Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 27 (27) összesen
Like Tree10Likes

Téma: 85s NL25 FR River flush 3b-et kap

  1. #21
    Fáradhatatlan grinder Boletus avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    Smaragdváros
    Hozzászólások
    753

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindegy, hogy merre csűröd vagy csavarod utólag, ez akkor is úgy ahogy van, rossz:


    Szerinted ha megvan az odds a callra, akkor be is kell tolni, mert különben értéket veszítünk. Nem én írtam, Te írtad a fenti mondatot, és csak egyféleképpen lehet értelmezni.
    Szóval nem érdekel a szokásos halandzsád, amivel magyarázni szoktad az ilyeneket, én csak a többi tag miatt tisztázom folyton a hibás tanácsaid. Azok miatt, akik tanulni néznek be a topicba.

    Felesleges erőlködni, csak egy ember van aki nem érti, hogy mit írt popó, az pedig ő maga. Kb. úgy kell hozzáállni, hogy ő itt a falu bolondja. Ha nem vesszük komolyan szórakoztató is lehet. Néha persze ki kell javítani, hogy azok akik tanulni szeretnének nehogy tévútra menjenek a marhaságai miatt, de ne tegyük túl gyakran, mert még azt hiszi hogy csevegni akarunk vele.
    Tir-X likes this.
    "...A másik, amikor mégcsak nem is random, hanem annál is rosszabb handdel megadnak allint.." (by playerke)

  2. #22
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindegy, hogy merre csűröd vagy csavarod utólag, ez akkor is úgy ahogy van, rossz:


    Szerinted ha megvan az odds a callra, akkor be is kell tolni, mert különben értéket veszítünk. Nem én írtam, Te írtad a fenti mondatot, és csak egyféleképpen lehet értelmezni.
    Szóval nem érdekel a szokásos halandzsád, amivel magyarázni szoktad az ilyeneket, én csak a többi tag miatt tisztázom folyton a hibás tanácsaid. Azok miatt, akik tanulni néznek be a topicba.
    Édes volt ez tőled, hogy :ez akkor is úgy ahogy van, rossz....
    Nem állítom,hogy nincs így...
    Ha Ő veszi ezt észre és nem Ti, akkor a következő kérdésem a range-re irányult volna. És a végén szépen összerakosgatja magában, és Ő jön rá a megoldásra, és nem mi mondjuk meg neki. Így fog fejlődni hidd el nekem! Ez már inkább pszichológiai jellegű, melyben azt gondolom, hogy nekem van több tapasztalatom

  3. #23
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Így fog fejlődni hidd el nekem! Ez már inkább pszichológiai jellegű, melyben azt gondolom, hogy nekem van több tapasztalatom
    Igazad van, nekem csak 50 pókeres tanítványom volt az elmúlt évben, így Te bizonyára nagyobb tapasztalattal rendelkezel a témában. Alapvető pókeres koncepciókkal nem vagy tisztában, mint a fenti, szóval max a hülyeségre tudsz rávezetni bárkit.
    Részemről ennyi, csak szerettem volna, ha mindenki látja ezeket, hogy ne hallgasson egy tanácsodra sem. Have a nice day!

  4. #24
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Pocó, kétszer is leírtad, hogy ami ellen jó a call, az ellen érték is van és betolhatná, szóval vagy tényleg ezt gondoltad, vagy roppant félrevezető voltál és félő, hogy aki olvassa, ezt jegyzi meg.
    Amennyiben a második, pls. ne csinálj ilyet többet, inkább tegyél fel kérdéseket.

    Pl. Milyen range-re teszed és miért?

    És akkor nem íródik 2 oldal emiatt és nem vezetsz félre senkit.

    Grazie.
    Ice-pocó likes this.

  5. #25
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pocó, kétszer is leírtad, hogy ami ellen jó a call, az ellen érték is van és betolhatná, szóval vagy tényleg ezt gondoltad, vagy roppant félrevezető voltál és félő, hogy aki olvassa, ezt jegyzi meg.
    Amennyiben a második, pls. ne csinálj ilyet többet, inkább tegyél fel kérdéseket.

    Pl. Milyen range-re teszed és miért?

    És akkor nem íródik 2 oldal emiatt és nem vezetsz félre senkit.

    Grazie.
    Igazad van, elnézésedet kérem!
    Új koncepciót szerettem volna belevinni, de ez nem működött...
    Legközelebb erre jobban figyelek!
    Köszönöm a hozzászólásodat!

  6. #26
    Fanatikus tag dan9304 avatara
    Csatlakozott
    2013. 08. 29.
    Hozzászólások
    294

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igazad van, elnézésedet kérem!
    Új koncepciót szerettem volna belevinni, de ez nem működött...
    Legközelebb erre jobban figyelek!
    Köszönöm a hozzászólásodat!
    ******* ez szánalmasabb, mint zuschlag könyve
    Tir-X likes this.

  7. #27
    Fanatikus tag hateAllMss avatara
    Csatlakozott
    2014. 03. 22.
    Hozzászólások
    256

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Köszönöm a hozzászólásokat!

    Bár eléggé elgondolkodtam, de megadtam én is.

    Egy kissé túlértékelt 78o-t (sor) mutatott.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •