Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (51) összesen
Like Tree52Likes

Téma: Szerencsejátékosnak születtem, hajt a vérem - Gus Hansen interjú

  1. #11
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 25.
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    legalább tudja hogy sz#&r. Galfond mondta hogy rengeteg 2003-2005ös HS playa akik $milliókat nyertek, ma az nl200at sem verné pl Ansky, csak Gustav 'any2' Hansen tudja miből finanszírozni, egyenlőre...

  2. #12
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Én csak azért nem sajnálom, mert nem kell félteni, hogy nincs tőkéje, hisz akkor nem tudna leülni a magas tétes asztalokhoz játszani. Van még ott ahonnan ez jött, szerintem még van aki poénból szponzorálja is ezeket az őrült játékokat. Lehet, hogy a Full Tilt adja neki a bankrollt, hogy élénkítse a játékot a HS asztaloknál, mert hát nem csak ő van bukóban, hanem még sok pókeres. és ha az ő neve odacsal az asztalokhoz másik 8 bukó játékost máris tőbbszöröse csorog vissza a befektetett pénznek a teremnek csak a rake számít.

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Idézet Palesz76 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    elfogyott pénz-megkopott a sexepil is
    Gus vár a gyár!
    2 hete egy hakni versenyen játszottam vele a Hippodromeban, akkor még arról beszélt hogy squash klubot akar nyitni egy haverjával.
    dlotomi and Jul3s4ty like this.

  4. #14
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 25.
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    nem hiszem hogy az FTP ennyit adna hiszen ha odavonz a neve 1000 játékost ők se fognak 17 millát rakelni de szerintem az ftp rég nem látott 1000 ÚJ játékost
    banoster, ferkocse, Fiatal and 1 others like this.

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én csak azért nem sajnálom, mert nem kell félteni, hogy nincs tőkéje, hisz akkor nem tudna leülni a magas tétes asztalokhoz játszani. Van még ott ahonnan ez jött, szerintem még van aki poénból szponzorálja is ezeket az őrült játékokat. Lehet, hogy a Full Tilt adja neki a bankrollt, hogy élénkítse a játékot a HS asztaloknál, mert hát nem csak ő van bukóban, hanem még sok pókeres. és ha az ő neve odacsal az asztalokhoz másik 8 bukó játékost máris tőbbszöröse csorog vissza a befektetett pénznek a teremnek csak a rake számít.
    Ha jól tudom, FTP-n alig van vmi minimális rake HS-en. Ha így van, akkor elég valószínűtlen, hogy abból a plusz rakeből fedezik a 17 mihályt, amit Gus barátunk generált.
    banoster likes this.

  6. #16
    Tag KOLOK007 avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 11.
    Hely
    Komarno
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    $17.286.485 után én is igy néznék ki,vagy már el lennék kaparva a föld alatt.

  7. #17
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Eleg szomoru latni h Gus ilyen allapotban van...Megjelent egy cikk az akademian kb 2 honapja, ahol azt nyilatkozta le h mostantol fog figyelni az asztal valasztasra es most megint azt nyilatkozta le h megint nem figyel. Az meg h nem hasznal semmilyen tracking programot, az kifejezetten felhaborito, mivel egy tracking program nagyon sokat dob az ember jatekan es mas kulonbozo elemzo szoftverek, ha tudja az ember oket hasznalni rendesen..

    Szal igy sztem Gus ne is varjon valtozast, mert nem fog pikk-pakk nyero lenni ugy h nem valtozik semmi...Imo az lenne a legjobb sajat maganak, ha abbahagyna a netes pokert, ha nem kepes valtoztatni

  8. #18
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Sajnálatos egy ilyen ikont ilyen rossz passzban látni. Van annyira intelligens, hogy felismeri a hibáit, de hogy ennyire nem tesz érte semmit ezt végképp nem értem. Az, hogy szerencsejáték függő és szenvedélybeteg az teljesen egyértelmű.
    SMaster50 and van Gerwen like this.

  9. #19
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért, Isildur használ valamilyen tracker programot? Én szurkolok Gus papának, hogy meginduljon a szekér!
    Isi =/ Gus

    Isi kvázi az új generáció szülötte, aki játszott vele, mindenki elismerte hogy nagyon jó, rendkívüli módon alkalmazkodik, szinte minden játéknem legjobbjaival játszik nap mint nap, és néha még azokat is oktatja ! Igazából senki sem tudja hogy lehet ennyire jó tracker progik nélkül, ettől függetlenül ez nem jelenti azt hogy ő nem fejleszti a játékát valamilyen módon.

    Gus, a régi idők "gyermeke" aki nem tudott és nem is akart fejlődni a korral. Megrekedt egy szinten, ami mellett fénysebességgel haladtak el a nethuszárok. Valószinűleg sok koncepcionális hibái vannak, ami régen még nem számított annak, ma viszont nagy leak már MS-en is ha pl. xy textúrán nem vagy kiegyensúlyozott stb..

    -10/hand all time meg ugye... ha nem nézzük a korai éveket amikor még jónak számított, hanem csak nézzük az elmúlt 3-4 évet... hát az még durvább számot fog mutatni.
    Utoljára módosítva: naggeri által: 2014. 04. 03. 17:01
    danfiu and van Gerwen like this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  10. #20
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Isi =/ Gus

    Isi kvázi az új generáció szülötte, aki játszott vele, mindenki elismerte hogy nagyon jó, rendkívüli módon alkalmazkodik, szinte minden játéknem legjobbjaival játszik nap mint nap, és néha még azokat is oktatja ! Igazából senki sem tudja hogy lehet ennyire jó tracker progik nélkül, ettől függetlenül ez nem jelenti azt hogy ő nem fejleszti a játékát valamilyen módon.

    Gus, a régi idők "gyermeke" aki nem tudott és nem is akart fejlődni a korral. Megrekedt egy szinten, ami mellett fénysebességgel haladtak el a nethuszárok. Valószinűleg sok koncepcionális hibái vannak, ami régen még nem számított annak, ma viszont nagy leak már MS-en is ha pl. xy textúrán nem vagy kiegyensúlyozott stb..

    -10/hand all time meg ugye... ha nem nézzük a korai éveket amikor még jónak számított, hanem csak nézzük az elmúlt 3-4 évet... hát az még durvább számot fog mutatni.
    Az említett HSDB szerint isildur sem nyerő játékos, csak egy hullámvasút. Múltkori jungleman interjúban is mondták h valszeg vékony vesztő. Mindenesetre jó reklámarcok ezzel a gambler játékkal az FTP-nek. Biztos tehetségesek mind2en de valami hiányzik belőlük amivel egy HS pronak rendelkeznie kéne.

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •