Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 19 (19) összesen
Like Tree11Likes

Téma: HS március 2014 - jungleman12 volt a top nyerő, a legtöbbet Gus Hansen bukta

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Szuper

    Idézet fatality1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok. Legutobb mikor neztem GUS-t ket asztalon tolta, volt elotte 1.1M. Azt hittem nyerobe fordult
    Szerintem ő is mindig ezt hiszi ...hogy már nyerőbe fordul!
    Bár én lennék ekkora fish, hogy el tudjak kártyázni durván 3.6 milliárd forintot.
    Biztos van mit a tejbe aprítani :P
    Ha berakom a pénzem mindig 50 %-ra teszem! Vagy jön vagy nem!

  2. #12
    Újonc  úgybizony avatara
    Csatlakozott
    2013. 12. 28.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amikor a Jedlickás interjút írtam, eszembe jutott, hogy még slaktarn volt nagy ász a high stakes limiten akkoriban, aki azóta szintén eltűnt. Kíváncsiságból rákerestem, de csak egy 2009-es interjút találtam, amiben azt ecseteli, hogy szerinte Gus Hansen a legnagyobb high stakes fish, és nem is érti, mit keres a legnagyobb téteken. Ez igazi szentségtörés lehetett 2009-ben, de úgy tűnik, az idő az ő véleményét igazolja.
    Freddy Deeb már 2002-ben azt nyilatkozta,hogyha egyet kívánhatna az az lenne,hogy élete végéig Gus Hansen ellen pókerezhessen...
    CsabiST likes this.

  3. #13
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 11. 03.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Idézet CsabiST eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ő is mindig ezt hiszi ...hogy már nyerőbe fordul!
    Bár én lennék ekkora fish, hogy el tudjak kártyázni durván 3.6 milliárd forintot.
    Biztos van mit a tejbe aprítani :P
    Az a vicc, hogy amikor en neztem, pont jungleman ellen jatszott, tilten is volt jungle. 370k-t tolt akkor oda neki a masik asztalon, meg tobb mint 700 k-val uldogelt Gus urasag

  4. #14
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    Cegléden volt a Poker at The Empire Poker Club... Gus Hansen volt a kirakattáblán és a felirat a pofája mellett "the knowledge is power" ... a terem megszűnt és a táblát levették fél éve gus meg busto

  5. #15
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 11. 03.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Idézet TiffanyMills5925 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Cegléden volt a Poker at The Empire Poker Club... Gus Hansen volt a kirakattáblán és a felirat a pofája mellett "the knowledge is power" ... a terem megszűnt és a táblát levették fél éve gus meg busto
    No a cegledi poker is megszunt? Nekem Szolnokon volt termem anno, szoval ha te arra laksz, lehet ismerjuk is egymast

  6. #16
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    meg.. de gus tökéletes reklámarc volt voltam a teremben 2 alkalommal is de nem jött létre verseny mert nem volt elég játékos.. cash game ment, de oda nem ültem be.. szerintem cegléd túl kicsit ahhoz,h ne legyenek "friendly fire" játékok...

  7. #17
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 11. 03.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Biztos vannak. Vagy atmennek Gyorgyere Sokszor talalkoztam ott veluk. Meg anno szegeny oreg "kotelgyartoval" is. Nem tudom a rendes nevet csak igy ismertem

  8. #18
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 28.
    Hozzászólások
    329

    Alapbeállítás

    Fatality!

    melyik volt a Te klubod?
    írd már meg, mert akkor lehet ismerjük egymást !

  9. #19
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 11. 03.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    TFCS egy darabig sajnos Egyebkent halfej, igy ismerned kell szolnoki pokeres korokben

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •