Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (25) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Az Unibet Poker kihívásokra épülő VIP rendszert vezetett be a cash game játékosoknak

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Az Unibet Poker kihívásokra épülő VIP rendszert vezetett be a cash game játékosoknak


  2. #2
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 03. 10.
    Hely
    sümeg
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    hát ez szerintem egy baromság ...:S

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Ha jól sejtem, akkor ez a VIP mellé egy kiegészítés a cg-seknek, viszont a lobbiban megjelent valami másik féle VIP rendszeres, mérfölkőszerű valami. Az a holnapon írt VIP helyett van vagy mellette?

  4. #4
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Nem, ez nem kiegészítés, ez maga a visszatérítési rendszer. 3 hónapos pontgyűjtés, minden elért pontszámnál kapod a listában szereplő juttatást (lobby-challanges).
    A honlapon kis lemaradással dolgoznak szokás szerint, de már kikerült, hogy a múlt hónapban még érvényes hűségprogramot felváltja ez a challenge VIP program. Tehát az a 100 flop utáni pontgyűjtős cucc már nem érvényes emellé.

    Ami még pluszban van, az a missions, ezt láthatod még a lobby tetején.

  5. #5
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    atyaég.. ez gondolom nem kalkulálható abszolút. komolyabb grinder itt nem fog maradni valszeg
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem, ez nem kiegészítés, ez maga a visszatérítési rendszer. 3 hónapos pontgyűjtés, minden elért pontszámnál kapod a listában szereplő juttatást (lobby-challanges).
    A honlapon kis lemaradással dolgoznak szokás szerint, de már kikerült, hogy a múlt hónapban még érvényes hűségprogramot felváltja ez a challenge VIP program. Tehát az a 100 flop utáni pontgyűjtős cucc már nem érvényes emellé.

    Ami még pluszban van, az a missions, ezt láthatod még a lobby tetején.
    Köszi, 100 flop után így se kaptam pontot, mert sng-ztem Viszont, ha tényleg ez az új VIP, az nagyon nem szimpi... Telebombáz 1 euros sng ticketekkel, meg CG ticketekkel, amiken gondolom flopolgatni kell, hogy cash legyen belőle...

  7. #7
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet BrenDoN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi, 100 flop után így se kaptam pontot, mert sng-ztem Viszont, ha tényleg ez az új VIP, az nagyon nem szimpi... Telebombáz 1 euros sng ticketekkel, meg CG ticketekkel, amiken gondolom flopolgatni kell, hogy cash legyen belőle...
    Bizony, SNG játékosként meg még rosszabb, mert alig kapsz pontot a rakeből, nagy része szerintem ezekből a CG challengekből jönne.

    Feladatokat random adja, ránéztem nekem mi az első nagy feladat: Juss el riverig úgy, hogy a pikk ász kerül leosztásra riveren. Na de nem egyszer, 20-szor kell eljutni. Ezer év, mire meglenne, meg mekkora variancia van már benne baszki... És az utána lévő challangeből lehet, hogy közben meg is csináltál már csomót, de ugye addig nem számít, amíg ezzel nem végzel. Szóval nagyon ratyinak tűnik grinderek számára, igen

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bizony, SNG játékosként meg még rosszabb, mert alig kapsz pontot a rakeből, nagy része szerintem ezekből a CG challengekből jönne.

    Feladatokat random adja, ránéztem nekem mi az első nagy feladat: Juss el riverig úgy, hogy a pikk ász kerül leosztásra riveren. Na de nem egyszer, 20-szor kell eljutni. Ezer év, mire meglenne, meg mekkora variancia van már benne baszki... És az utána lévő challangeből lehet, hogy közben meg is csináltál már csomót, de ugye addig nem számít, amíg ezzel nem végzel. Szóval nagyon ratyinak tűnik grinderek számára, igen
    Ongamen volt/van az instant rewards, kicsit hasonló, csak ott az minden egyéb MELLÉ járt Amúgy még április elsejei viccnek is rossz ez az új VIP.. Legalább barátnőm ellesz, amikor elflipeltetem vele az 1 euros ticketeket, másra nem nagyon jók

  9. #9
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 10. 31.
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Üdvözlet sporttársak,

    Szerintem egy rakás .... lett / lesz így a rendszer (kicsit átfutottam de nem látok benne sok fantáziát). Való igaz ijesztően hat az effajta visszatérítés - kicsit olyan mint az oviban

  10. #10
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 10. 31.
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Kiegészítve a fentieket : inkább a jegyek tornákra való osztogatás megy - pénzt nem igen látok benne (fukarkodás - 30% rakeback anno, ezt követően az elfogadható március havi visszatérítés - bár ott is voltak érdekes dolgok rake/visszatérítés, most meg ez a megfoghatatlan dolog... nem játékosbarát

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •