Oldal: 1133 / 1746 ElsőElső ... 133633103310831123113111321133113411351143118312331633 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11.321 - 11.330 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #11321
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A mai jubileumi Sunday Strom igazán nem mutatott semmi váratlant, buttonról betoltam a QQ-mat 15BB-vel, mire a nagyvakon ülő koléga fél perc gondolkodás után megadta a 29o-jával, a board: 26593.

    Ő is tudta jól, hogy ekkora filedben mákolni kell párszor

    Úgy volt vele, ez lesz az egyik
    svajcifiu and lumpi like this.

  2. #11322
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    PS-en teljesen jo elfogolap a 92o...a srac mar kiismerte a stars rng-t

  3. #11323
    Fanatikus tag Brader avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    425

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A mai jubileumi Sunday Strom igazán nem mutatott semmi váratlant, buttonról betoltam a QQ-mat 15BB-vel, mire a nagyvakon ülő koléga fél perc gondolkodás után megadta a 29o-jával, a board: 26593.
    Az nem fél perc gondolkodás volt!!! Szimplán csak ennyi idő felvinni a két pár cheatet
    21PoKeRaRcSuNy likes this.

  4. #11324
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A mai jubileumi Sunday Strom igazán nem mutatott semmi váratlant, buttonról betoltam a QQ-mat 15BB-vel, mire a nagyvakon ülő koléga fél perc gondolkodás után megadta a 29o-jával, a board: 26593.
    Úgy gondolkodott hogy gombról nagyon lazán pusholsz, és csak lesz 40%-a. És valóban, nem is domináltad a lapjait valami 70%-al, ezt megúszta. Hanem 90%-al. De a gondolkodása helyes volt! :-D
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  5. #11325
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Egyébként hogy korholjalak, szerintem QQ-t vétek elpazarolni gombról pushra 15bb-vel, kivéve persze ha megadósak a vakok. Gyenge mezőnyben én ilyenkor rendkívül kiegyensúlyozatlanul és kiismerhetően sutáskodni szoktam, miniraise vagy limp akár 6-10bb-vel is, mindenképpen ki akarom provokálni az akciót.
    naggeri likes this.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  6. #11326
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    Az lenne a kérdésem, hogy hol lehet visszaállítani a versenyek menűben a kezdési időpont alapján történő rendezést?
    "Ha kicsi a tét , a kedvem sötét"- Johny Firpo (zsugabubus)
    Nincs magas nevezési díj, csak kevés önbízalom.

  7. #11327
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    nekem elég sokáig ment a móka stormon. (valahol 1500 körül eshettem ki) 500k-s stackért toltam rá 99-et egy random orosz nyitásra (38/25) aki nyilván tudta tartani egy Q9s-el. turnön már sor és fd-je volt (+ Q livecard) szóval kizárt volt hogy holdoljak.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  8. #11328
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nekem elég sokáig ment a móka stormon. (valahol 1500 körül eshettem ki) 500k-s stackért toltam rá 99-et egy random orosz nyitásra (38/25) aki nyilván tudta tartani egy Q9s-el. turnön már sor és fd-je volt (+ Q livecard) szóval kizárt volt hogy holdoljak.
    Akkor ez most egy badbeat-sztori volt. Hogy ne jegyezzünk meg lyen végkifejleteket nekem az a módszerem hogy lejátszom egyszerre kb. 30-35 sit&go-t. Abban van kb. 20 badbeat-sztori, a többiben valahogy pénzig keveredem, és még ott is van úgy 5-10 badbeat, és az a jó hogy a végén többnyire mégis pluszban zárok és az összeset elfelejtem. Jó, okoskodtam na!
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  9. #11329
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    igen, ez egy bad beat story volt, mert tegnap volt 2-3 deeprunom és már láttam, sőőőt mit láttam, el is költöttem a fődíjakat !!!!
    Big55-ön kaptam egy setoverset-et ~200 főnél, ezen a kicsapóson meg kivételesen elölről nem tudtam nyerni!!!
    ma se lettem milliomos...
    van Gerwen likes this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  10. #11330
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Ó ez ismerős! Mondjuk 7000 fős versenynél ha már csak 700-an vagyunk akkor a soron következő szünetben kimegyek kávét főzni és amíg rotyog addig a mosdóban a tükör előtt magyarázom magamnak hogy a fődíjból mit veszek. Kicsit keveslem a pénzt, párezer dollárral most mi a fenét lehet kezdeni, de hát ez van, legyintek, majd elköltöm a dolgaimra. Aztán a következő 15 percben kiesek és mérgesen vonulok lefeküdni. :-D
    naggeri and szfvkrisz like this.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •