Oldal: 6 / 11 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (104) összesen
Like Tree5Likes

Téma: pokerstars.FR

  1. #51
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet mostenjovok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok

    regisztrációnál 13 jegyű bankszámlaszámot kér tőlem a kliens, ami feladványt okoz mert ilyen formátumban nem tudom nekik megadni... ti hogyan jutottatok ezen túl?
    Köszi
    Nem emlékszem, hogy gondom lett volna a beírásánál.
    Próbálj meg 0-kat írni a végére, IBAN számnál is úgy kell, lehet itt is (ha nem ön jobb ötlet ).

  2. #52
    Újonc mostenjovok avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 09.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    A sima bankszámlaszámom 24 jegyű az IBAN 28 szóval pont hogy rövidíteni kellene, még utánanézek külföldi fórumokon mi lehet a megoldás, köszi azért

    "Ide kattintva további információkat kaphatsz arról, hol található a bankszámlaszámod" ----> Missing page mindig is imádtam a franciákat
    Utoljára módosítva: mostenjovok által: 2014. 02. 06. 14:31
    iKeksz likes this.

  3. #53
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 10.
    Hely
    Rakamaz
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Idézet mostenjovok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A sima bankszámlaszámom 24 jegyű az IBAN 28 szóval pont hogy rövidíteni kellene, még utánanézek külföldi fórumokon mi lehet a megoldás, köszi azért

    "Ide kattintva további információkat kaphatsz arról, hol található a bankszámlaszámod" ----> Missing page mindig is imádtam a franciákat
    Szia nekem is ez volt a problémám, én megadtam nekik a számla azonosítómat ami 13 számjegyű, és azt elfogadták!!Próbáld meg te is.

  4. #54
    Tag dempat15 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 11.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    Idézet dempat15 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    vki nem tudja hogy mit kell tenni ha kiutalásnál PS.FR-ről megadom az IBAN számom, de azt írja, hogy minimum 27 karakternek kell lennie...dehát az én IBAN számom 28 karakteres (HU38 xxxx xxxx xxxx xxxx xxxx xxxx ) (CIB Bank egyébként) vki tudja mi a megoldás?
    lol, most nézem 1x már megkérdeztem, teszek még 1 próbát, úgy tűnik amit akkor kiakartam utalni eljátszottam, most hátha...:P

  5. #55
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet dempat15 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    lol, most nézem 1x már megkérdeztem, teszek még 1 próbát, úgy tűnik amit akkor kiakartam utalni eljátszottam, most hátha...:P
    Azt nem kell már játék előtt igazolni? Vagy valami 90 napon belül? Valami ilyesmi rémlik.
    De ha eddig nem jött hasznos válasz, valószínűleg a support hamarabb fog segíteni.

  6. #56
    Tag dempat15 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 11.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt nem kell már játék előtt igazolni? Vagy valami 90 napon belül? Valami ilyesmi rémlik.
    De ha eddig nem jött hasznos válasz, valószínűleg a support hamarabb fog segíteni.
    Banki kivonatot kellett beküldenem, ha jól rémlik

  7. #57
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 04. 06.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Sziasztok
    Regisztráltam a francia pokerstársra de valamilyen 13 jegyű számlaszámot kérnek de nem tudom hol lehet leírva.
    Pedig már elküldtem nekik a bankszámlakivonatomat és az írják az nem jó.Pedig már be is fizettem.
    Tudtok segíteni??

    Ezt az emailt kaptam tőlük:

    Unfortunately we are unable to verify your bank details as the bank account number you entered does not match exactly with that on your bank statement. This will prevent you from being able to cashout to this account in future and it also will delay the full validation process for your PokerStars.fr account.

    Please log in to your PokerStars.fr account go to the lobby and click on 'Account' then select 'Change account' then 'Change bank details'

    You will be presented with your original bank details you submitted. You need to change your bank account number and make sure it exactly matches with ONLY the bank account number on your bank statement. No other digits, letters or numbers should be added here to prevent this being rejected again.


    Using bank account no 123412341234 as an example, we cannot validate the bank account if it is entered in any of the following formats:

    1234/1234/1234
    john paul 123412341234
    1234 1234 1234
    12***********4

    In each of the above examples, the bank account number should have been entered as: 123412341234

    Please do not enter any additional information in your bank account field. There is no need to enter the IBAN, Sort Code, BIC, RIB no, or Code Guichet.

    Once you have updated your bank account number with the correct information, please resend a copy of the corresponding Bank Statement/RIB toverification@pokerstars.fr so we may complete this process and issue your Account Validation Code (AVC) to you in the post so you may complete the validation of your account.

    Thank you for your co-operation.

  8. #58
    Tag oTBo avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    133

    Alapbeállítás

    A bankszámlaszámod 24 számjegyéből a 4,5,6,7 szám 11,12,13,14,15,16,17,18,19 kell.
    21PoKeRaRcSuNy likes this.

  9. #59
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 04. 06.
    Hozzászólások
    2

    Mosoly

    Idézet oTBo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A bankszámlaszámod 24 számjegyéből a 4,5,6,7 szám 11,12,13,14,15,16,17,18,19 kell.

    Köszi.
    Be írtam, nem tudom hogy elfogadják-e majd kiderül.

    honnan tudtad hogy ezeket a számokat kérik?

  10. #60
    Tag oTBo avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    133

    Alapbeállítás

    Szívesen.2011 óta van náluk számlám,és nekem így elfogadták.

Oldal: 6 / 11 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •