Oldal: 7 / 17 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (167) összesen
Like Tree356Likes

Téma: Az új magyar FTOPS bajnok - Marcow interjú

  1. #61
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 08. 18.
    Hozzászólások
    71

    Alapbeállítás

    mindenekelőtt én is gratulálok!
    nem gondolom, hogy jobb játékos vagyok nálad, csak szivesen hu-znék veled mondjuk nl10en
    Marcow likes this.

  2. #62
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    PLO50 vagy PLO100 HU? ha dán szerint jó vagy akkor nem hinném hogy én lennék az esélyes
    egyébként nagy GRAT!
    Kb mindenben a régi önmagamra ismertem, azon kívül hogy nekem nem volt ilyen scoreom
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  3. #63
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Gratulálok! Küldtem neked PM-be pár hozzálássalak kapcsolatos tanácsot.

  4. #64
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Bakker egyszer azért rinyáltok,mert nincsenek magyar játékosokról cikkek,ha meg megjelenik egy ami még érdekes is akkor nekiálltok szurkálódni. ÁÁÁ nem irigységből.Ne is csodálkozzatok,ha senki nem akar interjút adni.
    Amúgy Marcow az itt trollkodókhoz intézett kihívást,elég szánalmas,hogy egyből mejelennek a prók akik mégcsak hozzá se szóltak volna a témához.
    Egyébként gratulálok a szép eredményekhez és sok sikert a továbbiakban!
    oTBo, SMaster50, dobimano and 2 others like this.

  5. #65
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Hali!

    Írtam PM-et, majd lesd meg.

  6. #66
    hwd
    hwd nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 10. 18.
    Hozzászólások
    105

    Alapbeállítás

    Nem a trollkodókhoz intézett kihívást, hanem mindenkinek aki 0-ba nézi. És mindegy neki a tét, a típus.
    Ráadásul ő írta: "EV-d van akkor nem vagy jó pókeres ha nem használod ki a lehetőséget!"

    Ilyen hozzászólás után nem kell csodálkozni, ha megjelennek páran. Mondjuk nekem szimpi a forma, de ha ennyire magabiztos és nem fél a bukástól, akkor hajrá...

  7. #67
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Az az igazság, hogyha valaki eleget nyer, akkor örül annak, ha valaki még "elegebbet", ha pedig nem eleget, akkor irigykedik arra, aki eleget. Így én azt mondom, hogy őszintén gratulálok az eredményekhez, viszont javaslom is, hogy dőlj hátra, élvezd ki a dolgot, ültesd a csajod az öledbe és mikor újra előrehajolsz, sokkal óvatosabb leszel.

    Jó a cikk, tetszik a lazaságod is, kicsit mintha magamat látnám benned, de én még a stake-elés előtt vagyok, és remélhetőleg a becsődöléseken túl (lekopogom).

    Végül egy javaslat BRM-hez. PS-en működik, FTP-n nem, máshol nem tudom, de be tudod állítani, hogy maximum milyen magas CG-re/MTT-re/SNG-re tudsz beülni. A beállítás feloldása pedig 24 órás. Ez kiváló dolog, mert így én sem szórom el a pénzemet kessen, amit nagy nehezen összelopok tornán. (Értsd: nincs az, hogy beülök NL100-ra hullarészegen.)
    Marcow likes this.

  8. #68
    Team Hero Katzorka avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 26.
    Hozzászólások
    194

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindenkit várok egy HU-ra aki 0-nak néz. Mindegy milyen téten, mindegy milyen játékban! Vihetitek a pénzem, ha tudjátok, nem bánom! Nézzük mire jó a sok handelemzés!
    Én kihívnálak NL1k HU-ra ha még aktuális 10k hand erejéig, 2-4 asztal, sitet te választasz.
    Nem vagyok HU játékos, de szívesen játszanék veled. Éppen Spanyolországban vagyok, de jövő héttől mehet a dolog részemről.
    kisgali and hwd like this.

  9. #69
    Fanatikus tag Kukker avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 09.
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Nekem is a szánalmas szó jut eszembe a HSZ-okról.
    Marcow, gratulálok az eredményeidhez, csak így tovább! Csoda, hogy még szkanderozni senki sem hívott ki 100-200$-on.
    Szívesen vállalok párnacsatát mindenkivel, aki 0-nak néz, miután arcoskodok kissé (abszolút jogosan!!!) félmatt részegen.
    GL!
    SMaster50 likes this.

  10. #70
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Gratula az eredmenyhez!

    Fiuk, ennyien nullanak nezitek a sracot?
    Kene egy kis konnyu penz par embernek?

    Ha elfogadod a kihivast, remelem megalazol par nagy mellenyu forumtarsat
    jak1 likes this.

Oldal: 7 / 17 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •