Oldal: 4 / 17 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (167) összesen
Like Tree356Likes

Téma: Az új magyar FTOPS bajnok - Marcow interjú

  1. #31
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Először is grat! A többiekkel ellentétben én nem azt tanácsolnám, hogy "vedd ki a pénzt és adj hálát az égnek", mert nyilván szeretsz pókerezni. Szóval szerintem adja magát, hogy coach/tournament poker edge (vagy valami más MTT coaching site, ebben nem vagyok otthon)/MTT könyvek és korrekt BRM lenne a helyes út. Nyilván kellett a szerencse ehhez, de innentől már abszolút csak rajtad múlik, lehetőséged van higgadtan, átgondoltan csinálni a dolgokat. GL!
    stickstackstoke and Marcow like this.

  2. #32
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 03. 13.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Én is szeretnék gratulálni, nagyon szép eredmények.

    Viszont a mentalitáson nem árt majd változtatni,mert ha hosszú távon is szeretnél sikeres maradni, akkor az "olyan MTTn nem szívesen indulok, ahol nem lehet 10k-t nyerni" hozzáállás nem hiszem, hogy túl kifizetődő lesz.

    GL!
    danfiu, Marcow and Fiatal like this.

  3. #33
    Tag Brandex avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 26.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Én nem értem, hogy mit ad mindenki tanácsokat a srácnak.. ugy csinálja ezentul is ahogy neki tetszik. Éncsak gratulálok az eredményhez! Gl továbbrais
    SMaster50, Marcow and Mac Hine like this.

  4. #34
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez azért elég durva. Világ életedben se brm, se elemzés, a sokat emlegetett alázat teljes hiánya, 28-szor csődbe mész, erre - és félre ne értsetek, egyáltalán nem az irigység beszél belőlem - bead ilyen nyereményeket rövid időn belül, gyakorlatilag a semmiből, és ki kell mondani: érdemtelenül. És még ezek után se becsülöd meg a pénzt, hanem beülsz HS cg-re, HS mtt-ken indulsz...
    Még,jó,hogy a poker nem szerencsejáték....,
    Utoljára módosítva: dr.drogba által: 2014. 04. 16. 18:51

  5. #35
    Idegen mestibubu avatara
    Csatlakozott
    2012. 01. 15.
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Szerintem örüljünk egymás sikereinek! Ne a tipikus, hülye magyar mentalitásotokat vegyétek elő! Grat!
    audiosultan, NorBaggio and Marcow like this.

  6. #36
    Újonc zussz avatara
    Csatlakozott
    2013. 07. 31.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Gratula!

    Amúgy meg ki nyert innen már ilyen összeget ?
    Mert mindenki megmondja mit kell tenni meg elemzés meg ilyenek meg BRM de ez mind elmélet...
    Szerintem élj az álmaidnak, sikerülni fog megint nyerni, amúgy meg nem lehet egymás után többször HEADS UP ig menetelni GL-kal. Én örülök hogy egyre másra magyar sikereket lehet olvasni, sőt ha minden ember aki veszteséges hobbijátékos éjjel nappal nyerne annak is örülnék mert Magyar srác nyert! Nem német meg orosz meg azerbajzsdánnnn

  7. #37
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Mindenkit várok egy HU-ra aki 0-nak néz. Mindegy milyen téten, mindegy milyen játékban! Vihetitek a pénzem, ha tudjátok, nem bánom! Nézzük mire jó a sok handelemzés!

  8. #38
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Grat tesó arc vagy!!

    Tolod az álmaidat és egy hónap alatt eléred azt az mtt-k terén amit a sok téged kritizáló, vagy féltő barom az életében sohasem fog, csak így tovább éld az életed őszinte GL!!!
    Marcow likes this.

  9. #39
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 16.
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    Gratulálok! Sok sikert a továbbiakban SCOOP-hoz esetleg WSOP stb. Amúgy meg örülj neki, hogy ennyien fikáznak az úgyis csak megerősít, ha jól olvastam.
    Marcow likes this.

  10. #40
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 12. 23.
    Hozzászólások
    430

    Alapbeállítás

    ***** nagy tag vagy!
    Dan Bilzerian jutott eszembe rólad
    Szertem az esti meccsre érdemes feldobni pár gurigát
    Marcow likes this.

Oldal: 4 / 17 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •