Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
  1. #1
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás NL25 QQ DEEP 3way TURN elszúrtam

    What the? - submitted 04-07-2014 - 14:58 pm - Poker Hand Replays

    szevasztok.
    hobby playa vagyok így nincsenek statok. (hansennek és isildurnak se kell lol)

    hogy kellett volna?
    utólag tudom, hogy ez baromi weak megjátszás volt, és lényegében totál elszúrtam, de azért dobtam, mert nem akartam volna a riveren baromi nehéz döntést hozni. kicsit megfutamodtam.
    de valószínűleg nem volt nála semmi se.
    a turn check sztem eleve hiba a részemről, de alacsonyan akartam tartani a potot 3way, de azért úgy voltam vele, bármit hív, azt megadom. aztán jött a potbet.
    szerintetek?
    köszi!
    flesli kommentje a játékomról: "Viszont szerencsejátékként játszva nem rossz, egyik megmozdulás sem "

  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    ahogy nézem egyre inkább a turn b/f tűnik helyesnek. csak ha call-t kapok akkor riveren hogyan tovább?
    flesli kommentje a játékomról: "Viszont szerencsejátékként játszva nem rossz, egyik megmozdulás sem "

  3. #3
    Fanatikus tag crochodil avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 16.
    Hely
    Pumukli
    Hozzászólások
    395

    Alapbeállítás

    bet fold minden utcán, bár azért valami infót mondhatnál magadról, meg co-ról
    Kapol

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    köszi szépen! ZOOM volt, úgyhogy még csak annyi infom sincs, mintha egy asztalnál játszanánk már egy ideje.
    flesli kommentje a játékomról: "Viszont szerencsejátékként játszva nem rossz, egyik megmozdulás sem "

  5. #5
    Fanatikus tag mrtmarko avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    325

    Alapbeállítás

    mindenképp bet turn, mert ilyen fura stack van még a partiban. ha ő nem lenne akkor talán floppon lehetne check/callolni.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •