide is vmi érdekességet.
    Vagy, ha már a Garanciás versenyek vannak, előzzétek meg őket, ha úgyis tudjátok, hogy rátok ígérnek, rakjátok mellé zárójelbe("Ha valahol ugyanekkora verseny mellett nagyobb a várható nyereményalap, Mi 10% rádobunk), és láss csodát megelőzted a ráígérgetést. STB-STB, ha így sem működik még mindig ezerféle kreatív marketingmaszlagot lehetne csinálni. A piacra nem lehet csak úgy betörni, egy csilivili székkel meg asztallal.
    Ez tetszik, nagyon is tetszik. Ha én lennék az EuroPoker tulaja, máris megkeresnélek egy marketing főnöki állásajánlattal
    Euro Poker Club likes this.

  10. #20
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet mattack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez tetszik, nagyon is tetszik. Ha én lennék az EuroPoker tulaja, máris megkeresnélek egy marketing főnöki állásajánlattal
    Ha lány lennél, kb 5 perc lenne ledumálni rólad a bugyit
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

Oldal: 2 / 8 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •