Oldal: 503 / 709 ElsőElső ... 3403453493501502503504505513553603 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.021 - 5.030 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #5021
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 17.
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Idézet shiningKKingdom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Legtöbb banknál a kártya éves költsége 5k+ HUF, ennek tükrében a 10 EUR nem olyan durva szerintem.
    akkor sürgősen válts bankot, mert nekem 3600huf / 3 év


    skrill1.jpg

    de már mondtam, hogy nem kártya díj, az ezen felül van.

  2. #5022
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    Idézet bubo_rake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    akkor sürgősen válts bankot, mert nekem 3600huf / 3 év


    skrill1.jpg

    de már mondtam, hogy nem kártya díj, az ezen felül van.
    Ha rendes dombornyomott visa-ról beszélsz, és netbank is elérhető, akkor elküldhetnéd a bankod nevét priviben, amúgy ez a 10 eur költség már elég régóta van emlékeim szerint.
    "Ha nincs szerencse, meg lehet b***ni!" <-- bagira43

  3. #5023
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 21.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Idézet bubo_rake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szövegértés egyes

    Csatolás 6692

    nekem is ugyanez a szöveg. ez a kártyadíj, hidd már el. 10 euro, nekem dollárban 13.78. nézd meg a fee-ket. nincs olyan, hogy számlavezetési díj. az egyetlen ilyen évi fee, az a kártyadíj, és láss csodát, pont 10 euro.

  4. #5024
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 02. 25.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Akit érdekel a múltkor feszegetett téma, hogy USD alapú a Skrillem, és nekem a magyar bankban USD alapú deviza számlám van és konverzió nélkül szeretnék kivenni pénzt a skrillemről. Jelentem végigjártam az utat, és nagyon készségesek voltak, s gyorsan válaszoltak (lehet a vip tagságom is belejátszott). Nos, sikerült elintéznem, hogy az usd skrillről usd-ben utalják a pénzt a magyar dolláros deviza számlámra, s úgy is lett. Ma megérkezett a withdraw és tényleg konverzió nélkül, dollárt utaltak. Így konverziós költség nélkül tudok dolgozni, mert usába utalom tovább a dollárt. De ha nem szólok nekik, akkor a huf számlájukon keresztül megy a dolog s akkor úgy néz ki, hogy usd - huf majd huf - usd tranzakciók lesznek mire megérkezik a deviza számlámra, ami abszurd(2x-es váltás). S mint mondtam nekem azért is fontos a dollár, mert nekem kivételesen az kell, mert usába utalom tovább, így felesleges huf-ra konvertálgatni, mert a végén csak úgyis újra vissza kellett volna váltanom dollárra. Ezért volt ez az egész hercehurca, így nem sokakat értinthet a dolog. Mert persze ha forint kellett volna az usd skrillemről, akkor persze a legegyszerűbb a Skrill mastercard kártyát használni, s vip tagként nem is olyan vészes átváltással ad ki forintot az automata. De nálam más volt a helyzet. További sok sikert mindenkinek!
    forexnub likes this.

  5. #5025
    Fanatikus tag matteo85h avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 09.
    Hozzászólások
    479

    Alapbeállítás

    Történt már valakivel hasonló?

    OTP automatánál készpénzfelvétel, leokézza, elkezd pörögni, kiadja a bizonylatot, aztán hirtelen mintha lefagyna, kiír egy hibaüzenetet( nem emlékszem pontosan mi volt), pénz sehol. Skrill számláról összeg meg persze szépen le lett vonva. OTP-nél azt mondták először beszéljek a saját bankommal, Skrill ügyfélszolgálat lassan egy hete nem válaszol. Esetleg megesett már valakivel hasonló, mi ilyenkor az ügymenet és egyáltalán számíthatok e arra, hogy viszontlátom a pénzemet?
    Utoljára módosítva: matteo85h által: 2014. 03. 27. 22:35

  6. #5026
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet matteo85h eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Történt már valakivel hasonló?

    OTP automatánál készpénzfelvétel, leokézza, elkezd pörögni, kiadja a bizonylatot, aztán hirtelen mintha lefagyna, kiír egy hibaüzenetet( nem emlékszem pontosan mi volt), pénz sehol. Skrill számláról összeg meg persze szépen le lett vonva. OTP-nél azt mondták először beszéljek a saját bankommal, Skrill ügyfélszolgálat lassan egy hete nem válaszol. Esetleg megesett már valakivel hasonló, mi ilyenkor az ügymenet és egyáltalán számíthatok e arra, hogy viszontlátom a pénzemet?
    Nemrég valakinek volt hasonló, úgy rémlik mindkét banknál a másikhoz küldték. Nem tudom mi lett a vége, mert nem találtam meg.
    Hívd fel őket, úgy gyorsabb az ügyintézés.

  7. #5027
    Fanatikus tag matteo85h avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 09.
    Hozzászólások
    479

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nemrég valakinek volt hasonló, úgy rémlik mindkét banknál a másikhoz küldték. Nem tudom mi lett a vége, mert nem találtam meg.
    Hívd fel őket, úgy gyorsabb az ügyintézés.
    Köszi, pénteken felhívtam őket, mára visszakerült a pénz a számlámra.
    dfecco23 and BT86 like this.

  8. #5028
    Újonc pLau avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 17.
    Hely
    Csorna
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Még régen nyitottam skrill számlát amit aztán nem is használtam sosem, de most szeretném. Be szerettem volna utalni bankkártyáról, de amikor kitöltöttem az adatokat nem engedi érvényesíteni. VISA kártyám van. Célszerűbb lenne bankszámláról beutalni?
    Easy day was yesterday!!

  9. #5029
    Fáradhatatlan grinder dexterjacko avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 22.
    Hely
    Senki földje
    Hozzászólások
    552

    Alapbeállítás

    Én már utaltam bankszámláról, elég zökkenőmentes volt, legkésőbb 5 munkanap alatt oda is ér (nekem 2 volt-otp). Szóval az utalással nagyot nem tudsz hibázni.
    "Bocsánat, nekem van egy ötösöm, egy hatosom, egy hetesem, egy nyolcasom és egy kilencesem. Csupa kör, ha jól tudom ez üti a full-t ugye? Jól tudom?"

  10. #5030
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Hédervár
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Idézet pLau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Még régen nyitottam skrill számlát amit aztán nem is használtam sosem, de most szeretném. Be szerettem volna utalni bankkártyáról, de amikor kitöltöttem az adatokat nem engedi érvényesíteni. VISA kártyám van. Célszerűbb lenne bankszámláról beutalni?
    Legtöbb magyar bankkártyáról nem lehet szerencsejáték céljából befizetni (anno, amikor nyitottad a MB számlát, be kellett jelölni, hogy arra akarod használni, innentől nem lehet kártyával befizetni rá). Utalással simán megy, mivel az csak egy belföldi utalás.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •