Oldal: 326 / 370 ElsőElső ... 226276316324325326327328336 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.251 - 3.260 (3698) összesen
Like Tree67Likes

Téma: Everest Poker

  1. #3251
    Fanatikus tag ilane avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 19.
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Na ez vicces, mert ma beléptem és már nincs ott. Azt irja bonus cancelled.

  2. #3252
    Tag ronInter avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 19.
    Hely
    Nagybánhegyes
    Hozzászólások
    134

    Alapbeállítás

    Az miért van, hogy az az 1000 huf, ami 3000 huf alatti kivétel esetén vonódik/vonódna, az 3000 huf felett is ugyanúgy le van vonva...még a csapatverseny miatt fizettem be a terembe, ma is játszanék az akadémiás versenyen, illetve hagynék bent egy kisebb összeget a jövőbeli versenyek - gondolom lesznek még - nevezési díjára, viszont, mivel nem játszom a teremben, így kivenném a többit....de rendkivül szimpatikus módon ezt az 1000 hufot mindenféleképpen le akarják vonni, ez most komoly ?
    El Fenómeno - Da Phenomenon - Da Best Player Eva

  3. #3253
    Fanatikus tag Altos avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    433

    Alapbeállítás

    Nekem sem engedett valamiért 6 USD kivenni, (511-es kivételnél), fogalmam sincs miért, de nem túl szimpatikus. Egyébként milyen gyorsan szoktak kifizetni?

  4. #3254
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Én is nyomtam egy CO-t és fennt hagyott 1k forintot

  5. #3255
    Fanatikus tag Altos avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    433

    Alapbeállítás

    Nekem meg a többit is visszautasította, mondván nem forgattam meg elég százalékban a betett összeget. TC-t nem tudott mutatni erről, csak valami homályos pénzmosásról szóló cikket citált elő. Abban viszont semmi nem volt arról, hány százalékát kell a betett összegnek megforgatni. Szerintetek jogszerű az ilyen pénzvisszatartás vagy lehet menni a Giblaltári Szerencsejáték felügelethez?

  6. #3256
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Nem tudom milyen összegről van szó nálad, de az esetek túlnyomó részében teljesen fölösleges az ilyenekkel foglalkozni. Kicsit megforgatod, azt kiszeded. Dokumentumaidat feltöltötted az oldalra? Lehet azért dobták vissza. Bár, ha unatkozó milliomos vagy irány a bíróság

  7. #3257
    Fanatikus tag Altos avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    433

    Alapbeállítás

    Megforgattam, várok. Igazából csak a termek packázásával van tele a hócipőm. Az Everest is persze úgy dobta vissza a kifizetést, hogy nem értesített róla, és nem is tudott a TC-jében olyan pontot mutatni, ami alapján joga lett volna rá....
    Utoljára módosítva: Altos által: 2014. 04. 16. 09:39

  8. #3258
    Fanatikus tag Altos avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    433

    Alapbeállítás

    Senkinek nem ajánlom az Everestet. Ma újra visszautasították a kifizetésemet értesítés nélkül. Mikor érdeklődtem, azt válaszolták, hogy kérjem bankszámlára, (Skrillen fizettem be és azt is ajánlották elsőre kifizetésre) amin vesztek szépen az átváltáskor és amikor befizetek vele valahová akkor újra. Egy tisztességtelen rablóbanda az egész társaság!

  9. #3259
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 20.
    Hely
    Tisza
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    Én viszont ajánlom! Tegnap előtt kifizetést kértem Skrillre előtte feltöltöttem a személyi és lakcím kártyám és meglepődve tapasztaltam, hogy mind a 480€ kifizették délelőtt. Szóval korrektek soha nem fizettem még be az Everestre főleg nem Skrillen.

  10. #3260
    Fanatikus tag Altos avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    433

    Alapbeállítás

    Szerinted ha egyiknek sikerült a másiknak nem 50-50 % az azt jelenti hogy korrektek, és bátran ajánlod másnak is?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •