Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
Like Tree7Likes
  • 2 Post By Tir-X
  • 1 Post By BelaKecske
  • 3 Post By Flush67
  • 1 Post By Tir-X

Téma: Grafikon

  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 12. 23.
    Hozzászólások
    430

    Alapbeállítás Grafikon

    Sziasztok!
    Nem találtam topikot, de talán itt is kapok választ,ha baj akkor átrakom a helyes topicba ha van ilyen

    Szóval ez egy 30k handes stat nl10-en, azt szeretném kérdezni, h ezek alapján,milyen leak-jeim vannak?

    azt látom h BU és CO kevesek a 3betjeim, is talán keveset is dobok 3betre.

    Illetve a 45,4es resteal succes mennyire jo?
    (Nyilvan csak a kékkel kiemelt sort nezzetek,tobbi nem nl10 es van ahol csak par ezer hand alapjan van)

    Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül

  2. #2
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    A BTN és CO 3bettel, mint értékkel önmagában nincs nagy baj. Nyilván lehet több is, de ez is simán elég egy haladó, NL10-es játékhoz.
    Ami viszont kirívó, az fodl to 3bet, jól sejtetted. Brutál alacsony, rengeteg lappal callolsz (vagy 4betelsz?), amivel nem kéne. Overall ha 60-65% lenne a fold to 3beted, akkor már teljesen jól mutatna. Mindemellett a legtöbb nyerő NL10-es regnél ennél is magasabbat szoktam látni, 70-75%-ot. De "matek szempontból" 60% overall a legjobb, IP nyilván kevesebb, OOP több (mármint amikor Te vagy IP vagy OOP).

    Ehhez képest Te pár százalékkal többet dobsz IP, és 37-38% körül van az overall fold to 3beted. Nagyon sokat kell rajta csiszolni.

    Amúgy ezekről sok minden nem látszik, ha jobb szűrést akarsz felrakni, csináld meg, hogy csak az NL10-esekre szűrsz, és pozíció szerinti reports fülön. Több, jobb adatok lesznek, és pozikra bontva. Unopened pfr %, cold call% pl. két nagyon fontos adat pozinként, és itt nem szerepelnek.
    ProAdel89 and Fluxxxi like this.

  3. #3
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Ó 70 felett dobtam NL10 koromban 3betre sztem ez tuti.
    Tir-X likes this.

  4. #4
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Tir-X-szel egyetértek és még ezekkel egészíteném ki:
    -VPIP/PFR között túl nagy a rés
    -A BU steal (és feltételezem, hogy a CO steal is) nagyon alacsonynak tűnik. Próbálj kialakítani egy 50%+ skálát, amin ha kell, akkor módosítasz játék közben
    -Ez csak a saját "mániám", de én MP-ből csak akkor 3betelek, ha nagyon nyomós indokom van rá, különben flatelek mindennel. Ennek az az oka, hogy nagyon átlátszó onnan az a range, amivel játszhatsz. Javíts ki, ha tévedek, de szerintem ilyen lehet: TT+,AJs+,AQo+. Ez egy tisztán érték3bet range (depolarizált), ami ellen mind a későbbi pozíciókból, mind az eredeti emelő pozícióból (EP) nagyon könnyű játszani.
    Tir-X, ProAdel89 and Fluxxxi like this.

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 12. 23.
    Hozzászólások
    430

    Alapbeállítás

    Köszönöm szépen srácok, akkor el kezdem csiszolni a 3bet range-m elsősorban,itt egy ujjabb kép részletesebben:

    Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 12. 23.
    Hozzászólások
    430

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A BTN és CO 3bettel, mint értékkel önmagában nincs nagy baj. Nyilván lehet több is, de ez is simán elég egy haladó, NL10-es játékhoz.
    Ami viszont kirívó, az fodl to 3bet, jól sejtetted. Brutál alacsony, rengeteg lappal callolsz (vagy 4betelsz?), amivel nem kéne. Overall ha 60-65% lenne a fold to 3beted, akkor már teljesen jól mutatna. Mindemellett a legtöbb nyerő NL10-es regnél ennél is magasabbat szoktam látni, 70-75%-ot. De "matek szempontból" 60% overall a legjobb, IP nyilván kevesebb, OOP több (mármint amikor Te vagy IP vagy OOP).

    Ehhez képest Te pár százalékkal többet dobsz IP, és 37-38% körül van az overall fold to 3beted. Nagyon sokat kell rajta csiszolni.

    Amúgy ezekről sok minden nem látszik, ha jobb szűrést akarsz felrakni, csináld meg, hogy csak az NL10-esekre szűrsz, és pozíció szerinti reports fülön. Több, jobb adatok lesznek, és pozikra bontva. Unopened pfr %, cold call% pl. két nagyon fontos adat pozinként, és itt nem szerepelnek.


    Köszönöm, itt egy részletesebb:

    Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 12. 23.
    Hozzászólások
    430

  8. #8
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ó 70 felett dobtam NL10 koromban 3betre sztem ez tuti.
    Ja, nekem is olyasmi volt, az tuti
    A lényeg ProAdel, hogy 80-as értékkel is agyonverheted NL10-et. 40-essel viszont nehezebb, sokkal több hibás döntést hozol, ha ennyire sok handdel nem dobsz 3betre. Elsőre az sem lenne rossz kiindulópont, hogy a prémium lapokon kívül mindent dobálj, és majd onnan szélesítsd, ha összeállt az új játékod. Ne pedig erről a 40%-ról szűkítsd, az úgy sokkal macerásabb lenne szerintem.
    ProAdel89 likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •