Oldal: 1126 / 1746 ElsőElső ... 126626102610761116112411251126112711281136117612261626 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11.251 - 11.260 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #11251
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 27.
    Hozzászólások
    399

    Alapbeállítás

    szeretem ezeket az új frissítéseket, hogy a preffered seat-től kezdve, a versenyek szűrésén át mindent újra be kell állítani újra..

  2. #11252
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 21.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Idézet knowthisgame eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szeretem ezeket az új frissítéseket, hogy a preffered seat-től kezdve, a versenyek szűrésén át mindent újra be kell állítani újra..
    ezek szerint te látod a versenyeket? mert én továbbra sem. ha nem használok szűrőt, akkor csak a két következő sunday milliont látom, illetve azokra mindenféle szateliteket. és kész.

  3. #11253
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 21.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    aha, közben rájöttem. valahogyan bekerült a keresőmezőbe a sunday million nálam és ezért csak ezeket láttam. mondjuk nem tudom, hogyan került be oda, de mindegy.

  4. #11254
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 12. 11.
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Sziasztok

    Lehet, nem pont ez a megfelelő topic a kérdésre, de mivel PS-en láttam ezt a dolgot (nem tudom, teremfüggő-e), talán belefér.

    Szóval, nolimit holdem-ben néha előfordul (cash,6max), hogy ha több játékos is partyban van, bet is volt már esetleg,és az egyik kisebb pénzű játékos allin megy, ezt követően az adott utcán már csak call-olni lehet az allinjét (vagy fold), hiába van még utána több játékos nagyobb mennyiségű zsetonnal.

    Ebben kérném a segítségeteket, hogy ez általános szabály vagy egyedi PS jellegzetesség, illetve pontosan mi is ez a szabály?

    Megköszönném, ha tudnátok segíteni.

  5. #11255
    Fanatikus tag Cshősz avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 30.
    Hely
    Kiskunhalas
    Hozzászólások
    476

    Alapbeállítás

    Idézet nimga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok

    Lehet, nem pont ez a megfelelő topic a kérdésre, de mivel PS-en láttam ezt a dolgot (nem tudom, teremfüggő-e), talán belefér.

    Szóval, nolimit holdem-ben néha előfordul (cash,6max), hogy ha több játékos is partyban van, bet is volt már esetleg,és az egyik kisebb pénzű játékos allin megy, ezt követően az adott utcán már csak call-olni lehet az allinjét (vagy fold), hiába van még utána több játékos nagyobb mennyiségű zsetonnal.

    Ebben kérném a segítségeteket, hogy ez általános szabály vagy egyedi PS jellegzetesség, illetve pontosan mi is ez a szabály?

    Megköszönném, ha tudnátok segíteni.
    under-raise szabály. ha az all in nem éri el a minimális emelés mértékét, akkor gyakorlatilag megadásnak minősül, és ha már volt akciód, akkor nem emelhetsz vissza
    Maxxxika and nimga like this.
    "The money goes into my piggy bank..."

  6. #11256
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Egyedül a 888-on van más szabály (tudtommal), a többi teremben ez az elfogadott.

  7. #11257
    Tag Brandex avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 26.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Megint meghalt..

  8. #11258
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 27.
    Hozzászólások
    399

    Alapbeállítás

    Másnál is ez a kép jelenik meg ha el akarja indítani a klienst? Én már letöröltem és újra telepítettem az eu.-s klienst, de még mindig csak ennyit kapok :
    stars ****.png

  9. #11259
    Tag Brandex avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 26.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Idézet knowthisgame eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Másnál is ez a kép jelenik meg ha el akarja indítani a klienst? Én már letöröltem és újra telepítettem az eu.-s klienst, de még mindig csak ennyit kapok :
    stars ****.png
    Nálam ugyanez.. egyszercsak kidobott és azóta nemtudok visszalépni. Ugyanezt a kis sz@rt dobálja

  10. #11260
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 27.
    Hozzászólások
    399

    Alapbeállítás

    Idézet Brandex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nálam ugyanez.. egyszercsak kidobott és azóta nemtudok visszalépni. Ugyanezt a kis sz@rt dobálja
    akkor valami központi hiba van megint.. először azthittem hogy csak nálam van ilyen probléma, de akkor megint náluk van valami gebasz..

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •