Oldal: 3 / 17 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (167) összesen
Like Tree356Likes

Téma: Az új magyar FTOPS bajnok - Marcow interjú

  1. #21
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Ez azért elég durva. Világ életedben se brm, se elemzés, a sokat emlegetett alázat teljes hiánya, 28-szor csődbe mész, erre - és félre ne értsetek, egyáltalán nem az irigység beszél belőlem - bead ilyen nyereményeket rövid időn belül, gyakorlatilag a semmiből, és ki kell mondani: érdemtelenül. És még ezek után se becsülöd meg a pénzt, hanem beülsz HS cg-re, HS mtt-ken indulsz...
    VJones, dr.drogba and mátííí like this.

  2. #22
    Őstag Koszka9999 avatara
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hely
    BAZ
    Hozzászólások
    1.090

    Alapbeállítás

    Legalább őszinte és mellesleg BankrollNit
    Marcow and tankcs74 like this.
    "Zseton kell, nem imidzs"

  3. #23
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez azért elég durva. Világ életedben se brm, se elemzés, a sokat emlegetett alázat teljes hiánya, 28-szor csődbe mész, erre - és félre ne értsetek, egyáltalán nem az irigység beszél belőlem - bead ilyen nyereményeket rövid időn belül, gyakorlatilag a semmiből, és ki kell mondani: érdemtelenül. És még ezek után se becsülöd meg a pénzt, hanem beülsz HS cg-re, HS mtt-ken indulsz...
    de ez miért baj?

    mindenki azt csinál amit akar,szerintem teljesen rendben van hogy egy ekkora sm score után nem fogja vissza magát,és milyen jól tette!

    (ezek után én is azt csinálnám amit crazy irt,életemet rendberaknám amennyire kell,pokerre külön roll+kócs)
    SMaster50 and Marcow like this.
    http://nixonsdad.tumblr.com/

    "qwertibie: nem kell érzelmeket vinni bele
    qwertibie: a poker egy ribanc amugy is"

  4. #24
    Idegen Trollente avatara
    Csatlakozott
    2013. 11. 02.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez azért elég durva. Világ életedben se brm, se elemzés, a sokat emlegetett alázat teljes hiánya, 28-szor csődbe mész, erre - és félre ne értsetek, egyáltalán nem az irigység beszél belőlem - bead ilyen nyereményeket rövid időn belül, gyakorlatilag a semmiből, és ki kell mondani: érdemtelenül. És még ezek után se becsülöd meg a pénzt, hanem beülsz HS cg-re, HS mtt-ken indulsz...
    Pont azért szeretjük a pókert, mert bárki, bármikor nyerhet egy zsák pénzt. Akinek ez nem tetszik, az térjen át a sakkra.

  5. #25
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Ha ilyen történetek nem lennének, már rég halott lenne az egész játék. Teljesen szimpatikus és őszinte interjú, még ha nem is feltétlenül követendő. Sok ilyen arc kéne!

  6. #26
    Fáradhatatlan grinder Borsodpro avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hozzászólások
    882

    Alapbeállítás

    Volt egy jó hónapod és kész jókor voltál jó helyen, jobban jársz, ha a pénz nagy részét azonnal leveszed, mert. Ilyen hozzáállással elkerülhetetlennek tűnik az újabb csőd. Az óriás alázatosak meg elemző „PRO-k” 90% a soha nem fog elérni ilyen eredményt tehát elemzéssel feleslegesen ne töltsd az időt.

    dr.drogba and van Gerwen like this.

  7. #27
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez azért elég durva. Világ életedben se brm, se elemzés, a sokat emlegetett alázat teljes hiánya, 28-szor csődbe mész, erre - és félre ne értsetek, egyáltalán nem az irigység beszél belőlem - bead ilyen nyereményeket rövid időn belül, gyakorlatilag a semmiből, és ki kell mondani: érdemtelenül. És még ezek után se becsülöd meg a pénzt, hanem beülsz HS cg-re, HS mtt-ken indulsz...
    Köszönöm kedvességed. Nem tudom te mekkora spíler vagy, én 8 éve pókerezek, minden pókerakadémiás-, ****-s cikket elolvastam, 5-6 könyvet átrágtam, jó pár oktatóvideót megnéztem, van pokertrackerem (amit nem használok ) és érdemtelenül nyertem. Sajnálom. Soha nem adtam fel, akárki akármit mondott. És bocsánat, de nem elemeztem handeket... 3x mákoltam. Supernova freerollon is a fishekkel harcoltam. 4000/11, lottó. Felőlem elnyerheted HU-ban a pénzt, ha te jobban megérdemled...
    Puszi a többieknek

  8. #28
    Fanatikus tag chapuisat avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    360

    Alapbeállítás

    én azt kérdezném, h ekkora nyeremények után nem parázol, h metalál a NAV? Ha én ennyit nyernék nem tudom, h venném ki, hogy tudnám elkölteni kocsira mondjuk. Én nem merek ezer dollárnál több pénzt kikérni a magyar számlámra. Jó lenne ha valaki tanácsot tudna adni, h miként tudnék mondjuk öt vagy tízezer dollárt hazautalni okosan. Ha valaki tud ebben segíteni azt megköszönném. Ide is írhat vagy az akadémián privátban. Előre is köszi.Amúgy nagy grat!
    SzolnokArca likes this.

  9. #29
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Idézet Borsodpro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Volt egy jó hónapod és kész jókor voltál jó helyen, jobban jársz, ha a pénz nagy részét azonnal leveszed, mert. Ilyen hozzáállással elkerülhetetlennek tűnik az újabb csőd. Az óriás alázatosak meg elemző „PRO-k” 90% a soha nem fog elérni ilyen eredményt tehát elemzéssel feleslegesen ne töltsd az időt.
    Igyekszem bizonyítani, hogy nem csak ennyi volt. 3 mák egyenlőre kevés, SCOOP-on szeretnék bizonyítani.
    zeoos77, kircip and Jul3s4ty like this.

  10. #30
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    és félre ne értsetek, egyáltalán nem az irigység beszél belőlem
    de. az irigység beszél belőled.

    Majd ha nem a másikkal, hanem saját magaddal fogsz foglalkozni, akkor neked is lesznek sikereid!

    Te tuti az az ember vagy, aki mellett ha elsuhan valaki egy 30M FT os autóval azon agyalsz, hogy miből vette, vagy elkönyveled, hogy apucitól kapta. E helyett azon kéne gondolkozni, hogy te neked mit kéne tenned azért, hogy neked is ugyan ilyen autód legyen. Csak egy PL volt..

    Gondolkozz el azon mit kéne tenned azért, hogy te is keress egy este 30M FT ot.

    De szerintem a legelső lépést sem tudod, hogy mi az.
    Marcow likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •